Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 163
  • 748
# 315
Добре е , след 48 часа пак си направи да видиш как нараства.🤗
така ще направя,но не знам дали мога да се радвам още
Радвай се ,мисли положително и след вторият тест ще разбереш.Пожелавам ти тройно нарастване 😉
Виж целия пост
# 316
Привет, мили момичета!
 Днес ми е 8-ми ден след трансфер. От четвъртък ме боли стомаха, но вчера беше много силно и притеснително. Писъх на д-ра дали мога да продължа с Но-шпа, но още не е отговорил-изписан ми е до 7мия ден. Днес отново имам болки, но не е ужасно като вчера. Освен това втора вечер почти не спя...
  А за това да ли си лежа, да основно - така ми каза д-ра. Деси и аз съм при д- Димов с трансфер на 13.06. и съм от Варна. Казал ли ти е кога да направиш теста, на мен нищо не ми е споменал?!
     Късмет и сияещи очи от щастие за всички!
Виж целия пост
# 317
За нош па знам, че се изписва за 7 дни, защото може да се пристрасти човек към него. Това ми го е казвала сестрата в болницата. Не би трябвало да е проблем да го пиеш щом имаш болки. Но все пак изчакай и лекаря да ти отговори. Успех
Привет, мили момичета!
 Днес ми е 8-ми ден след трансфер. От четвъртък ме боли стомаха, но вчера беше много силно и притеснително. Писъх на д-ра дали мога да продължа с Но-шпа, но още не е отговорил-изписан ми е до 7мия ден. Днес отново имам болки, но не е ужасно като вчера. Освен това втора вечер почти не спя...
  А за това да ли си лежа, да основно - така ми каза д-ра. Деси и аз съм при д- Димов с трансфер на 13.06. и съм от Варна. Казал ли ти е кога да направиш теста, на мен нищо не ми е споменал?!
     Късмет и сияещи очи от щастие за всички!
Виж целия пост
# 318
Няма проблем да го пиеш, аз съм с положителен резултата и още го пия. На моя глава го намалих на 2.но мойте приятелки с който бяхме заедно на трансфера си го пият 3по2.така че спокойни. Аз съм в надежда. ❤️ Успех ти желая
Виж целия пост
# 319
Много ви благодаря, момичета!
Мнооого се радвам за положителния Нова!  В коя седмица си? Имаше ли преглед? Имаме момченце от д-р Стаменов, но сега е ученик за трети клас и нямаше как да пътуваме да София постоянно, както преди.
Виж целия пост
# 320
Пий си Но шпа, няма проблем. Аз съм в 14 г.с. и от трансфера го пия 3х2. Още не са ми го спрели. В Пловдив, Селена съм аз.
Виж целия пост
# 321
Пий си Но шпа, няма проблем. Аз съм в 14 г.с. и от трансфера го пия 3х2. Още не са ми го спрели. В Пловдив, Селена съм аз.
      Благодаря ти! Леко и безпроблемно бременеене!
Виж целия пост
# 322
Има ли някоя като мен без абсолютно никакви "симптоми" усещания и прочие след зет ...и с хубав финал..
Беше ми последното ембрионче и много се притеснявам
Виж целия пост
# 323
Здравейте на всички!
В четвъртък беше моя ЗЕТ трансфер на 6 дневен замразен бластоцит. От днес имам подобни на менструални болки и много се тревожа. Дали е нормално и не е ли прекалено рано за тях? Също така гърдите ми много ме боля особено вечер. Пия естрофем, дуфастон и циклогест вагинални таблетки през 12 часа. Но най-вече ме притесняват менструалните болки.
Виж целия пост
# 324
Привет, мили момичета!
 Днес ми е 8-ми ден след трансфер. От четвъртък ме боли стомаха, но вчера беше много силно и притеснително.
Чакай сега ...стомах или корем или матка. Различни понятия са. Стомах боли при гастрит или язва. Корем боли при стомашно разстройство. Матка боли при цикъл. Ако е стомах си за друг специалист.
Виж целия пост
# 325
Привет, мили момичета!
 Днес ми е 8-ми ден след трансфер. От четвъртък ме боли стомаха, но вчера беше много силно и притеснително.
Чакай сега ...стомах или корем или матка. Различни понятия са. Стомах боли при гастрит или язва. Корем боли при стомашно разстройство. Матка боли при цикъл. Ако е стомах си за друг специалист.
      Стомаха определено, както съм написала!  Отделно си имам придърпванията и пулсиране ниско долу, което смятам за нормално. От вчера е доста по-добре. Предвид състоянието ми си беше страшно. Аз съм високо НК, но ми приливаха 7 дена преди трансфера Привижен, отделно пия и медрол. Нямам проблеми по принцип със стомаха. Днес ми е 9ти ден металния вкус в устата и спане то по 3-4 часа на денонощие са все по натрапчиви, отделно ми е лошо, но това е от лекарствата.
    Слънчево настроение на всички! Днес е прекрасен ден, взимам душ и излизам на разходка😉.
Виж целия пост
# 326
Бременна си 19Zvezda. Спокойно. Металния вкус в устата ти го потвърждава. Това беше един от моите симптоми
Виж целия пост
# 327
Знам, че темата е чакане След трансфер, аз обаче чакам За такъв, който трябва да е днес следобяд. Моля ви, мили момичета, стиснете ни палци да се състои. От три ембриончета само едно ни остана и силно се надявам да не ми се обадят и кажат, че и то е спряло развитие.Трети опит ни е. Миналия завърши с извънматочна. Мъжът ми иска да се откажем след този, ако не е успешен. Моля се това да е нашето мечтано бебе! Желая успех на всички ви!
Виж целия пост
# 328
Успех ти желая.
Понеже ме хваща параноята,кога се разбра че е извънматочна?

quote author=2CherryFerry2 link=topic=1340562.msg43033524#msg43033524 date=1624256673]
Знам, че темата е чакане След трансфер, аз обаче чакам За такъв, който трябва да е днес следобяд. Моля ви, мили момичета, стиснете ни палци да се състои. От три ембриончета само едно ни остана и силно се надявам да не ми се обадят и кажат, че и то е спряло развитие.Трети опит ни е. Миналия завърши с извънматочна. Мъжът ми иска да се откажем след този, ако не е успешен. Моля се това да е нашето мечтано бебе! Желая успех на всички ви!
[/quote]
Виж целия пост
# 329
На първият преглед, 14 дни след теста, който беше с ниско ЧХГ-33. Не съм искала да стресирам никой. Не мисли негативно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия