"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 268
  • 748
# 90
Аз пък не мога да разбера откога повторение на сериал се излъчва в праймтайм?! То да кажеш супер-дупер хитов да е сериала, гледаем, интересен... пък то Пътят на честта, дето въобще се чудихме ще има ли втори сезон след първоначалната тъпота.
Виж целия пост
# 91
Аз пък не мога да разбера откога повторение на сериал се излъчва в праймтайм?! То да кажеш супер-дупер хитов да е сериала, гледаем, интересен... пък то Пътят на честта, дето въобще се чудихме ще има ли втори сезон след първоначалната тъпота.

Те и БТВ въртят  "Скъпи наследници" от 21 ч. , но първия път го пуснаха от 18ч. и доста хора са го пропуснали .

За този "шедьовър" обаче , нямам думи Joy
Виж целия пост
# 92
Боже, колко ли творческа мисъл е трябвало за този сублимен момент-как се запушва тоалетна. Rolling EyesЖДНБ!
Виж целия пост
# 93
Не разбрахме беше ли заредена пушката Grinning
Виж целия пост
# 94
Редно ли е в 20 ч да излъчват кадри с насилие? Или разголени каки?
Виж целия пост
# 95
Той целия сериал е едно "изнасилство" Wink над интелекта на зрителя. Stuck Out Tongue Winking Eye
В този смисъл, не, не е редно да излъчват това насилие в праймтайма, както и изобщо. Sunglasses Joy
Виж целия пост
# 96
Като ще излъчват неподходящи за 20 часа кадри, да бяха пуснали "Дяволското гърло".
Виж целия пост
# 97
То тепърва тръгват дивотиите,нелепите сцени и пълното словоблудство в сериите.Доста хубаво е написано в предишните теми
Виж целия пост
# 98
Ако ви е залипсвала любимата свекърва:
https://nova.bg/accents/view/2021/07/19/334077/галя-александрова … епоправимото-зло/
Виж целия пост
# 99
Явно са решили да освежат новия сезон на сто процента. 😁

Дано пак не е в ролята на храст.
Виж целия пост
# 100
И четиримата ли ще са лудо влюбени в Кера?
Виж целия пост
# 101
Добре са го "освежили" Joy
Поне ще  проплакнем очите Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 102
Кера на кой от тях е откраднала ризата?! Сложила и коланче и воала роклА.
Joy
Виж целия пост
# 103
А Галя Александрова сложила снимка с Джаро от Под прикритие
Виж целия пост
# 104
Много добре стоят Орлин и Свежен един до друг. Дали няма да са партнърс ин крайм. 🤔
Значи новите са Билалов, Свежо, Орлинчо, и Любо Ковачев, засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия