Отчет на набор 2003 - 3

  • 15 211
  • 330
# 120
Здравейте,

Вие къде държите играчките? И като станат толкова много къде ги криете? Ние имаме безброй чували вече, направо имам чуствотото, че не можем да поберем повече в нас. Лошото е, че тя си ги помни и сиги търси и ако нещо е прибрано някъде и Таня се сети за него докато не го изровя не спира да реве и мрънка. Слава богу че поне колелото е в мазето, а мотора на терасата /тя е остъклена/, че иначе е ад. Искат ли децата да ги носите на ръце? Много е тежка Таня, а иска непрекъснато да я гушкам, носейки я. Не може просто да се гушнем седнали на дивана, а трябва да обикаляме.  Crazy
Момата вече седи на голямата тоалетна без седалката - така иска - била голяма.
Дневният памперс е махнат включително и по време на обедния сън. Сега обаче остава нощния...кога ли ще се сборим и с него  newsm78
И в нашта градина ги оставяме на вратата и те сами си влизат. Нямам проблеми с това  Simple Smile
Ами това е засега от мен.
Поздрави и усмивки на всички   bouquet
Виж целия пост
# 121
пеперуна, приемам я с благодарност. Кога да дойда да си я взема?  Mr. Green

Jutoo , играчките на Иво са навсякъде. Имаме 7 коша, в които се опитвам да вкарам по-дребните неща: 1 за плюшените играчки, 1 за конструкторите и пъзелите, 1 за по-големите коли, 1 за средните коли, 1 за топките, 1 за всякакви джунджурии, 1 за книжките. Отделно-1 купа за малки колички, 1 купа-за малките топчета..... Камионът, в който са събрани играчките от шоколадови яйца и мечета дребни играчици е паркиран под масичката в хола.... Но си остават паркираните пред прозорезца на хола кола и мотор, пистата, гаражът, влакчетата.... и все пак-Иво си играе (наистина си играе, човекът, затова не мога нищо да изхвърля-сеща си се за нещата) постоянно-особено с колите-и на практика играчки има разхвърляни навсякъде.  Crazy Ще взема някой път да снимам как изглежда апартамента. Но се сещам да някаква тема от недалечното минало-ще вземат да ме обявят за мърла на годината, защото определено домът ми не е като сниман за списание-подреден и стерилен Blush

Иначе и Иво обича да се гушка и да го нося. Не му отказвам. Така де, след броени месеци вече и да искам да го нося, той няма да ми дава. Ще вземе да се изживява на мъж. Сега го разнасям като за последно.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Ммм Виви, Мохамед ще трябва да дойде при планината...  Mr. Green

И аз нося Калин,много се изморявам-20 кг е,обаче виж хубавата страна-мускули на ръцете  Mr. Green ,лятото като ходех с потничета много им се кефех  newsm08
Виж целия пост
# 123
Ние си ги водим до групата без проблем. И аз съм скрила част от играчките, предимно плюшени, защото не се сеща за тях. Целият автопарк обаче винаги му е под ръка. И аз гушкам и нося Сашо, ако случайно пожелае, че не е много по подобни нежности. Наистина, като започнат да се изживяват като малки мъже, край с подобни мили картинки.
Виж целия пост
# 124
 Днес нашият малчо го оставих във фоайето и не плака. Качи се по стълбите със сестра си, но с уговорката тя да му обуе пантофите ooooh! Добре, че е щерката. Вече успява да го залъже като види, че може да стане "опасно ревящ момент".

Малкият човек много се изморява. Явно не спи достатъчно в градината, а и вечер като го помъкна пеша 15 мин., после в метрото, после по стълбите нагоре(нямаме асансьор) и започва да мрънка да го нося - вярно, че е 15 кг, но все пак заедно с другите багажи ми идва в повече.
 
   Като му се спи и е изморен и става невъзможно кисел. Реве от най-малкото нещо, капризничи, мрънка - абе малък ад. Това когато е на градина, в събота и неделя е спокоен.
  Моят мъж снощи направи генералният извод, че това поведение не е нормално. Казах му, че повечето деца на неговата възраст са така и въпреки, че не е "нормално" е "обичайно", също така мисля, че това е момент свързан с адаптацията в детската градина - там е послушен и добричък и вкъщи си изкарва останалото. На него обаче нещо не му се вярва, все си мисли, че другите деца не реват и не капризничат и само нашите са така.
 Моля ако при някой има подобно поведение след градина да се включи, та да му покажа и да спре с коментарите за "ненормално поведение".

 
Виж целия пост
# 125
Виви ти направо си подредена.Как успяваш да ги сортираш след всяка игра.У нас навсякъде е играчки.Чисто е,но не мога да кажа че е подредено.Малката си прибира играчките на най-невероятни места.В шкафа за чинии,във вакумиращата машинка,пък моят син като малък си паркираше количките във видеото.Понякога ме хващат нервите и тайничко изхвърлям по някоя стара играчка.
Виж целия пост
# 126
elixa , Иво изобщо не прави опити да си прибира играчките (за което аз търпя критики, разбира се Blush). Затова не ги намирам по най-невероятни места.
Сортирам ги, защото така ми е по-лесно да ги намирам. Той умира да ми забива въпроси от типа: "Мамо, къде ми е червената Хонда?"-примерно..... Така ми е по-лесно да му казвам къде да си я търси. Вече ме хваща кроткият бяс като чуя въпрос, започващ с "Къде"-без значение кой ми го задава и по какъв повод.
Виж целия пост
# 127
Етиа,спокойно Калин е същия.Глезотиите ги има и през почивните дни обаче  ooooh! Според баща му също не било нормално и другите деца неправели така  Tired

Да обаче в една книжка- "Моето дете от 1-3 год"-френска авторка,не помня името-това е нормалното поведение след градината-там се изморяват и къде ако не вкъщи искат да се поглезят,покапризничат,помрънкат...Здрави нерви и търпение...И ние като се изморим искаме да се поглезим,ама няма на кого  Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Етиа,спокойно Калин е същия.Глезотиите ги има и през почивните дни обаче  ooooh! Според баща му също не било нормално и другите деца неправели така  Tired

Да обаче в една книжка- "Моето дете от 1-3 год"-френска авторка,не помня името-това е нормалното поведение след градината-там се изморяват и къде ако не вкъщи искат да се поглезят,покапризничат,помрънкат...Здрави нерви и търпение...И ние като се изморим искаме да се поглезим,ама няма на кого  Mr. Green
И у нас е същото. Човечето се изморява да слуша на градината и наваксва у нас с куп подобни изпълнения. Моят юнак от няколко дена разправя на татито как нищо не ядял на градината и всичко хвърлял в коша. Да, ама не. Оказа се, че дребосъкът си измилял. Снощи, като попитах едната госпожа, се оказа, че няма нищо подобно.
Виж целия пост
# 129
Много назад беше отишла нашата темичка newsm78 Как сте наборчета? Сашо е станал висок 102см / с четири повече от 3-те годинки / и тежи 16,600, т.е. качил е само 600гр. Онзи ден поръчах календари с негова снимка, за да зарадваме бабите и дядовците за Коледа  Grinning
Виж целия пост
# 130
Хеххехе  ooooh! - какви мечти за подаръци...  Crazy

...моят, нали не е по приказките и не може да каже какво иска и дали въобще мечтае за нещо  Mr. Green

Което пък си е затруднение за горните ми етажи. Crazy Не знам вие, момчешки майки, какво мислите, но аз се затруднявам много с купуването на подаръци  Confused. А не седи така въпросът с момичешките подарки  Laughing
Виж целия пост
# 131
Не знам вие, момчешки майки, какво мислите, но аз се затруднявам много с купуването на подаръци  Confused. А не седи така въпросът с момичешките подарки  Laughing
Ааааааа що бре на мен пък ако беше моята момче щеше да ми е по-лесно с подаръка  Wink.Не ми идва на ум обаче какъв подарък да и взема ooooh!.Шани помогни ми... Flutter
Виж целия пост
# 132
...моят, нали не е по приказките и не може да каже какво иска и дали въобще мечтае за нещо  Mr. Green
И при нас това е основният проблем. Ако го питам само коли иска, друго не може да ми обясни. Ааа, другото желание е каска и ръкавици, защото батковците така карали колите (фен е на разни филми за коли и тунинг покрай баща си Crazy
 Поне с избора на торти не се затруднихме - за градината с коли, а за в къщи багер Laughing
Виж целия пост
# 133
adi7 - ми кукли, понита, замъци и каляски... Това никога не го отказва щерката. Пък за по-малки момиченца има още и още... (ютия, мед. принадлежности, тенджери, лъжички, мозайки, пъзели, големите комплекти за рисуване, гумена дама за скачане. Даже доста от изброените са унисекс, но синчето не ги харесва...).

Та така в нашия дом. На почит са куклите, понитата и една кукленска къщичка........ ааааааа и 2 кукли с батерии - една "пееше" (вече не, де), а другата буташе количка с малка кукла (и тя вече нищо не бута).
Чудя се, защо мъж ми толкоз се напъва да събира поредицата в Ферари от Шел-а?  Thinking
Виж целия пост
# 134
Привет!
И Александра е набор 2003, родена март.А сега чакаме  бебчо да се роди март месец, живот и здраве Grinning
От около месец ходи на градина и е много доволна, а за нас с таткото-думи нямам Grinning Само дето  ни е срамежливка, като че ли най-добре се чуства вкъщи само с мама и тати.Н е знам какво да я правя, явно е характер.
Поздрави от нас Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия