Колко често се виждате с родителите си?

  • 6 979
  • 142
# 120
Е, то ако има резултат, няма да пускам тема. Не съм говорила пак. Той е и в командировка. Целта на темата ми беше да видя в другите семейства как е. Все пак животът ми не е роман, та да очаквате развитие след няколко поста.
Виж целия пост
# 121
Само , както няма развитие, да не вземеш да се окажеш в блато.
Иначе нали беше говорила, но без резултат или с резултат скандал - в такава ситуация не съм сигурна, че още разговори биха имали ефект.
Виж целия пост
# 122
Няма нужда от скандали. Сложи му една трапеза на човека като се прибере, налей две чашки и го обсъдете без повишаване на тон. Все ще стигнете до някакъв компромис. Иначе, подхвърляния, подмятания, натякване, сърдене.....според мен е по зле, ама това според мен.Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Моите разговори не дават резултат. Скандалите също. Общо взето съм човек, който не поставя ограничения. Като каже ще ходя, аз не казвам-не може или не давам. За мен решението е да тръгне на психотерапевт и там да се подхване и тази тема. Може и семеен терапевт, но там като че ли аз имам някаква вътрешна съпротива да ходя.
Виж целия пост
# 124
Просто смята, че трябва да се грижи и е негов дълг.
Това е ценностна система, а не чувство за вина. Терапевт ще е безпомощен.
Виж целия пост
# 125
За мен решението е да тръгне на психотерапевт и там да се подхване и тази тема. Може и семеен терапевт, но там като че ли аз имам някаква вътрешна съпротива да ходя.

Защо на психотерапевт? За първи път чувам да пращат мъж, който не иска да стои при жена си, на психотерапевт.
Семеен терапевт може и да помогне – поне да изясните ситуацията.
Имай готовност обаче да откриеш, че и ти имаш вина за създалото се положение.
Виж целия пост
# 126
И аз не виждам как ще тръгне. За него проблем няма...
Виж целия пост
# 127
Психотерапевт, защото той каза, че не се чувства добре. Нервен и избухлив е. Но за нашите отношения семеен терапевт. Наясно съм, че монетата има две страни, няма спор.
Виж целия пост
# 128
Да, добре би било да знае човек какъв е проблема. Но ако просто му е такъв характера?
Виж целия пост
# 129
Добре де, като иде, ти какво смяташ, че ще му каже този психотерапевт? Да не се чувства виновен пред майка си? Да не позволява ти да го тормозиш с непостижими изисквания?
Виж целия пост
# 130
Аз не вярвам, че човекът е все по командировки и с майка си и нейната сестра на село. Това ако ми го пробута моя мъж, няма да мине.
Виж целия пост
# 131
Аз не вярвам, че човекът е все по командировки и с майка си и нейната сестра на село. Това ако ми го пробута моя мъж, няма да мине.

Е, и аз мислех да питам, тези ягоди какви са такива, че през цялата година се копаят, поливат и берат, ама...
Виж целия пост
# 132
Аз не вярвам, че човекът е все по командировки и с майка си и нейната сестра на село. Това ако ми го пробута моя мъж, няма да мине.

Е, и аз мислех да питам, тези ягоди какви са такива, че през цялата година се копаят, поливат и берат, ама...
А защо реши, че имат само ягоди? На село винаги има какво да се прави, освен може би зимата, ама тогава пък дърва се цепят, въглища се носят и т.н. За да напише момичето тема тук, значи наистина смата, че той отсъства прекалено често и за нея с дедето оставя минимално от свободното си време, но иска да чуе при другите как е.
Виж целия пост
# 133
Аз по-скоро съм на мнението на Кака Сийка. Не иска да е с мен и съответно не е. На този етап няма любовница, но вероятно може и да се появи. Ама при три жени и поведението да се повтаря, та съм склонна да си мисля, че друг е "калпавият космонавт".
Виж целия пост
# 134
Аз не вярвам, че човекът е все по командировки и с майка си и нейната сестра на село. Това ако ми го пробута моя мъж, няма да мине.

Е, и аз мислех да питам, тези ягоди какви са такива, че през цялата година се копаят, поливат и берат, ама...
Целогодишни. Сортове Фалменко, Албион, Селва...
Ограмотявайте се преди да пишете 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия