Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 65 394
  • 938
# 240
За кръщене си представям нещо такова. Може с по-къси ръкави.
Виж целия пост
# 241
Ръкавите са много красиви 😁
Виж целия пост
# 242
Аз пък не понасям чехли, които трябва да се перат.
Виж целия пост
# 243
Аз си представям такъв тип рокля.

Виж целия пост
# 244
Не ги заменям за други домашни чехли!

Виж целия пост
# 245
Ще ги заменя с тези. Joy
https://uk.cettire.com/products/balenciaga-high-top-toe-sock-sne … m_campaign=criteo
Виж целия пост
# 246
Това токче ли трябва да е или прожинатор?
Остана само плавници на токчета да има и съм туш.
Виж целия пост
# 247
Е, бива ли да си толкова изостанала в тенеденциите?!

Виж целия пост
# 248
JoyJoy
Омайгод! В зелено дали има, да ми отива на банския?
Виж целия пост
# 249
Скрит текст:
Дами, някъде ина ли шанс да намеря нещо в подобна цветова стилистика? Или плат?


Очите ми останаха, но както се досещате, цената е уау, колекцията също е стара. Но на мен страшно ки отиват тези цветове
Разгледай тук
http://texhouse.bg/index.php?route=common/home

Намерих две Долчета
http://texhouse.bg/6655?manufacturer_id=17&page=7
http://texhouse.bg/6643?manufacturer_id=17&page=7

Разгледах сайта с удоволствие и веднага кликнах на Диор, защото в последните години са ми любимци с Chez Moi. Не че някой извън модната къща може нещо да направи с тези платове, де. Нямат.

Виж целия пост
# 250
Разгледах сайта с удоволствие и веднага кликнах на Диор, защото в последните години са ми любимци с Chez Moi.
BTW, с моя рапорт от местните витрини (нивото на река Дунав Laughing), в последно време забелязах много "Delft"-ски дрехи в бяло и синьо. Toile de Jouy също, монохромни paisley десени също... Общо взето - шарено в два цвята, по-често бяло и синьо и затова си ги оприличавам на Делфтски. Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Разгледах сайта с удоволствие и веднага кликнах на Диор, защото в последните години са ми любимци с Chez Moi.
BTW, с моя рапорт от местните витрини (нивото на река Дунав Laughing), в последно време забелязах много "Delft"-ски дрехи в бяло и синьо. Toile de Jouy също, монохромни paisley десени също... Общо взето - шарено в два цвята, по-често бяло и синьо и затова си ги оприличавам на Делфтски. Simple Smile

DG имаха преди няколко години колекция в "делфтски" цветове - tile print, мисля че преди лимоните излезе. Лично ми харесва доста по-малко и го наричам на-прабаба-ми-плочките
Диорските бих ги определила като Toile de Jouy, мерси за израза, не го знаех. Не че знам как се произнася Simple Smile

Но ми е красиво
Виж целия пост
# 252
DG имаха преди няколко години колекция в "делфтски" цветове - tile print, мисля че преди лимоните излезе. Лично ми харесва доста по-малко и го наричам на-прабаба-ми-плочките
Диорските бих ги определила като Toile de Jouy, мерси за израза, не го знаех. Не че знам как се произнася Simple Smile
Тоаль дё Жуи! Simple Smile))))
Наричам ги делфтски по асоциация на цветовете бяло-синьо, не толкова самите шарки (на-прабаба-ми-плочките 🤣). Ако съм в настроение и намеря време тези дни да снимам, ще направя един витринен колаж, да обсъдим плочки и покривчици.
Виж целия пост
# 253
На мен ми харесва на-прабаба ти-плочките, бих си я наметнала. И горните шарении ми харесват, ама без надписчета дето се виждат от самолет.
Виж целия пост
# 254
Е, бива ли да си толкова изостанала в тенеденциите?!



Сърцето ми спря за миг при вида на тази главозамайваща красота! А какво удобство е - да цамбукнеш с тях в морето и да нанижеш някоя медуза с тока....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия