"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 268
  • 748
# 105
Голямо пълнене на чушки ще пада! Grinning
Виж целия пост
# 106
Много добре стоят Орлин и Свежен един до друг. Дали няма да са партнърс ин крайм. 🤔
Значи новите са Билалов, Свежо, Орлинчо, и Любо Ковачев, засега.
Койна и Донков май също.
Виж целия пост
# 107
Ох, да, забравих ги. 😁
Виж целия пост
# 108
Ехее, много нови герои ще има! Дали пък няма да се възроди сериалът и да ни предложат нещо по-качествено...

А кой е най-вдясно на снимката? Да не би да е този, който имаше връзка с приятелката на Кера?
Виж целия пост
# 109
И също така Силвето Богоева и бате Енчо, а може би и Михаил Билалов
Виж целия пост
# 110
Опитът ме научи, че участието на известни актьори не означава високо качество. Да си спомним "Ягодова луна" написана лично от Фуча. По-скоро нейното име е доказарелство за слаб сценарий.
Виж целия пост
# 111
Абсолютно съм съгласна До сега от Фучката само елементарни сценарии.Въобще кой ли я лансира?
Виж целия пост
# 112
Аз защо останах с впечатлението, че този път няма да ‘твори’ тя?
Виж целия пост
# 113
Ванилия, Пак ще е тя:
Заплетената история и непредвидимите обрати в историята във втория сезон на „Пътят на честта“ ще се погрижат едни от най-изявените български професионалисти в кино индустрията. Завладяващата история във втори сезон на сериала отново ще бъде дело на утвърдения творчески тандем Елена Иванова и Милена Фучеджиева
.   

  Бате Енчо лекар в новия сезон, ще лекува баба Бонка. 😁https://www.monitor.bg/bg/a/view/bate-encho-stava-lekar-v-pytjat … na-chestta-267007
Виж целия пост
# 114
Кобрети , поне покрай Свежо  пак ще сме в една компания Grinning Beers
Виж целия пост
# 115
Ивайло Герасков също е в сериала, има стори в инстаграм, където са седнали на масата с Мария, Жакито, Орлин ,Калоян и Кера
Виж целия пост
# 116
Който и да вкарват, сценарият и диалозите си остава тъпи като създателите му... Горките артисти!
Виж целия пост
# 117
Като се загледах за малко сега в повторенията на стария сезон, определено реших, че няма да си го причиня за втори път (втори сезон).
Виж целия пост
# 118
Който и да вкарват, сценарият и диалозите си остава тъпи като създателите му... Горките артисти!

Те пишат, че щял да е в пъти по-добър, по снимките които виждам, слагайки си по сайтовете, на мен ми изглежда скучен, тези които играеха в Царево - Симойна, Дичо сякаш са им орязали ролите и ги няма много, дали са превес на новите актьори, сценаристите защо се мъчат да пишат, като не умеят, да дадат на други хора. Както продуценти са вече албион филмс, а не компанията на Халваджиян
Виж целия пост
# 119
Сценаристките разчитат,че като гледаме новите артисти ще забравим за калпавия сценарий и блудкавите диалози .Сериал не се прави само с актьори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия