Астрология - 20 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 45 935
  • 739
# 135

Моля ви, кажете нещо, макар и обобщаващо за ретрограден Юпитер в рожденна карта. И ако може и за ретроградни Венера и Марс.

Некоректно е. Все едно да попиташ: "Кажете нещо за черния цвят?" И за траур се ползва ...а в комбинация с дантела и кожа за бар.

Чети за ретроградията, за планетите, какво управляват, къде се намират и ще започнеш да сглобяваш пъзела. Има и много други нюанси за качествата на въпросната планета.

Ретроградната планета може да носи голям вътрешен потенциал, който да чака изява. По прогресия може да тръгне директна. Директна планета в натала може преди дни да е излязла от ретроградие и да се усеща буксуване по нейните теми ...
Виж целия пост
# 136
При мен в 7 дом е Лилит. Нямам брак.

При мен също. И аз не съм омъжена но едва ли е от Лилит. Аз от малка съм с по-особено отношение към брака, не ми е бил детска мечта и винаги съм обичала свободата си.
Виж целия пост
# 137
При мен в 7 дом е Лилит. Нямам брак.

При мен също. И аз не съм омъжена но едва ли е от Лилит. Аз от малка съм с по-особено отношение към брака, не ми е бил детска мечта и винаги съм обичала свободата си.


И аз имам само лилит в 7дом. Нямам брак, но не съм имала и много сериозни връзки
Виж целия пост
# 138
Моя 7-ми дом е в Козирог. Трудна работа с мъжете ако са около моята възраст. Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Е, може и да разбира... Май няма по-обсебена нация от нашата с астрологията. В чужбина никога не са ме питали за зодията, но в България е много често.

Не, не разбира.  Но и да разбираше, не това е бил фокусът. Обсъждахме Марс и аспекта му за деня, но ти си го изтръскала от контекста, за да напишеш обобщението си за нациите. Който трябва, ме е разбрал.
Виж целия пост
# 140
По повод планетите в седми дом... В моя седми дом се мъдри един ретро Сатурн. Ами, мъжът ми не е по-възрастен, студен или ограничаващ, омъжила съм се на 24. Но пък е с Асцендент Козирог и определено бракът ми е стабилен.
Виж целия пост
# 141
Здравейте! Като много начинаеща имам въпрос, който може да Ви се стори глупав, но... В синастричните карти с мъж обект на моите интереси се случва следното - повечето негови планети са в моят първи дом, а моите са в неговият осми. Как може да се тълкува това? Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 142
Здравейте, много съм щастлива, защото на 03.07.2021 г.  вечерта към 7, получих така дългоочакваното предложение за брак Gift Heart Както вече знаете съм АСЦ Рак, седми дом Козирог. Иска ми се да проверя какви са били транзитите за този ден и да видя личната си карта, но се чудя дали да го правя или просто да се наслаждавам на момента. Все пак има ли нещо притеснително за този ден, което може да окаже неблагоприятно влияние за в бъдеще? Само моята карта ли се гледа или и на двамата? Имам лоши транзити на Плутон към натални Венера и Юпитер, на пръв прочит виждам, че слънцето ми е на АСЦ в този ден, Луна в 11 дом (Телец), Венера и Марс във втори. На този ден бяхме близо до Калофер или по-точно на хижа Рай.
Ако някой иска да погледне и дори ако може да ме успокои Kissing Face
Скрит текст:
06.10. 1987, 22:30, Ямбол

П.С. Сега прочетох другата тема за квадратите ...ужас ...дали уцелихме момента за предложението или не PerseverePersevere
Виж целия пост
# 143
sladkoto_agi  Честито предложение за брак!!!
Радвай се. Бъди щастлива!
Любовта всичко побеждава. Не дей да ровиш сега и да даваш път на безпокойства, които хвърлят сянка.
Колкото повече ги мислим, толкова повече сянката става все по- голяма..и накрая ..светлинката едва си намира пролуки.

3- ти беше идеален ден за съдбовни неща. Не е случайност, че в събота си получила такова сериозно предложение.

Ще копирам линк с текста от една моя позната, Красимира Рохини, която се занимава с ведическа астрология и която много уважавам. Мисля, че ще намериш яснота за естеството на деня, в който ти се е случило това прекрасно събитие❤
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=855542521754039& … __tn__=%2As%2As-R
Виж целия пост
# 144
Благодаря за хубавите думи Катерица Kissing Face Надявам се на хубави неща в живота, винаги съм имала проблеми във връзките и до сега (вече 3 години) не съм имала късмет, въпреки, че винаги се раздавам до край Pensive Момчето (бъдещият ми мъж) е зодия Скорпион, евентуално със същия АСЦ, но часа не е сигурен, по-малък е от мен с година, което може би е в леко противоречие с тълкуването на моя 7 дом.  Но като се замисля, винаги съм имала нужда от човек като него, който ме държи заземена и не ми дава да се отпускам в много чувства, каквито при мен са в изобилие Rolling Eyes
Виж целия пост
# 145
sladkoto_agi, ако часът, който си посочила е точен, няма никакво противоречие, защото 7 дом ти е под управлението на Юпитер.  Предложението за брак се е случило в момент, в който Луната е била ( транзитирала  през) в съвпад с в твоя Юпитер🙂👍
Според ведическата карта, се намираш в период на планета, която е карака ( показател) за партньор и която е доста силна 🙂
Това са много хубави предпоставки, радвай се и запомняща се сватба ти желая!!! И много деца 🙂
Виж целия пост
# 146
sladkoto_agi, ако часът, който си посочила е точен, няма никакво противоречие, защото 7 дом ти е под управлението на Юпитер.  Предложението за брак се е случило в момент, в който Луната е хила в съвпад с в твоя Юпитер🙂👍
Според ведическата карта, се намираш в период на планета, която е карака ( показател) за партньор и която е доста силна 🙂
Това са много хубави предпоставки, радвай се и запомняща се сватба ти желая!!! И много деца 🙂

Страхотен пост! Дай Боже всеки му, както се казва!
Виж целия пост
# 147
sladkoto_agi, наслаждавай се на момента и не добавяй капки катран в кацата с мед с излишно сугестиране с уж кофти аспекти. Мисли за хубавото, което предстои и съвместния градеж. ТВ това има смисъл и може да има положителен ефект върху бъдещето Ви.
Виж целия пост
# 148
Сладко Аги, моя полублизначке по натална карта, много се радвам за теб! Simple Smile Честито и не мили за това дали момента е бил най-подходящ. Ако можехме да предвидим всичко, живота нямаше да е толкова интересен. Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Много благодаря на всички за хубавите думи Катерица Kissing Face
Совичкатаможе ли на лично да ми дадеш часът си да разгледам твоята карта, че ми стана интересно Simple Smile От други постове съм остана с впечатление, че картите ни наистина много си приличат Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия