Спам тема(Козуначено - яйчен Спам!) - от 01.05. до 31.05.21г.

  • 21 133
  • 1 209
# 240
Топло беше, Луне, не ставаше за настиване, ма ноу гаден вятър, завихряше пясъка, чадър гоних у водата, абе... смех

Починах си, Тето, ма малко ми беше Grin
Виж целия пост
# 241
ноу духаше, беееееееее

кой на кого духа и защо ... питам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Хората пари дават да им духа(т), ние тука оревахме орталъка, че духало. Joy
Пп Ма, верно мноо духаше. Чак толкоз идваше прекалено. Grinning
Виж целия пост
# 243
ние тука оревахме орталъка, че духало. Joy

ма сасипаха я таа държава Simple Smile
Виж целия пост
# 244
искам само да кажа че последните постове са възмутителни
Виж целия пост
# 245
И аз си харесах виц:
Виж целия пост
# 246
аз па съм потресен, и без духанйе ... пред офиса седи идин негър и на сръбски проповядва божието слово ...
Виж целия пост
# 247
момичета помагайте как да си изпека гърдите когато има паловир. не за красота за здраве става дума
Виж целия пост
# 248
Рано е ощИ за такива екстремни преживявания, Холдъне. Wink
Виж целия пост
# 249
ръките и врато ми почернеха. защо през космите на ръцете преминава а на гърдите не
Виж целия пост
# 250
Има едно нещо.... тример му се вика
Виж целия пост
# 251
епишен коментар за тример Heart

Виж целия пост
# 252
Опаааа-тропааа!

Потвърждавам и аз, че днеска духаше хъхъхъ после и валя даже, няколко пътиииии.
Виж целия пост
# 253
И днес слънчево, и утре пак така жежко. Разходихме се, напазарувахме...
Виж целия пост
# 254

Тази сутрин вместо закуска ви отпускам коктейлче. Неделя е, позволено е:

Пожелавам ви един разкошен, слънчев, топъл и разпускащ почивен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия