Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 284
  • 732
# 405
Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye

Диди ❤️,
И аз бях на 100 % че е във форма Simple Smile
Колкото и бургер да яде Simple Smile)))
Жалкото е, че той приема всичко за нормално... Да но в САЩ... В Турция това е.... Тази Пелин сейството и как приема всичко това... Както и да е.... За мен е проблем, когато влияе на феновете и кариерата му... Ясно е, че не е тръгнал да се жени,   но се моля за по добър избор на жена.....

Само това остава и да се ожени за нея и вече ще си направя свинско погребение без да съм станала свинче...
Виж целия пост
# 406
Очаквам скоро да започне нов проект, защото Проект Пеликан и на мен вече ми къса нервите. Когато някоя мацка започне да пуска твърде много селфита как мляска гаджето си, ми се включват всички аларми. А от снимките на Пеликана светя като коледно дръвче. Диди, май меката зима навън ни докарва коледно настроение Wink
Имам добро предчувствие по темата нов сериал  пък да видим 👍👍👍
Виж целия пост
# 407
Ох, дано по-скоро да има нова изгора, поне да я разнищим и нея 😂
Лека нощ

Виж целия пост
# 408
Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye

О, отишъл е пак в Акбюк. Помежду другото, сега там живее баща му. Беше написал, че ще строи още 7-8 месеца там/ родителите на Озан са в строителния бизнес, затова  и той  се е местел толкова често из Турция. Местели са се при всеки нов проект на родителите му/. От вчера и сестра му пуска снимки от там. Явно ще е семейно събиране. А за Озан какво да кажа....страхотен е HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 409
Бори , какво ти коледно дръвче ако мога ще ида там и ще го вържа в чувал а онази да се чуди къде е зачезнал то бива толкова показности ама се....прекали

Уникална песен! Поздравете се...



Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye

О, отишъл е пак в Акбюк. Помежду другото, сега там живее баща му. Беше написал, че ще строи още 7-8 месеца там/ родителите на Озан са в строителния бизнес, затова  и той  се е местел толкова често из Турция. Местели са се при всеки нов проект на родителите му/. От вчера и сестра му пуска снимки от там. Явно ще е семейно събиране. А за Озан какво да кажа....страхотен е HeartHeartHeart
Габи дано не е взел баш йенгето ,че семейното ще стане ала не семейно...

Завиждам на всички фенки на Беркер човека си почива някъде никой не знае нищо и няма кой го фотка е това е кеф на корем.

Това ме разсмя...

https://www.instagram.com/p/CM1y1Axl3zy/

https://www.instagram.com/p/CLpX7DTlkos/
Виж целия пост
# 410
Много обичам такива клипчета. Heart Eyes Карат ме, макар и за секунди, да забравя гадния край. Браво на феновете за креативността.

Виж целия пост
# 411
Добро утро!




Много интересна статия за начина на държане на ръце и какво означава всеки детайл

https://www.topactualno.com/106742/eto-kakva-e-vrazkata-vi-v-zav … -za-race-i-chast/

https://www.iwoman.bg/seksi/saveti/kakvo-izdava-za-vryzkata-vi-n … -ryce-613195.html

https://www.mila.bg/article/7105999

Берко танцува отново в това съмн го признала много му се отдава


https://www.instagram.com/stories/turk.loulou/2596149934935972711/

Специално за любителите на АУ

https://www.instagram.com/p/CQGaxtql-0E/

https://www.instagram.com/p/CQGIvB3lIjs/

И един ДженДжер

https://www.instagram.com/p/CP0R76kgjaM/











Хубав ден!



Виж целия пост
# 412
Здравейте, момичета. Kissing Heart




Тази сцена ми въздейства всеки път като я гледам. Много разтърсващ момент и за двамата. Broken Heart
Виж целия пост
# 413
Мади, Джерен не беше права миналата вечер че нима не Дженк не реши да се самоубие след като разбра че майка му е убила детето му? Каква сметка търси на Шена на гроба? Джера нищо не знае на изглежда мисли че Дженк е робот....🥺

Виж целия пост
# 414
То това е проблемът, Джерен не знае, че и Дженк страда за изгубеното бебе. Не подозира за опита за самоубийство, за думите му към Шениз.. Може би ако знаеше, нямаше да е толкова озлобена към него. Но в момента единственото, което вижда, е болката му към Джемре. И това я кара да го мрази още повече.

Виж целия пост
# 415

Плакатче на новото филмче на Идрис



И скромно Пеликанче. Да не ни чете? 🙃
Виж целия пост
# 416
Най-милият и състрадателен герой в “Жестокия Истанбул”. Satisfied



Виж целия пост
# 417
Най-милият и състрадателен герой в “Жестокия Истанбул”. Satisfied





Малкия Агях бе....
Виж целия пост
# 418




И скромно Пеликанче. Да не ни чете? 🙃

Преместили са се от хотела в Чешме, в АЛАЧАТЪ , в хотела с купоните от преди 10 дена





Явно много им е харесало и вчера са отишли отново. Aliko Boutique Otel Alaçatı. Както вчера видяхме, са спали между балдахини....



готова за  плажа тази сутрин...



От сторитата на хотела се вижда, че има доста колеги артисти и певци в момента там! Марко бутиково хотелче, но много шик...




А на снимката тип Джеймс Бонд е от Акбюк, където Озан се е снимал и миналата година. Сега беше завел и Пелинай като начална точка на тяхната почивка....

Озан със сестра си миналата година...






Тази година със скъпата в Акбюк доста се поснимаха....













а сега сестра му е там...




п.п като няма филм.....ще гледаме снимки....примирих се вече Heart
Виж целия пост
# 419
Тъкмо се зарадвах ,че се е отделил от нея аман значи...Предпочитам Недим и Джема да гледа и гъй гъй историите сериозна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия