Пердета - 10

  • 69 126
  • 807
# 315
Във ФБ има семейство турци, които пътуват до България с куфари с мостри на пердета. Обявяват дати в кои градове, кога ще са. Имам познати, които са много доволни и казват, че имат много модели, евтини, скъпи, всякакви. Взимат мерки и после ги пращат готови, ушити.
Аз им писах, разбрахме се, но точно тогава бях под карантина и се разминахме. Иначе човекът се съгласи да дойдат на адрес извън града и не ме попита, дали ще купувам 10 или 100 метра.
В профила им съм виждала, че май доставят и мебели по каталог.

Бихте ли споделили профила?
Виж целия пост
# 316

Дължината им е 3 м. рязани ли са?
Виж целия пост
# 317
Не, не са рязани. Около 2.45 см. Ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 318
Бихте ли споделили профила?
https://www.facebook.com/efe.mete.14811
Виж целия пост
# 319
Аз нещо много се замислям за щори тип "Ден и нощ" за спалнята. Може ли да ми кажете как се почистват? Могат ли да се свалят и перат? И ориентировъчна цена за  прозорец с ширина 80 см и дължина 170 см?
Виж целия пост
# 320
Аз нещо много се замислям за щори тип "Ден и нощ" за спалнята. Може ли да ми кажете как се почистват? Могат ли да се свалят и перат? И ориентировъчна цена за  прозорец с ширина 80 см и дължина 170 см?

В стаята на сина ми сме с такива. Евтини, от Юск. В листовката пише, че не се перат, а се почистват само с влажна кърпа. Точно, защото са евтини, пренебрегнах указанията и си ги изпрах (вече 2 пъти). В пералнята няма как да се вкарат, защото самата щора е залепена за пръчката, но се получава идеално на пода на банята с четка, топла вода и течен сапун:grinning:
Виж целия пост
# 321
Харесах едно готово прозрачно перде, обаче е 5 см по-късо спрямо таван-под. Много ли зле ще стои? Ще има и плътни завеси. Тях вече съм купила и трябва да занеса на шивач да ги отреже. Ако взема готовите прозрачни, плътните и те ли трябва да са на същата дължина?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 322
Не че
трябва, ама ще е по-добре.Но не режи завесите къси също.
Виж целия пост
# 323
Ако има опция - шивача да ти ги удължи откъм подгъва. Обикновено ги правят с широк подгъв - може да се разшие и да се подгъне леко, за да се ползва за добавяне на дължина
Виж целия пост
# 324
Харесах едно готово прозрачно перде, обаче е 5 см по-късо спрямо таван-под. Много ли зле ще стои?
Ами за мен не, но за теб ти си знаееш дали ще ти изглежда зле.
Виж целия пост
# 325
Моите пердета, които красиво се влачиха по пода издържаха само няколко месеца така. На поредното заплитане на робота в тях и поредното ми спъване, заминаха за скъсяване и сега са няколко см. по-къси. Много по-удобно и безопасно ми е така.
Виж целия пост
# 326
Момичета, дайте съвет на стая с източно изложение, където много напича лятото и няма възможност за дълго перде, какво да сложа, за да стои красиво?
В момента е с руло щори /блек аут/, но искам да ги махна. Къси пердета не ми допадат много.
Виж целия пост
# 327
Момичета, дайте съвет на стая с източно изложение, където много напича лятото и няма възможност за дълго перде, какво да сложа, за да стои красиво?
В момента е с руло щори /блек аут/, но искам да ги махна. Къси пердета не ми допадат много.
Римски, венециански, или ден и нощ.
Виж целия пост
# 328
За пореден пък давам идеята за матово фолио на прозорците(от вътре погледнато все едно има мъгла) и си монтираш дълги пердета, каквито искаш. Аз имам 5 крила в холо- кухнята и всички прозорци са с такова фолио. Влиза достатъчно светлина, спира напичането, евтино и бързо за корекция, може да се заиграете и да прецените дали да са на целия прозорец, дали до определена височина или да са някакви орнаменти.
Снимката е от сега- демек вън е тъмно.
Виж целия пост
# 329
Римски щори харесвам, но за да затъмняват добре, трябва да са тъмен цвят, а на мен не ми се ще. За дълго перде няма вариант, има климатик под единия прозорец. Венецианските щори без перде пред тях малко офисно стоят.
Знам, че нямам много опции, благодаря ви за включването!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия