Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 648
  • 38 566
# 14 340
Днес е ден на големите ми разочарования - гледам Любен Дилов-син в "Панорама". Не знам какво им прави Борисов, за да им "промива" мозъците на тези, които кръжат около него. И от него се леят опорките.

Че той беше най-нормалният! Винаги ми е бил симпатичен, днес направо ми се видя като цвете в сравнение с другите. Толкова много простотии в секунда не бях чувала от Итн-то... Те това ако ми бяха управляващите по време на пандемията, тия клоуни... А май по-лошо е, че ще са те след пандемията като гледам с какво настървение вървят. Яко се обещават пари от фондове и обръчи, няма начин да искаш да управляваш страната с такава бяс, ако не е срещу нещо в замяна.
Виж целия пост
# 14 341
Е, за мен най-добре се държа Зарков. Другите се дърляха.

Дянков познавахме ли го, когато се появи? Или някое от другите нови лица по партиите? Искат се нови хора, пък били непознати. Познаваме други добре - били стари "к...рви" Simple Smile Да им дадем време да се огледат и ще говорят.

Утре министърът на икономиката ще е в 120 мин.
Виж целия пост
# 14 342
Специално за тези в темата които ме убеждават че построеното от ГЕРБ ще се помни:
https://www.mediapool.bg/kak-13-km-pat-se-stroi-za-nad-400-mln-l … a-news321821.html
Виж целия пост
# 14 343
Делото на бизнесмена Пламен Бобоков срещу заповедта на СДВР за 24-часовото му задържане през юли м.г. приключи окончателно. На втора инстанция Административният съд в София (АСГГ) прие, че Бобоков е станал жертва на полицейски произвол, задържан е незаконно и без мотиви, както и че тази мярка несъразмерно е ограничила правата му.

Такова е становището и за останалите двама задържани през онзи паметен ден, когато гешевчетата нахлуха в Президентството.

Тогава започнаха протестите. Започвам да се чудя дали това не е някакъв засукан план на Гешев Simple Smile Чак толкова некадърни да са в прокуратурата.
Виж целия пост
# 14 344
Хайде честити промени. Всички "нови лица" са си стари отвсякъде. Какви ли далавери ще се въртят сега чрез това подставено лице, новия шеф на НАП? Човекът не си е оставил безгрижния живот в Дубай за нищо.

Вихренето с уволнения на толкова много хора на едно правителство, което ще просъществува 2 месеца е много лош знак. Те са тук да организират честни избори и да са на постовете си за кратък период, а не да уволняват наред, за да сложат свои хора. Изобщо "промяна" под форма на нови и некорумпирани хора да вижда някой?
Виж целия пост
# 14 345
Днес е ден на големите ми разочарования - гледам Любен Дилов-син в "Панорама".
Че той беше най-нормалният! Винаги ми е бил симпатичен, днес направо ми се видя като цвете в сравнение с другите.
И за мен Дилов се държа най-добре от тримата, пренавит беше, но не е злобен.
Зарков вечно мрънка, че слагали БСП към статуквото на управляващите, но те никога не са били качествена опозиция. По време на протестите си бяха в НС, не го напуснаха, за да се разграничат. Но поне Зарков изигра своята роля - ограмоти Тошко, че във Висшия съдебен съвет има квоти, а не партийни представители, както е в ЦИК.
Виж целия пост
# 14 346

Вихренето с уволнения на толкова много хора на едно правителство, което ще просъществува 2 месеца е много лош знак. Те са тук да организират честни избори и да са на постовете си за кратък период, а не да уволняват наред, за да сложат свои хора. Изобщо "промяна" под форма на нови и некорумпирани хора да вижда някой?

Нищо ново не се случва. По-горе се видя каква чистка е било и при Плевнелиев/Близнашки. Времево правителството може да работи около три месеца. По-добре три месеца с хора, на които можеш да разчиташ, отколкото три месеца с хора натоварени с партийно бреме и които да те спъват на всяка крачка.

Съгласна съм, че за хора, които са по високите етажи или заемат важни постове трябва да бъдат сменени от раз. Трябва да се отреже достъп до документи, информация, компютри.
Виж целия пост
# 14 347
Аз нямам против да е на противно мнение. Не можем всички да мислим еднакво. И все пак точно така го виждам и аз - пренавит . Повтарящ гербаджиите. Опитва се да се надсмива, но за мен не му се получава.
https://www.youtube.com/watch?v=me-JqMy1FGM
Изгледай това предаване. Напълно споделям позицията на Копринка Червенкова за Л.Дилов и ББ. Човекът си чака бонуса от депутатстването в Бургас. Какво се изненадвате.
Виж целия пост
# 14 348
Значи на старите да се отреже достъпа, а какви са "новите" няма значение? Simple Smile

Най-важното е какви хора идват и как ще управялват.

Аз не виждам досега нещо, което да ме зарадва какви хубави промени предстоят. Но дано да греша и след година всички вкупом да хвалим новото правитество, което и да е то Simple Smile Това сега в момента нямам за какво да го похваля. Не ми харесва подхода им, след като са за кратък период.
Виж целия пост
# 14 349
Илчовски избяга от журналистите, стори ми се, че дори спомена роднините им от женски пол.
А, добър ден .
"Революцията"  в най новото ни време започна с Илчовия син .
Още в НС  чух  цветистата реч.Все да питам кой беше ,  потвърди се ,  той е бил . Като в оня виц , викаш нечия майка на помощ и  свършваш работа.
В Старозагоско се справи .
Ама на другите места  кой ли ще се справи .
Дано се намерят още хора да говорят .
Тоя е от рода на ББ.
Оставете човека  да работи че иде жътва.
Виж целия пост
# 14 350
Специално за тези в темата които ме убеждават че построеното от ГЕРБ ще се помни:
https://www.mediapool.bg/kak-13-km-pat-se-stroi-za-nad-400-mln-l … a-news321821.html

Да, не е никак приятно, само че скандалното пътно строителство далеч не е проблем само в България. Само на прима виста, вероятно мога да намеря и още такива примери, ако се поразтърся. Ако ти се чете с Гугъл преводач, може да се запознаеш по-подробно. Накратко, става дума за един от европейските мегапроекти - тунел под Северно море между Дания и Германия. Освен съществените екологични проблеми и липсата на качествено проучване за алтернативни маршрути, обърни внимание на графиката на разходите, които направо са се удвоили спрямо прогнозните. В същата графика са посочени и други знакови примери като Щутгардската магистрала 21, Берлинското летище, Филгахармонията на Елба - всичките с неколкократно увеличени прогнозни разходи. Става дума за милиарди евро, както се вижда от графиката. За качеството не мога да се произнеса, вероятно е по-добро от нашето, но все пак става дума за незавършено строителство, така че нека да сме коректни в плюенето.
https://www.nabu.de/umwelt-und-ressourcen/verkehr/verkehrsinfras … uerung/28486.html
Виж целия пост
# 14 351
Скрит текст:
Аз нямам против да е на противно мнение. Не можем всички да мислим еднакво. И все пак точно така го виждам и аз - пренавит . Повтарящ гербаджиите. Опитва се да се надсмива, но за мен не му се получава.
https://www.youtube.com/watch?v=me-JqMy1FGM
Изгледай това предаване. Напълно споделям позицията на Копринка Червенкова за Л.Дилов и ББ. Човекът си чака бонуса от депутатстването в Бургас. Какво се изненадвате.
Това на врата, част от прословутите фурми ли са! Blush
Иначе си говори жената, като всички компетентни, които са отстрани.
Виж целия пост
# 14 352
Значи на старите да се отреже достъпа, а какви са "новите" няма значение? Simple Smile

Най-важното е какви хора идват и как ще управялват.

Аз не виждам досега нещо, което да ме зарадва какви хубави промени предстоят. Но дано да греша и след година всички вкупом да хвалим новото правитество, което и да е то Simple Smile Това сега в момента нямам за какво да го похваля. Не ми харесва подхода им, след като са за кратък период.

Направиха се смени, одобриха 50 лв за пенсионерите. Поискаха толеранс, за да се огледат. Нека започнат наистина работа, за да ги оценим. Толкова за 2 дни.
Виж целия пост
# 14 353
Направиха се смени, одобриха 50 лв за пенсионерите. Поискаха толеранс, за да се огледат. Нека започнат наистина работа, за да ги оценим. Толкова за 2 дни.
Продължавам да не разбирам защо одобриха тия 50 лева, след като те очевидно са популистка и предизборна мярка, която само фиктивно подкрепя пенсионерите. Поне така твърдяха преди изборите.
Виж целия пост
# 14 354
Популистки са, но идат пак избори и отпадането е минус за новите.Като знаеш  отговоар  е ровичкане да става лафа.Набиваш канче, дето няма полза ,не е  въпрос твоето.
Популистки, но политически правилни за ситуацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия