UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 555
И мен ме е яд за Полша. А Шведите доста добре се уредиха. Очертава се да играят с Украйна на 1/8финал. И са в по лекият поток. В по лекият поток фаворит за финала се очертава победителя от 1/8финала Англия-Германия/Франция/Португалия/Унгария, и 4-те отбора могат да завършат втори. Като победителя в този 1/8 финал на 1/4финал ще играе срещу победителя от Швеция и Украйна. Simple Smile Помните ли какво казах за Англия преди време че за тях рубикона е 1/8финала, минат ли го, далеч ще стигнат. Аз продължавам да мисля че не е изключено Англия да направи най после своя удар въпреки неуглегното представяне в групите. Не бива да забравяме че титлите се печелят от защитите а единствените 2 отбора които не са пускали гол на това първенство, са Италия и Англия. Ако Италия играе наистина впечатляващо, аз съм влюбен в тази Италия на това първенство, изглеждат сякаш могат да бият всеки, то Англия приличат точно като старата Италия в момента, трудно начало неугледно, но здрава защита и накрая шампион. Grinning Патента на Италия, която в миналото по такъв начин печели.
Виж целия пост
# 556
С цялото ми уважение, но не мога да се  сдържа Grinning Grinning

Скрит текст:


И аз. Mr. Green







Между другото Владо Стоянов е един от двамата вратари спасили повече от една дузпа на Роналдо. Не знам дали си спомняте, но едната дузпа е от мача ни с Португалия преди 5 години, когато ги бихме в приятелски мач, а само няколко месеца по-късно те станаха европейски шампиони. Демек тогава сме били бъдещите европейски шампиони. Simple Smile Другата дузпа е от мача между Лудогорец и Реал Мадрид две години по-рано.
Виж целия пост
# 557
Simple Smile Спомням си го този мач. Мисля че бихме Португалия с 0-1, май че мача там беше, с гол на Марселиньо, който играеше и за националният тогава. А другата дузпа беше на Лудогорец-Реал М, един от най добите мачове в историята на Лудогорец срещу гиганта Реал М (на когото станах фен заради Роналдо), като Реал мисля че ги би едвам едвам с 1-2, но Лудогорец не заслужаваше да загуби онзи мач, играха прекрасно срещу онзи Реал М, който беше непобедим тогава. Печелеше поредни Шампионски Лиги и не можеше да бъде спрян тогава.
Виж целия пост
# 558
Помня ги, помня ги! Владо ми е на първо място в класацията за вратари. Освен, че си е наше момче, въобще не му трепна да се изправи срещу най-голямата звезда на футбола, повече от един път! Grinning Като му спаси дузпите на Роналдо, казвам ви, ревах Joy
Виж целия пост
# 559
И аз да си кажа

Ма ей го, вкара кучето.
Виж целия пост
# 560
Гледам бая голове им давате на Португалия, но срещу Франция ми е малко съмнително...
Защо да са много головете? Според мен Португалия ще излезе да играе на живот и смърт. Една дузпа( Wink)
Скрит текст:
и още една грешка на отбраната на Франция и ето ги 2 гола. Видяхте какъв подарък направи Домагой Вида вчера на шотландците. Допреди няколко дни никой от нас не би допуснал, че Португалия може да отбележи 2 автогола за един мач и то за 4 минути, но ето че и това видяхме. Както се казва: "Топка е, кръгла е и се върти. Всичко може да се очаква." Simple Smile Надявам да има много голове днес. Само автоголове да няма. Винаги ми се е свивало сърцето за играча отбелязал автогол и никога не съм се радвала истински, дори и да е бил в полза на отбора, който подкрепям.
Е дузпа за Роналдо е задължителна. Даже си мисля, че ще е най-добре да започнат мача при 1:0.Smile
tooth
Ох, успокоих се! Дузпата мина, мачът може да започва.Smiley
Виж целия пост
# 561
Седя си и си гледам кротко как моЙте хора падат от Унгария и си викам „чакай да видя моя приятел Рони какво прави”.

2 минути по-късно...

Виж целия пост
# 562
Седя си и си гледам кротко как моЙте хора падат от Унгария и си викам „чакай да видя моя приятел Рони какво прави”.

2 минути по-късно...

Скрит текст:
Е, ти пък? Що за въпрос? Вкарва дузпа. Smile

Ай, ай, ай, дузпа за франсетата!
Виж целия пост
# 563
Съдията подпря франсетата обаче .
Виж целия пост
# 564
Съдията подпря франсетата обаче .
Мхммм, и аз така мисля. Hands Plus1

Само съдията остана да не е бил дузпа в този мач. Smiley

Немците да се събудят, викам аз, през второто полувреме.
Виж целия пост
# 565
Охоо, съдията е решил да върне баланса във Вселената... изтървах дузпата за французите. Най-важната дузпа съм я видяла за тази вечер, мога да си лягам спокойна Joy
Виж целия пост
# 566
Охоо, съдията е решил да върне баланса във Вселената... изтървах дузпата за французите. Най-важната дузпа съм я видяла за тази вечер, мога да си лягам спокойна Joy
Ако си видяла дузпата на крисЧиано, значи си видяла всичко в този мач. Smiley

Малко клюки по женски на полувремето
Скрит текст:
Има слухове, че Роналдо пак върви към развод и отново заради майка си. Поредна съпруга не издържа да съжителства със свекървата, която явно дирижира парада и Роналдо бил изправен през избор "мама или жената". Е, няма нужда да питате какъв е изборът. (това в кръга на шегата). Явно майка му е над всички. Доколкото знам, го е отгледала сам сама.
Виж целия пост
# 567
Скрит текст:
Роналдо живее с майка си? Айде бе. Като го знам какъв е сигурно много я обича и я носи на ръце. Аз пък не мога да му схвана спатиите коя му е жена, коя майка на децата му. Не, че го следя, ама често попадам на някоя нова история около него. По форумските критерии щом живее с майка си, НЕ СТАВА! Ако ще и Роналдо да е Joy
Виж целия пост
# 568
Вземам го... Ще се прежаля Долорес да ми е свекърва Joy
Виж целия пост
# 569
Sweat Smile
Скрит текст:
Роналдо живее с майка си? Айде бе. Като го знам какъв е сигурно много я обича и я носи на ръце. Аз пък не мога да му схвана спатиите коя му е жена, коя майка на децата му. Не, че го следя, ама често попадам на някоя нова история около него. По форумските критерии щом живее с майка си, НЕ СТАВА! Ако ще и Роналдо да е Joy
Не само, че живее с нея. Той държи ТЯ да възпитава децата му. Не съм запозната с цялата история, но тя го е отгледала сам сама и той я боготвори. Не веднъж е казвал, че жена, която не желае да живее с майка му, не е за него. Казва, че всичко дължи на нея и евала за признателността му.
Иначе има деца и от сурогатни майки, затова трудно се проследяват нещата.

Вземам го... Ще се прежаля Долорес да ми е свекърва Joy
Sweat Smile

И по темата: много ми харесва този Мбапе, бе! Не като мъж, като футболист. То физика, то техника, то бързина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия