100-те Национални туристически обекта – 6-а тема

  • 61 779
  • 538
# 360
Ще почиваме в Мантар - Марикостиново. МОже ли да препоръчате интересни места в района на Сандански, Петрич и наоколо?
Там има много места. Сандански - градския парк, Епископска базилика и Археологически музей. Петрич- Хераклея Синтика и Рупите, Мелник, Роженски манастир, Златолист и Преподобна Стойна
Виж целия пост
# 361
Бих добавила Самуилова крепост, на границата със Сърбия и Гърция.
Виж целия пост
# 362
Бих добавила Самуилова крепост, на границата със Сърбия и Гърция.
Съгласна съм, пропуснах Самуиловата крепост, но локацията Ви е грешна. Намира се в землището на с. Ключ и е близо до границата с РСМ.
Виж целия пост
# 363

Бих добавила Самуилова крепост, на границата със Сърбия и Гърция.
Съгласна съм, пропуснах Самуиловата крепост, но локацията Ви е грешна. Намира се в землището на с. Ключ и е близо до границата с РСМ.

Като се качиш на една кула над крепостта, на юг се вижда Гърция, а на запад Македония.
Колкото е близо до едната държава, толкова е и до другата. 😉
Виж целия пост
# 364

Бих добавила Самуилова крепост, на границата със Сърбия и Гърция.
Съгласна съм, пропуснах Самуиловата крепост, но локацията Ви е грешна. Намира се в землището на с. Ключ и е близо до границата с РСМ.

Като се качиш на една кула над крепостта, на юг се вижда Гърция, а на ЗАПАД Македония.
Колкото е близо до едната държава, толкова е и до другата. 😉

Виж целия пост
# 365
Здравейте, пътешественици! Преди години имах книжка на 100-те обекта, но не я ползвам отдавна. Сега с дигитализацията започнах да използвам приложението в yettel, но обърнах внимание, че в приложението пише една цена, а като се отиде на място цената е друга.. вече на няколко обекта е така.
И също да попитам на книжката имам 10 печата и искам да ги дигитализирам в централния офис в София дали бързо ще се справят с това или изисква време? Някой ако го е правил ще се радвам да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Бързо става. Отивате в инфоцентъра на БТС, в подлеза на Мин-во на спорта и си носите книжката. 10 печата трябва да ви качат за 15-ина мин.
Виж целия пост
# 367
Дидка, аз ходих в офиса преди две седмици за значки. След мен една жена влезе точно да помоли да и прехвърлят хартиени печати дигитално. Нацелихме им обаче лятната ваканция и жената, която се занимава с дигитализирането я нямаше, но доколкото разбрах отнема най-много ден-два. Ако не си от София ти казват да си оставиш книжката и после я пращат на адрес с Еконт. Вече им е свършил годишния отпуск и ще си е на място и точно жената, която се занимава с това, тъй че може и съвсем бързо да стане.
Виж целия пост
# 368
Mareto, какво стана, откриха ли ви книжката?
Виж целия пост
# 369
Mareto, какво стана, откриха ли ви книжката?
Не, никой не ме е търсил и аз още не знам името на онази кантина. Вече не се и надявам
Виж целия пост
# 370
Марето, това са темите по градове- за Стара Загора и Казанлък.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1488963
https://www.bg-mamma.com/?topic=914997

Съветвам те в двете теми да обясниш какво се е случило и да помолиш за помощ. Може да ти кажат контакт на заведението, може и да ти съдействат направо на място- на хората от тези градове им е в района, минават от там като пътуват.
Виж целия пост
# 371
Много благодаря! Чудесна идея! Ще опитам.
Виж целия пост
# 372
А това приложение е само за клиенти на Yettel, така ли?
Виж целия пост
# 373
А това приложение е само за клиенти на Yettel, така ли?
Аз съм на А1, но си изтеглих приложението
Виж целия пост
# 374
Някой запознат това приложение валидно ли е или само това на yettel? Имам няколко печата вече, но не ми се е появил обсерваторията в Рожен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия