Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше предложението, направено на срещата?
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше предложението, направено на срещата?
-
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
-
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
-
Какви са притесненията на родителите относно болестите и здравето на децата в детската градина?
-
Има ли деца в 18 ОДЗ в София?



Направо не знам как да реагирам! Пробвах с това да му обясня, да му се скарам,оставях го в спалнята сам за да размисли и никакъв ефект. Виж баща му като разбра и като го наказа в спалнята да стой,като се разрева , ама не излезе, там стоя докато не го извиках ме за вечеря, но баща му си е в къщи само късно вечер и понякога през почивните дни е свободен,но не винаги. Двамата се справят, но как аз да се справям!? Отказва ми да спи,освен ако не легна с пижамата и аз да спя.Стой и ме гледа с отворени очи, дали чета приказка или не няма значение. Преди прочитам една приказка и по средата и той вече е заспал,ама сега не. Циркове, номера... Сега съм го оставила сам в леглото и съм затворила спалнята - не се чува,дано заспи,ама ме съмнява.


трябва да се изкарват...