UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 1 530
Ами Мери, то “най-добрият отбор на първенството” така се добра до финала, така явно и възнамеряваше да го спечели. Не видях аз красив футбол от англичаните, макар че голът им беше много добър. През огромната част от времето бяха надиграни категорично. На дузпите ще е чист късмет, но здраве да е. Аз за себе си знам кой беше по-добрият отбор тази вечер, а и не само.
Подписвам се под това, и ето защо е било усещането ми.
Дано имат късмет италианците, каквото и да стане, те са моя победител! Heart
Сега всичко е късмет.
И психика.
Гася ТВ.
Виж целия пост
# 1 531
Ех, горкият Белоти!

Браво бе, тигре!
Виж целия пост
# 1 532
EVVAIIIIIII
CAMPIONI D'EUROPAAAAAA - Европейски шампиони!
Виж целия пост
# 1 533
Умирам!Спечелихмеееееееееее!!!
Виж целия пост
# 1 534
Искам само да кажа една хубава БГ поговорка: "Не казвай хоп, преди да си скочил". Това направи Англия.
Виж целия пост
# 1 535
ФОРЦАААААААААААААААААААА
ФОРЦАААААААААААААААААААААААА

ИТАЛИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

охх ще умраааа

форцаааааааааааааааааааааааааааааааа


№*€(*(П_+!!!!!!!!!!!(§€())_ПШ
ШЩ

ФОРГА РАГАЦИИИИИИИИИИИИИ
Виж целия пост
# 1 536
Йес! Италия шампион! Сака им провали мача на Англия, не знам с какъв акъл му дадоха и дузпа да бие, пропиля им сума положения.
Виж целия пост
# 1 537
Браво на Италия !!!!
Новият Европейски шампион по футбол !!
Виж целия пост
# 1 538
ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН!

Най-достойния отбор спечели!
ФОРЦАААААААААААААААААААААААААААА

Първия отбор в историята на СП или ЕП с два мача спечелени след дузпи!
Виж целия пост
# 1 539
Насред Лондон! ФОРЦА АДЗУРА!
Френския коментатор е в екстаз. И ние.
Бобчи, викай мъжо. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 540
Реееваааа, бе!! Рева от кеф!!!!!!! Grinning

Умрях 100 пъти на тия дузпи!!!!

Донарума е ВЕЛИК!!! SoccerHands Clap

Има справедливост на този свят!!! Blue Heart
Виж целия пост
# 1 541
Честито!!!!! Heart
Страхотен мач, страхотен!
Толкова много емоции, напрежение и висок дух!
Моята мечта се сбъдна! Heart Heart Heart
Италия - шампион! Heart
Виж целия пост
# 1 542
Да обобщим:

Аржентина с купата
Джокович с купа
Италия с купа


Йесссссссссс!

И все пак във футбола има някаква логика и справедливост, макар и закъсняла!

Поздравления за Англия, бориха се докрай! И да не забрава: аплодисменти за съдията. Значи можело!
Виж целия пост
# 1 543
Щастлива съм 💙💙💙 За мен е заслужена победа.
Донарума го плюхме, но има психика момчето. Не трепна!
Виж целия пост
# 1 544
ФОРЦААААААА! ИМАМ ЧУВСТВОТО , ЧЕ И ТУК, В ТОЗИ ФОРУМ, спечелихмееееееееее ❤😆😆ЧЕСТИТА ПОБЕДА, Гладиатори!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия