Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше предложението, направено на срещата?
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше предложението, направено на срещата?
-
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
-
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
-
Какви са притесненията на родителите относно болестите и здравето на децата в детската градина?
-
Има ли деца в 18 ОДЗ в София?

С нетърпение чакам следващия открит урок 

. Направо не знам какво да правя!!! За сега само майка ми успява да го приспи бързо и лесно - с една приказка и хайде заспал. Може би проблема е че спи в спалнята, при нас, но няма как да го отделим. Надявам се като се изнесем в новото жилище и вече има стая да започне да заспива сам, надявам се ....
). Дотук добре, ама прибирайки се в къщи с баща си, на моя малчо му станало лошо и като се прибрали заспал в скута на баща му
Слава богу
- нищо нямаше на главата, но съм ядосана от факта, че госпожицата в градината не е разбрала нищо. Верно, че децата се удрят и неволно и нарочно, но тя никога нищо не вижда...
. Пък такива удари и драсканици въобще не ги докладват и обясняват на родителите даже. Веднъж са ми казали и и то защото имаше прехапана устна и много си личеше.