UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 1 515
Няма страшно,мисля и слепите видяха кой е по-добрият отбор .
А това по Нова ,в стил Пената е много непрофесионално в национален ефир изпляскано.
Виж целия пост
# 1 516
Защо си причинявате Нова? Аз харесвам Никола Ибришимов и твърдо съм на БНТ.
Виж целия пост
# 1 517
Просто ми е интересно колко по-ниско може да падне този “професионалист”.
Виж целия пост
# 1 518
Гледам го онлайн и стриймовете забиват яко на всички сайтове. За това пробвах на НОВА, но и там забива, а и не ми се слушат глупости
Виж целия пост
# 1 519
Този мач дали ще се реши с дузпи...
Факт, че италианците тотално надиграват англичаните. Simple Smile
Именно.
Затова е моето усещане за загуба.
Дано греша.

Дузпите са руска рулетка, та е вероятно да имаш повод за радост, нищо не се знае. Simple Smile
Отивам да си сипя едно бакарди. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 520
Единият френски кометатор е за Италия. Усетих го. Но много се пази да покаже пристрастие.
Виж целия пост
# 1 521
Дано вкарат сега,не ща дузпи .
Виж целия пост
# 1 522
Адзурите да се стягат. Това не е мач за дузпи, трябва да си материализират превъзходството, което гледахме през цялото време.
Виж целия пост
# 1 523
За Бернардески казах ли ви?Донарума блееее гаргите пак 🤦🤦
Виж целия пост
# 1 524
Донарума не го виждам на дузпи.
Мразя дузпи.
Стигне ли се до там, гася ТВ.
Англичаните много натиснаха.....
Виж целия пост
# 1 525
Мери гаси телевизора,мъжа ми ще ходи на двора чак .
Ами ако там ще ги бием,дузпи да е !
Виж целия пост
# 1 526
Тия англичани падат като циркови артисти.
Някой все лежи, все се превива, все иска нещо....егати и клоуните.
Тоя последния дето влезе, повече лежа, отколкото игра.
Аман от артисти!
Виж целия пост
# 1 527
Дано днес Господ е италианец!
Виж целия пост
# 1 528
Ами Мери, то “най-добрият отбор на първенството” така се добра до финала, така явно и възнамеряваше да го спечели. Не видях аз красив футбол от англичаните, макар че голът им беше много добър. През огромната част от времето бяха надиграни категорично. На дузпите ще е чист късмет, но здраве да е. Аз за себе си знам кой беше по-добрият отбор тази вечер, а и не само.
Виж целия пост
# 1 529
Еми на двора е мъжа ми ,до сега не ме пуска да мърдам за кадем.
Форца скуадра!Можете!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия