За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 33 389
  • 751
# 240
И така имам аз един праз . И се чудя как да го наготвя.
Искам например баница с праз , но не мога да преценя колко да сложа.
Корите са Одрински - дебели. Без яйца и сирене искам да е . Просто праз - дилемата е да не направя много плънка или да е пък прекалено малко .
Виж целия пост
# 241
Саня тиквеник не си ли правила?! 😉същото количество ръсиш. Аз първо го задушавам леко.
Виж целия пост
# 242
Саня тиквеник не си ли правила?! 😉същото количество ръсиш. Аз първо го задушавам леко.
Аз за тиквеник си имам там доза - една купа - настъргана толкова . Но стърганата тиква аз я слагам сурова и е различно.
Интересува ме грамаж .
Не мисля със суров праз ще стане баница
Виж целия пост
# 243
Ако ти остане нещо от праза можеш да го замразиш или да го задушиш като гарнитура на пържолки. Аз така правя - режа контрафиле на жулиени, леко запържвам в малко мазнина на тиган с незалепващо покритие, после слагам ситно нарязан праз, сол и малко чубрица. Захлупвам с капак и само на няколко минути разбърквам. Става да си оближеш пръстите.
Виж целия пост
# 244
И така имам аз един праз . И се чудя как да го наготвя.
Искам например баница с праз , но не мога да преценя колко да сложа.
Корите са Одрински - дебели. Без яйца и сирене искам да е . Просто праз - дилемата е да не направя много плънка или да е пък прекалено малко .

Саня, ще разрешиш ли да ти пусна рецепта точно за баница с праз...но да ти кажа честно само с праз няма хубаво да се получи, но това е моето мнение, ти както си искаш
ГРЪЦКИ ПАЙ С ПРАЗ ЛУК , ФЕТА СИРЕНЕ И ЗЕЛЕНИИ - GREEK LEEK AND CHEESE PIE
Скрит текст:
Скрит текст:
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2021/03/greek-leek-and-cheese-pie.html
Виж целия пост
# 245
Количеството е въпрос на вкус. Аз обичам баница с праз и варени картофи. Иска повечко мазнина, но ми е много по-вкусна.
Виж целия пост
# 246
Това е интересно, за пръв път чувам за баница с праз и картофи. Ние я правим с праз, сирене и яйца. И не знам защо, но много повече ми харесва наложена, отколкото вита. Няколко пъти правих опит да я навия, все не ми става добре, особено с дебелите кори.
Виж целия пост
# 247
Благодаря на всички за идеите и друг път ще ги пробвам .
Останалият мислех да замразя както каза Пони - но не бях правила и затова се радвам за споделеното.
Баницата се пече.
С праз - яйца и сирене и поливка от яйца , кисело мляко и масло.
Навита с по-плътните кори . Има тук и едни точени като пресни - мисля бяха дунавски - мнооого добри .
Аз по принцип си правя баниците с Одрински . Незнайно защо са им вдигнали цената с левче - та май ще купувам вече от турските магазини
Виж целия пост
# 248
а в моето село я правят с праз и ориз Simple Smile зелник. https://pep-4o.blogspot.com/2009/12/blog-post_26.html И точно с дебелите, печени на печката кори - не знам кой пече корите на сач, особено за промишлени цели, като един сач е не по-голям от норвмална тава Grinning
Виж целия пост
# 249
Имаме сач на село - но от металните . Щото сач знам се казва и на едни там керамични.
Баба ми печеше кори на печката .
Има подобни кори се продават в една картонена кутия - те са така печени - минават се през гореща вода се реди - кора - сирене и т.н
Лучници има по моя край . Яла съм тези зелници - подобно на лучник с различни плънки и дебели кори хлебни.
Мислех да е така - но имам кори и направих с тях.
Пълно хахо - баница пека посред нощ.
Утре ще пратя на село .
Виж целия пост
# 250
Това е интересно, за пръв път чувам за баница с праз и картофи. Ние я правим с праз, сирене и яйца. И не знам защо, но много повече ми харесва наложена, отколкото вита. Няколко пъти правих опит да я навия, все не ми става добре, особено с дебелите кори.
Обожавам с праз и картофи и с лук и картофи също. Аз сирене не обичам много, тези ми идват идеални, но искат повече мазнина.
Виж целия пост
# 251
Аз харесвам лучник само с лук и без нищо друго.
Затова предполагам и само с праз ще се получи баница .Но не с фини кори . С Одрински стана идеална .
Харесвам си тези кори и това е.
Виж целия пост
# 252
Баба ми и сестрите й правеха за Бъдни вечер баница по кюстендилски. Точеха кори и ги запичаха на котлона на печката - колкото да станат хрупкави и леко да се обжарят тук-там. И ги редяха с пюре от тиква с много орехи. Сега аз се опитвам да правя нещо подобно с пресните кори, които продават. Но аз я навивам, че корите са малко различни по размер и не знам как ще стане наложена.
Виж целия пост
# 253
Купувала съм и купувам всякакви кори - но фаворит са ми Одрински и тази щом стана хрупкава и точно по мой тертип значи са номер 1
А моите баби точеха и теглеха мнооого тънички листи .
Мързеливата баница е с точени листи - но прозират може да четеш вестник през тях . Другите баници са  с теглени кори и винаги вити или пък на розички ./ мързеливата е на розички - тя се полива със захарен сироп / не много сладък / и бухва и става на конци
Виж целия пост
# 254
Аз един път купих някакви кори, на които пишеше "одрински", но не можах да направя нищо с тях. Представляваха нещо като фините точени кори, но по-дебели. Късаха се, станаха твърди, въобще не ми стана добре баницата. Може би има други одрински, които аз не съм отчела след неуспешният ми опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия