Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 522
  • 38 566
# 14 295
Пуснах БНТ. Имаше пет-шест реклами и всички бяха на сайтове за залагания и онази с Любо Нейков за кредити. Еха, ама Валери Симеонов постигна голям успех с ограничаването на комара, а съм силно изненадана от точно тези реклами по националната телевизия.
Готвим се за завръщането на Божков.
Виж целия пост
# 14 296
Илчовски избяга от журналистите, стори ми се, че дори спомена роднините им от женски пол.
Милионерът
Скрит текст:
разчиства лични сметки.
След неговият разказ прокуратурата образува проверка, а не разследване.

Изобщо всеки разчиства нещо, неясно с каква цел. Дали наистина се избиват комплекси или се прави опит да се демонстрира някакъв вид победата /тук възниква въпроса - над Борисов, над мутрите, над корумпцията, над едно голяма нищо/.
Въпросът е защо случки и събития, които би трябвало да представляват обществен фокус, се превърнаха и се превръщат в лични такива. Като това касае не само човек с положението на Иличовски, но и много други които сме на различни етажи на социалната стълбица.
Виж целия пост
# 14 297
Въпросът е защо случки и събития, които би трябвало да представляват обществен фокус, се превърнаха и се превръщат в лични такива. Като това касае не само човек с положението на Иличовски, но и много други които сме на различни етажи на социалната стълбица.
Този въпрос може да бъде зададен на комисията - Манолова. Инициативата беше тяхна. Целите, които си поставиха – твърде високи и амбициозни, но непостижими.
Виж целия пост
# 14 298
Нищо ново засега, което да е различно от старото. Такъв е примерът с Жанет Жикова, която вече е началник на политическия кабинет в Министерството регионалното развитие, а дъщеря й Валерия Калчева - зам.-министър на околната среда и водите.  https://www.moew.government.bg/bg/ministerstvo/kabinet/valeriya-kalcheva/
От прекрасните млади хора е дъщерята. По време на правителството на Пламен Орешарски беше създадено мега звеното "Главна дирекция "Оперативна програма околна среда". До тогава средствата се управляваха от Междинно звено и Управляващ орган, което не позволяваше еднолично управление на средствата. Точно по това време Жанет Жикова е назначена едновременно за началник на политическия кабинет и парламентарен секретар на Министерство на регионалното развитие, а нейната дъщеря Валерия Калчева, е уредена от майка си да започне работа в ГД "ОПОС", после става директор там и т.н...
Виж целия пост
# 14 299
Въпросът е защо случки и събития, които би трябвало да представляват обществен фокус, се превърнаха и се превръщат в лични такива. Като това касае не само човек с положението на Иличовски, но и много други които сме на различни етажи на социалната стълбица.
Този въпрос може да бъде зададен на комисията - Манолова. Инициативата беше тяхна. Целите, които си поставиха – твърде високи и амбициозни, но непостижими.
Може да бъде зададен и на много други люде извън комисията. Как би отговорил на този въпрос един Слави Трифонов, да речем? Simple Smile
Виж целия пост
# 14 300
Днес е ден на големите ми разочарования - гледам Любен Дилов-син в "Панорама". Не знам какво им прави Борисов, за да им "промива" мозъците на тези, които кръжат около него. И от него се леят опорките.
Виж целия пост
# 14 301


Fenris, не знам дали си следила, но Цветан Цветанов първото, което каза за честни избори, е да завъртят областните полицейски шефове. Той ако не знае как става схемата с контролирания вот, не знам кой знае. Сега правителството не е на ГЕРБ, както по време на съвета му, могат да си позволят направо да ги сменят. В общи линии всяко българско служебно правителство, ако е съставено от предимно опозиционни сили на предходното, започва по един и същи начин - с ревизия, чистка и смяна на шефове, защото предишните са много лоши.  Няма никакво основание да си имала доверие на Росен Плевнелиев, а сега да нямаш на Радев.

ПП Да припомня Близнашки  
https://glasove.com/categories/komentari/news/10-dni-bliznashki- … a-mandat-bez-kraj
https://offnews.bg/politika/bliznashki-niama-revanshizam-v-smian … iteli-376419.html
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/bliznashki-sh … praviteli-178484/

Кой е казал, че съм имала доверие на Плевнелиев? Цялата ситуация с тези бързи чистки по върховете от служебното правителство е еднакво нелепа, независимо коя партия го инициира. За мен това не е работа на служебното правителство, ама кой ме пита мен. Пак никой не ме пита, ама служебното правителство не би ли трябвало да има представители от всички партии, които са представени в парламента?
Виж целия пост
# 14 302
Кой е казал, че съм имала доверие на Плевнелиев? Цялата ситуация с тези бързи чистки по върховете от служебното правителство е еднакво нелепа, независимо коя партия го инициира. За мен това не е работа на служебното правителство, ама кой ме пита мен. Пак никой не ме пита, ама служебното правителство не би ли трябвало да има представители от всички партии, които са представени в парламента?

Нелепа или смислена, в България е обичайна при разместване на пластовете. И няма изискване в СП да има представители на всички партии в парламента, мисля че и никога не е било правено. Ако има някаква тенденция, тя е по-скоро лицата да са поне номинално безпартийни.
Виж целия пост
# 14 303
Скрит текст:
Въпросът е защо случки и събития, които би трябвало да представляват обществен фокус, се превърнаха и се превръщат в лични такива. Като това касае не само човек с положението на Иличовски, но и много други които сме на различни етажи на социалната стълбица.
Този въпрос може да бъде зададен на комисията - Манолова. Инициативата беше тяхна. Целите, които си поставиха – твърде високи и амбициозни, но непостижими.
Може да бъде зададен и на много други люде извън комисията. Как би отговорил на този въпрос един Слави Трифонов, да речем? Simple Smile
С мълчание, той казва много по този начин.

И на мен ми се иска да излязат на светло, далаверите, които са се вършили, вършат се и ще продължават да се вършат, така е по целия свят, но у нас преминаха много граници. И изобщо не ме интересува, кой ще бъде компрометиран /наказан е твърде амбициозно желание/.  Ще си останем обаче с желанията.
Виж целия пост
# 14 304
Днес е ден на големите ми разочарования - гледам Любен Дилов-син в "Панорама". Не знам какво им прави Борисов, за да им "промива" мозъците на тези, които кръжат около него. И от него се леят опорките.

Miriel, горното е едно от нещата, които не са +, не позволявате човек да има мнение, различно от вашето. Ами допусни, че Дилов така мисли, пък ти какви обяснения ще му търсиш от типа опорки и промиване на мозъци, едва ли го интересува. А Тошко Славитрифонов пък дрънди глупости, ама с апломб и демонстрира страхотно възпитание. Иначе е с претенции. Ето, аз пък това виждам в предаването.
Виж целия пост
# 14 305
Любен Дилов много пренавит, а Тошко доста простее, особено когато говори на "пич", "тва е", "кво" и т.н., и му е толкова досадно ...
Виж целия пост
# 14 306
Аз нямам против да е на противно мнение. Не можем всички да мислим еднакво. И все пак точно така го виждам и аз - пренавит . Повтарящ гербаджиите. Опитва се да се надсмива, но за мен не му се получава.
Виж целия пост
# 14 307
Изключително просташки се държи Тошко  Каксеказваше в Панорама, а пък какво надрънка за пандемията - надмина всички фейсбук конспирации и опорки кого писали и как платили. Кошмар пълен.
Участникът от БСП му обяснява като на дете и той пак не вдява и агресира. Апотеоз на невежество, но пък със самочувствие.
Виж целия пост
# 14 308
Тези дни накъдето се обърне човек изскача някой от Ку-Ку. Усещането е, че всички страни в играта страдат от остър недостиг на персонал, съжалявам, имах предвид елит.
Виж целия пост
# 14 309
Днес е ден на големите ми разочарования - гледам Любен Дилов-син в "Панорама". Не знам какво им прави Борисов, за да им "промива" мозъците на тези, които кръжат около него. И от него се леят опорките.

Цака в зелено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия