Пиенето при жените

  • 9 827
  • 227
# 120
Така като я слушам, сигурно не е и разбрала, че си спряла да излизаш с нея Joy
Виж целия пост
# 121
Имам си компания за разпускане по женски. Сформира се спонтанно преди 6-7г.  Приятелка ме покани с нейни приятелки, после аз поканих мои..И така стана традиция. 7-12 да се срещаме веднъж на месец- два. В компанията май 50% не пият изобщо, което не значи, че не разпускат на макс и не събират погледите.
Като "питие" им е..Бягство от нормалността...Simple Smile
Виж целия пост
# 122
В компанията май 50% не пият изобщо
Много голям процента там Open Mouth Да не са на диети някакви, броят калории, или нещо е станало модерно сред младежта напоследък? Тя и статистиката казва, че не се пиело като преди вече, ама се чудя защо.
Виж целия пост
# 123
В компанията май 50% не пият изобщо
Много голям процента там Open Mouth Да не са на диети някакви, броят калории, или нещо е станало модерно сред младежта напоследък? Тя и статистиката казва, че не се пиело като преди вече, ама се чудя защо.

Старата генерация сме:) 40 + Simple Smile
Не ти трябва алкохол, за да се радваш и лудееш.. Само време...
Виж целия пост
# 124
Ами има си калории алкохола,аз затова ограничавам сега.Отделно и се мези повече покрай него .
Виж целия пост
# 125
Ами има си калории алкохола,аз затова ограничавам сега.Отделно и се мези повече покрай него .

Край на сладоледа, шоколада ..идва една депресивна възраст Simple Smile
А може да се компенсира с повече движения... може би:)
Виж целия пост
# 126
А може да се компенсира с повече движения... може би:)

Няма как, хапването оказва далеч по-голямо влияние, за съжаление. Не само в зряла възраст. Grinning
Виж целия пост
# 127
Абе минавам си аз 15 км на ден,свалих 30 кг за една година след като родих ,и ми е съвестно да си разваля режима с едно,две уискита,покрай тях и ядки .
Виж целия пост
# 128


Мацки, наздраве..да сме живи и здрави....Абе вие мен уважавате ли ме ..
Виж целия пост
# 129
Наздраве! Champagne

И аз сега точно отварям просекото – преди малко си взех бързо душче, намазах се с ароматен крем... Абе, подготвям се за готина вечер с любимия човек. Simple Smile Както се казва – хубавите малки неща от живота...

Виж целия пост
# 130
В компанията май 50% не пият изобщо
Много голям процента там Open Mouth Да не са на диети някакви, броят калории, или нещо е станало модерно сред младежта напоследък? Тя и статистиката казва, че не се пиело като преди вече, ама се чудя защо.

На мен лично не ми харесва вкуса на алкохола. Килограми нямам нужда да свалям, но избегнатите калории от алкохола ги броя за нещо положително. Предпочитам да имам повече свобода за вкусно хапване Grin
Виж целия пост
# 131
Физически не мога да пия повече, поради малки габарити...просто в един момент заспивам напоследък.
Иначе, аз съм постоянно на диети, но храната е за сметка на алкохола...
Виж целия пост
# 132
И аз започнах с просеко. Ама започнах Joy

Виж целия пост
# 133
Е то ако спра алкохола, сладоледа и шоколада и мезетата, направо да си тегля куршума!
Увеличих километрите за ходене.
Наздраве, мацки!
Виж целия пост
# 134
А с какво ще свършиш, Горджи? С "твърдо" или с ... "чеп"?! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия