Отчет на набор 2003 - 3

  • 15 211
  • 330
# 135
Хеххехе  ooooh! - какви мечти за подаръци...  Crazy

...моят, нали не е по приказките и не може да каже какво иска и дали въобще мечтае за нещо  Mr. Green

Което пък си е затруднение за горните ми етажи. Crazy Не знам вие, момчешки майки, какво мислите, но аз се затруднявам много с купуването на подаръци  Confused. А не седи така въпросът с момичешките подарки  Laughing
Сашо си е поръчал истински китара и барабан  newsm78 Шефа ми се майтапи, че като не се е сетил и за усилвател, пак е добре.... ooooh!
Виж целия пост
# 136
Съни си е избрал вече подарък за рождения ден. Даже съм го купила.
Ето малко снимки. http://home-and-garden.webshots.com/album/555443449Dfckof
Превозни средства някакъв тип, които се свързват заедно на влакче. В градината имали същите и всяка вечер като го прибирам има рев за тези коли. Накрая отидохме да купим рано-рано подаръка от Хипо. Иначе той си имаше вкъщи от тази серия една кола, но никога не е проявявал особен интерес към нея. Предполагам, че чак като ги е видял в групата навързани на влакче се е впечатлил.
Виж целия пост
# 137
Аууууууу, Памполинка - веднага казвай от къде това килимче ли е..., одеалце ли е...???
Останаха ми очите в него  Shocked
Виж целия пост
# 138
Я да питам аз момичешките майки - сложили ли сте обеци на мацките, че мойта ме е подюркала от известно време, че иска обеци, обаче пък мен ме е страх да не и дръпне някой ушенцето в детската градина и да стане някоя бела.
Виж целия пост
# 139
 Crazy Шани, това ми е подарък от моя мъж, донесе го от първото си плаване преди 5 години някъде. Ще ти го снимам в целия му блясък по-късно и ще ти го пратя на лични. Всъщност е от Киндер Сюрприз в гигантския размер на яйцето, представлява игра на дама с пулове и покривчица от Стар Уорс. Мис Пиги е Лея, а пък Дарт Вейдър кой е - незнам. Очаквай на лични още снимки.
Виж целия пост
# 140
http://home-and-garden.webshots.com/album/555443449Dfckof
Превозни средства някакъв тип, които се свързват заедно на влакче.

И ние ги имаме тези "превозни средства". 17 различни. Голям хит са и при нас. Иво не миряса докато не ги изкупихме всичките и много си играе с тях.
Виж целия пост
# 141
Леле, Виви, добре че в нашето Хипо няма чак 17 различни вида от тях. Естествено в градината са повече от 4 броя и сега имам бойно поръчение да купя още една лодка и тракторче.  Laughing
Виж целия пост
# 142
Неси спомням дали се вписах првдния път затова записвам Веселина-юнска принцеса.Ходиме с желание на детска заедно с кака си ходят на латино танци много са сладки
Виж целия пост
# 143
и сега имам бойно поръчение да купя още една лодка и тракторче.  Laughing
Хм..... ние нямаме лодка. На 2 места съм виждала да ги продават тия чудеса-нямаше лодки. Да не са ти поставили "невъзможна мисия". Laughing
Виж целия пост
# 144
В градината я видях тая лодка, като си играеше вчера ми я показа - "Мамо, виж, такава лодка трябва" Grinning - накрая каквото намеря. Ще посещавам пак Хипото май.
Виж целия пост
# 145
Crazy Шани, това ми е подарък от моя мъж, донесе го от първото си плаване преди 5 години някъде. Ще ти го снимам в целия му блясък по-късно и ще ти го пратя на лични. Всъщност е от Киндер Сюрприз в гигантския размер на яйцето, представлява игра на дама с пулове и покривчица от Стар Уорс. Мис Пиги е Лея, а пък Дарт Вейдър кой е - незнам. Очаквай на лични още снимки.

разкошно е... Браво - завиждам ти  Grinning
Виж целия пост
# 146
Аууууууу, Памполинка - веднага казвай от къде това килимче ли е..., одеалце ли е...???
Останаха ми очите в него  Shocked

Шани, не ще да го искаш за децата това килимче/одеалце. Признай си. Grinning
Виж целия пост
# 147
Здравейте, днес сме си вкъщи, малкият е с 39 градуса. Едни сополи взе да точиии, антибиотикът не ни мърда. Пък какъв е киселяк Crazy Stop И вчера никой не ми се обади от градината, че има висока температура Rolling Eyes, отидох в 17.30 да го взема и той едва гледа, един такъв заспал.
И като се прибрахме и му премерих Т - се облещих - 39 градуса. Цяла нощ съм дежурила с  лекарствата.
Сега да го зарадвам след посещението при докторката минахме през книжарницата да купим книжка и си взехме новия календар с Франклин за 2007 година. Даже вече го окачи на стената Crazy и му се любува.
Виж целия пост
# 148
 Здравейте и моят малчо е болен. Цяла седмица си бях в къщи, той на антибиотик. Тази сутрин, лекарят каза, че не се е оправил - все още е с хрипове Sad Аз не мога да си остана и другата седмица, та ще се наложи да го пращам при мама и татко Sad
 Не знам дали се бях "похвалила" как не искаше да му премерим новото яке. Снощи като видя сестра си да се фръцка пред баба си  и дядо си да си показва новите придобивки и той реши да се покаже Wink
Виж целия пост
# 149
Аууууууу, Памполинка - веднага казвай от къде това килимче ли е..., одеалце ли е...???
Останаха ми очите в него  Shocked
Шани, не ще да го искаш за децата това килимче/одеалце. Признай си. Grinning

за тях бре..., ама те само ще гледат  Flutter. Аз ще ГО пипам  Twisted Evil

Памполина и Етиа - стискам палци час по-скоро да ви оздравеят юнаците  Praynig. Много е неприятно да имаш болно дете  Sad ... миличките... пращам им положителна енергия  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия