UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 1 485
АЙДЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост
# 1 486
Кой е най-големия ???Джорджооооо💙💙💙💙💙💙
Виж целия пост
# 1 487
ГООООООООООООЛ
(Ще викнат жандарми комшиите.)
Виж целия пост
# 1 488
Не смея да се зарадвам. Тихичко си сипах Tropical Drink. Дано удържат...започват смените...оффффф, какъв пропуск, на екс го изпих...
Виж целия пост
# 1 489
Аз изкрещях ,мъжа ми трясна две ръце на масата.Добре че не събудихме детето
Виж целия пост
# 1 490
Айде бе Киеза, ръгни един гол вече!
Виж целия пост
# 1 491
Англичаните в момента не знаят къде се намират, италианците им скриха топката.
Виж целия пост
# 1 492
Главоболие ми докара тоя гол на англичаните. Сега дано италианците направят каквото очакваме, т.е. победа, че да оздравея.
Виж целия пост
# 1 493
Моите хора ги надиграват, безспорно 💙💙💙Време е за втори гол. Хайде, хайде!

П.С: И мен голът на англичаните ме хвърли в отчаяние. Добър беше, признавам им го.
Виж целия пост
# 1 494
Тоя пък Бьорн страшни стандарти има... Утрепаха човека, той нищо...
Виж целия пост
# 1 495
Тоя пък Бьорн страшни стандарти има... Утрепаха човека, той нищо...
Щот не е от "правилния " отбор.
Виж целия пост
# 1 496
Много,много добре си играят нашите хора.Киеза се върна ,но Бернардески е доста добър също
Бьорн пуска свободна игра ,поне е безпристрастен,човека иска просто да е известен.
Виж целия пост
# 1 497
Фантастичен отговор на Италия.
Италия е по-добрия отбор на терена. Англия след гола нямат положение. Италия имаше няколко.
Виж целия пост
# 1 498
Излизането на Киеза не е добре.
Страхотен, жалко.

А, и гол английски фен на терена.
Защо ли не съм изненадана?
Виж целия пост
# 1 499
Фантастичен отговор на Италия.
Италия е по-добрия отбор на терена. Англия след гола нямат положение. Италия имаше няколко.
Но Англия е у дома. На свой терен да те отупат, лелеееей...А дано де!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия