UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 1 500
Пак претенции за дузпа,падам
😂😂
Виж целия пост
# 1 501
Пак претенции за дузпа,падам
😂😂
Ма кой каквото може,Бобчи! Италианците са футболисти, англетата са артисти
Виж целия пост
# 1 502
Офф, някакво лошо предчувствие имам за мача.
Не знам защо.
Тоест, знам.
Защото Италия надигра бледоликите тотално, и ще падне накрая.
Виж целия пост
# 1 503
Офф, някакво лошо предчувствие имам за мача.
Не знам защо.
Тоест, знам.
Защото Италия надигра бледоликите тотално, и ще падне накрая.
Сакън, Мери. Не думай.
Виж целия пост
# 1 504
Мери,прехапи си езика и плюй през рамо.
Виж целия пост
# 1 505
При цялото ми уважение към подкрепящите домакините, но глобалният хейт срещу Англия не беше случаен и безпочвен и сега страшно много си личи.

Мери, ти па спри се малко с тоя песимизъм 😂😂
Виж целия пост
# 1 506
Мери,прехапи си езика и плюй през рамо.
Joy
При цялото ми уважение към подкрепящите Англия в темата, но глобалният хейт срещу тях не беше случаен и безпочвен и сега страшно много си личи.

Мери, ти па спри се малко с тоя песимизъм 😂😂
Излизането на Киеза ме отрезви.
Виж целия пост
# 1 507
Ама старото куче Киелини си кара по старата,топката може да мине ,нападателя не .
Виж целия пост
# 1 508
Аз не разбирах, за контузията на Киеза имаше ли наказан?
Виж целия пост
# 1 509
Превключвам на Нова, Италия атакува, но пропуска. Коментаторът „Много добра атака за Италия, ама то топката беше в най-нисичкия от италианците” и се залиива от смях... ХА ХА ХА
Виж целия пост
# 1 510
Аз не разбирах, за контузията на Сиера имаше ли наказан?
Не.
Съдията допуска малко по-груба игра.
Ама страда Италия.
Виж целия пост
# 1 511
Този мач дали ще се реши с дузпи...
Факт, че италианците тотално надиграват англичаните. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 512
Аз не разбирах, за контузията на Сиера имаше ли наказан?
Не.
Съдията допуска малко по-груба игра.
Ама страда Италия.
Трябва да идат на актьорска школа.
Виж целия пост
# 1 513
Този мач дали ще се реши с дузпи...
Факт, че италианците тотално надиграват англичаните. Simple Smile
Именно.
Затова е моето усещане за загуба.
Дано греша.
Виж целия пост
# 1 514
Вярно е, Ели, от коментатора по Нова изпадам в умиление 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия