Математически турнири 1-4 клас. Тема №59

  • 87 896
  • 739
# 345
Аз получих, но в папка "Спам"
Виж целия пост
# 346
Някой успява ли да се логне в теста на СМТ
Виж целия пост
# 347
Да.
Виж целия пост
# 348
На сайта на турнира има линкове.
През изпратения линк на мейла не става.
Виж целия пост
# 349
Аз през линка от пдф-а в мейла влязох, ама сигурно 15 пъти се наложи да опитвам. Добре че бяха пояснили, че е възможно лагването точно в 10 часа. Сега допивам кафето и чакам дребосът да приключи, че трябва да бягаме и на мач по най-бързия начин Joy
Виж целия пост
# 350
Така и не успяхме през линка от имейла. През сайта стана , ама то половин час си мина..... и се изнерви яката..... Sad
Виж целия пост
# 351
При нас се наложи няколко кликвания, докато стане. Второкласникът приключи и вече проверих задачите. Според мен са лесни. Шестокласникът още мъчи.
Виж целия пост
# 352
Моят още решава. Нямам намерение да ги проверявам.....
Виж целия пост
# 353
Така и не успяхме през линка от имейла. През сайта стана , ама то половин час си мина..... и се изнерви яката..... Sad

Поради забавеното отключване на един от тестовете за 4. клас по наша вина, уведомяваме участниците, че ще се отчита времето за работа, което е 90 минути. Тестът за тези участници ще остане активен до 12:00 ч
Виж целия пост
# 354
Моят току-що приключи и въпреки неколкократното ми напомняне да ми каже, за да снимам този път отговорите му, преди изпращане (в случай че пак стане проблем като с ЧХ), директно го изпратил Simple Smile Ще гледам задачите и какво е направил, като ми пратят евентуално мейл Wink
Виж целия пост
# 355
При изпращане ни излезе съобщение "Отговорът ви бе записан". Това дали е достатъчно или още нещо трябва да правим?
Виж целия пост
# 356
И на нас ни излезе Отговорът е записан. Не мисля, че е нужно повече. Видях, че са обявили, че ще изпратят отговорите на мейл след няколко часа.
Виж целия пост
# 357
При нас се наложи няколко кликвания, докато стане. Второкласникът приключи и вече проверих задачите. Според мен са лесни. Шестокласникът още мъчи.
От къде проверихте задачите? Аз ги нямам изпратени и реално не виждам нито задачи, нито отговорите му.
Виж целия пост
# 358
Ето тук ги има: https://www.matematika.bg/olimpiadi/sofiiski-matematicheski-turnir.html
Виж целия пост
# 359
При нас се наложи няколко кликвания, докато стане. Второкласникът приключи и вече проверих задачите. Според мен са лесни. Шестокласникът още мъчи.
От къде проверихте задачите? Аз ги нямам изпратени и реално не виждам нито задачи, нито отговорите му.

Снимах ги преди да ги прати и после ги проверих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия