Магазини Pepco 5

  • 66 000
  • 745
# 570
Взех от микрофибърните кърпи за плаж - синя, зелена, цикламена. Изглеждат ми супер за по 8 лв/бр., подобни в Декатлон бяха по 16 лв май Simple Smile
По препоръка тук взех масичката за малък майстор на племенника, 15 лв. И летни дънки и тениска, общо май 10 лв.
Дъщерята искаше раничка, но имаше само найлонови, прозрачни, макар и шарени и се отказа. Взе си някакви химикалки само...
Мъжките боксерки хубави ли са? Гледах за младеж, но не взех.
А, още един тиган си купих, аз съм много доволна. Качеството е като на Тефал, цената - поне 3 пъти по-ниска... и преса за чесън, че идва времето на таратора.
Та тъй, я доволна! 😊
Виж целия пост
# 571
Мъжки боксерки съм вземала около пет чифта,харесва ги.
Виж целия пост
# 572
Ей, как забравих на Лоли за лопатките да гледам?!
Ще ходя пак.
Виж целия пост
# 573
Тъкмо в новия каталог има и подложки за плаж и разни други https://www.facebook.com/279484422736286/posts/764358310915559/
Виж целия пост
# 574

Интересно
Виж целия пост
# 575
То чак след 2 седмици
Виж целия пост
# 576
Куфар искам и спортен сутиен.
Виж целия пост
# 577
Сутиена и аз го загледах.
Виж целия пост
# 578
Има ли бански половинки големи номера,голяма мека чашка, само с банели, без дунапрен? Все съм гледала детски дрехи и нямам спомен има ли такива, а усилено си търся бански.
Виж целия пост
# 579
Да мъжки боксерки веднъж взех,харесаха му отговарят и на номера,бяха черни с малко бордо
Виж целия пост
# 580
Кърпите са микрофибър и двата вида? Че на едната не пише.
Виж целия пост
# 581
Някой ще сподели ли тези кърпи микрофибър дали попиват добре ?
Виж целия пост
# 582
Някой ще сподели ли тези кърпи микрофибър дали попиват добре ?
Ние сме много доволни- хем по леки, хем добре попиват и бързо съхнат. Миналата година си взехме, тогава бяха и повече разцветки. Гледам моята и сега я има .
Виж целия пост
# 583
На мен не ми харесват, миналата година взех, но оставя власинки и имат странен мирис.
Виж целия пост
# 584
Декатлонските не попиват много, аз взех, защото не заема място в багаж. Плюсът на тия е че са по-евтини.
Но според мен ако се ходи на море с кола и плажът е на 100 метра от стаята, по-добре хавлиена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия