На море в Гърция 2021 - II

  • 51 597
  • 779
# 300
Alia1, пише на първа страница от темата.
[/quote]
Благодаря, това не го бях видяла. Изясни ми се.
Виж целия пост
# 301
Да попитам и аз  правилно ли съм разбрала за бързия тест, когато го въведат в his.bg (дaно е по-скоро), ще важи 48 часа ( за границата), но същия този тес за ферибота важи до 24 часа?  Thinking
Виж целия пост
# 302

Момичета, аз нали мрънках тук, че пак ще ходим на Фанари, та да питам за тези които са ходили в тези райони- искам да мръднем и в съседните области за плаж и разходка. Къде е по-добре- около Авдира, Мандра, Марония или Миродато?  Миналата година ходихме в Ксанти и Комотини, манастирчето във водата и много ми хареса плажчето в селцето Меси.

Ако не ви притесняват едни 80-90км и обратно, може да отидете до Кавала (на запад от Фанари) или Александропулис (на изток). Много приятни и много различни един от друг градове.
плажа в Александропулис става ли?
Виж целия пост
# 303
-True Blue-, освен всичко останало ще бъдем и в разгара на сезона. Жегите не ни плашат. Ние сме много дисциплинирани в това отношение, много ти благодаря за съветите. Ще чета и записвам.

Бе, там е единственото място в Гърция, където съм се стряскала от жега! Кацнахме на 31/08 и два дни обмислях, как да си вземем самолета обратно и къде да си прекараме почивката Laughing На третия ден се посвиква, но забелязах, че самите гърци пристигаха на Родос след 10/09, напълни се основно само с тях.
Виж целия пост
# 304
Винаги съм била юни месец и не искам и да си помислям какво е юли и август Simple Smile Във вътрешността на острова, вечерта даже става леко хладно.
Виж целия пост
# 305
Ееех, Игрива сливо, писах, писах и всичко се затри от нета!
Само това ще повторя, че за другото ме мързи, ако искаш питай ме на ЛС.
Голяма си късметлийка!
Ние ходихме на дей трип до Кастелоризо, но после няколко години така бяха направени разписанията, че не ставаше. Сега пак може в ден събота!
https://www.12ne.gr/en/pressroom.asp?pressItemID=965&pressIt … =1&pageID=103
Виж целия пост
# 306
Ketka111, ние сме били много пъти в Кавала Simple Smile За Александропулис са ме наплашили, че не е хубаво,но може да направим някоя разходка или да минем последния ден поне да го видим. Благодаря!
Виж целия пост
# 307
Ехе, това вярно ли е или просто пак медиите не са разбрали? : https://travelnews.bg/bg/news/16229897377752/ot-utre-vlizame-v-g … P-SbCX_TlpDm8Uz9o
Виж целия пост
# 308
На мен не ми е ясно как се влиза в БГ, ако не си боледувал? Ако не си направиш тест в Гърция, какво става на границата - те ли изпращат към РЗИ и после имаш 24 часа да им изпратиш теста? Но ако РЗИ не се задейства и те оставят под карантина, а теста ти е отрицателен какво става?
Виж целия пост
# 309
Ехе, това вярно ли е или просто пак медиите не са разбрали? : https://travelnews.bg/bg/news/16229897377752/ot-utre-vlizame-v-g … P-SbCX_TlpDm8Uz9o
А Вие прочетохте ли друго освен заглавието? Щото много ясно е написано.
Виж целия пост
# 310
Ехе, това вярно ли е или просто пак медиите не са разбрали? : https://travelnews.bg/bg/news/16229897377752/ot-utre-vlizame-v-g … P-SbCX_TlpDm8Uz9o
А Вие прочетохте ли друго освен заглавието? Щото много ясно е написано.
Да прочела съм го явно, а вие? Питам дали е достоверно като информация!
Виж целия пост
# 311
Ох, пак ще питам за теста. Съжалявам, че толкова подробно, но нещата сега ми изплуват, а миналата година успяхме да влезем още по времето, в което не се изискваше. Сега погледнах сертификатите от цибалаб - на тях няма час - тогава да кажем, ако е взета проба на 20 ти - до кога важи пср-а - 72 час изтича на 22-ри в 23.59 ли? Или пък на 23? Или се вписва някъде и конкретния час на взимане на пробата и съответно важи до този час?

Иначе вече нямам никакво търпение - има още 12 дни, а вече ми се ще да започна със стягането на багажа................
Виж целия пост
# 312
Бихте ли ми препоръчали лаборатория в София, която работи събота и неделя за ПСР
Виж целия пост
# 313
Рамус работят и в неделя, но не всички лаборатории. Цибалаб в събота, пак не всички.
ПСР взет на 20-ти важи до 23-ти. Касовата бележка е най-сигурния ориентир.
Виж целия пост
# 314
Ехе, това вярно ли е или просто пак медиите не са разбрали? : https://travelnews.bg/bg/news/16229897377752/ot-utre-vlizame-v-g … P-SbCX_TlpDm8Uz9o
А Вие прочетохте ли друго освен заглавието? Щото много ясно е написано.
Да прочела съм го явно, а вие? Питам дали е достоверно като информация!

А дискусията от предните две страници на темата дали прочетохте? И да, достоверно е, с няколко клика в Гугъл ще се убедите, или се върнете страница - две назад, например пост 270 на Виви?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия