Готви и спечели с "Градус" този Великден!

  • 6 199
  • 200
# 120
Парти салата Градус.Уникална е!
Виж целия пост
# 121
Пиле по ловджийски!
Виж целия пост
# 122
Любимите ястия с пилешко месо на семейството ми са пилешки хапки- пилешко филе нарязано на ситни парчета, овкусено със сол овъргалвам в галета, разбивам 2 яйца, потапям хапките в яйчената смес и пържа в силно загрято олио;   дробчета по селски- запържвам в олио дробчетата и лука, добавям сол, червен и черен пиппер, малко вода, доматен сос, гъби;  пълнено пиле с дробчета, ориз, гъби и малко масълце- изпечено цялото на фурна. Напоследък приготвям пилешко филе  с фикс Маги с 4 сирена, сметана за готвене, запечено на фурна. Става изключително вкусно.
Виж целия пост
# 123
Любимата ни рецепта е за крехки печени крилца с хрупкава коричка. Също така обичаме и пилешки хапки с корнфлейкс.
Виж целия пост
# 124
Крилца Бъфало.
Виж целия пост
# 125
У дома, за празниците, традиционно приготвяме пълнено пиле. Пълнеж от ориз, дробчета, доджен. Около пилето слагаме пресни малки картофки, овкусени с подправки и масло. Пилето намазваме обилно със смес от масло, червен пипер, черен пипер и малко чесън. Всичко се пече във фурната. После ядеш и ревеш...защото бързо свършва!
Виж целия пост
# 126
Пиле лютика, но прибавям топка картофено пюре или бял ориз.
Виж целия пост
# 127
Парти салатата Градус е уникална - визия за очите и вкус за душата. Чудесна е, изпълва всички вкусове, като става за ежедневна консумация, така и за посрещане на гости.
Много често приготвяме запечени пилешки бутчета с корнфлейкс, а гарнитурата е по избор според сезона. Няма човек на който да не му се услади.
Весели празници Blush
Виж целия пост
# 128
Пилешки гърди с лешници
Виж целия пост
# 129
Любима рецепта за пиле ми е цяло пиле върху бутилка с бира.Овкусявам си пиленцето предварително с любими подправки,оставям да престои няколко часа в хладилника и го слагам във фурната в тавичка,в която съм сложила овкусени картофки за гарнитура,пъхам в пилето 1 лимонадено шише напълнено с бира и пека около час и половина.Става вкусно и сочно 😊
Виж целия пост
# 130
Пиле тика масала Simple Smile))
Виж целия пост
# 131
Пилешки шишчета с фъстъчен сос - ново за мен, но е супер
Виж целия пост
# 132
Парти салта Градус е моя фаворит! 😁
Виж целия пост
# 133
Харесах много Пилешки шишчета с фъстъчен сос и мисля утре да я пробвам.
Виж целия пост
# 134
Пилешки гърди с лешници
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия