Лято в Албена 2021 г.!

  • 40 550
  • 746
# 135
И аз всеки ден гледам офертите с надежда да има нещо изгодно за юли, ама нейсе. Явно разчитат на чудо или на "твърд електорат"- т.е на тези, които ще изберат Албена независимо от цената.
Наскоро бяха пуснали някаква уж специална оферта на Гергана- ами най-големия бонус беше няколко часа безпланно ползване на тенис корт:) Чак ми прозвуча смехотворно след цялото високопарно описание. Та може и да не дочакаме намаление.
Но като са си редовни цени сега, няма смисъл изобщо да резервирам, ще чакам до край. В най-лошия случай пак ще е тази цената.
Виж целия пост
# 136
Смъкват и то как резервирала съм седмица две преди почивката излиза по изгодно.
Ако е за кофти период, края на сезон или по-калпав хотел. А и смъкват на отстъпка, която е имало и на ранни, но понякога. Не може да се разчита на ласт минит.
Виж целия пост
# 137
Вече са пуснали оферти за last minute Simple Smile 10-15 % надолу от цената за голяма част от хотелите.
Само че се чудя с конспиративното мислене дали хотелите, които не са включени, няма да отворят изобщо...
Не видях Славуна и Нона например  от тези на първа линия, така е напълно възможно.
Виж целия пост
# 138
Миналата година бяхме в началото на август на Ралиците и проблем с шезлонги и чадъри не сме имали. Преди години, когато детето ми беше малко и ставаше много рано на плажа ходехме не по-късно от 08:00. На първа линия всичко заето на едно място с джапанка на друга с кирлива кърпа. Събрах ги на едно място и се настанихме. Към 10:30ч. цъфнаха румънки и започнаха да се карат с нас, че сме им пипали нещата Simple Smile Обадих се на 112 и дойдоха български и румънски полицаи да си се обясняват с тях. Ако ми се случи пак да отида и да няма къде да седна от така запазени шезлонги пак ще ги събера, въобще не ми пука.
Виж целия пост
# 139
То и аз съм махала хавлии и джапанки от запазени шезлонги, но не е там работата..... Разправията после с наглите не ми отговаря на идеята за почивка. Все пак не съм тръгнала на война да се боря за полагащия ми се "безплатен чадър"....
Незнам, на мен ми се вижда все по скъпо от година на година. Ние сме семейство с две деца, едното от което си го водят възрастен, цената за7 дни е космическа......поне за мен. Иначе си ми е любим плажа на Албена Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Смъкват и то как резервирала съм седмица две преди почивката излиза по изгодно.
Ако е за кофти период, края на сезон или по-калпав хотел. А и смъкват на отстъпка, която е имало и на ранни, но понякога. Не може да се разчита на ласт минит.
Не смятам Sandy beach за калпав хотел и края на явгуст да е края на сезона.
Виж целия пост
# 141
Опитах се да анулирам резервация направена през сайта им, на която все още не е платена 20% от цената, но като кликна на анулация ми дава грешка в сървъра и резервацията си стои. На телефона им постоянно дава, че всички оператори са заети. Rolling Eyes Искам да направя нова резервация за други дати.
Виж целия пост
# 142
Здравейте!
Все още не съм направила резервация за Албена. Двама възрастни сме с едно дете на 10 години. Искам да ви питам за двойните стаи на  хотелите Славуна, Мура, Нона, Боряна, Елица. Много ли е малък диванът, който се вижда на снимките? Детето може да не иска да спи на диван. Може ли възрастен човек да се побере там? Пише, че е разтегателен, но в описанието на стаите не са дадени размери.
Благодаря предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 143
Здравейте!
Все още не съм направила резервация за Албена. Двама възрастни сме с едно дете на 10 години. Искам да ви питам за двойните стаи на  хотелите Славуна, Мура, Нона, Боряна, Елица. Много ли е малък диванът, който се вижда на снимките? Детето може да не иска да спи на диван. Може ли възрастен човек да се побере там? Пише, че е разтегателен, но в описанието на стаите не са дадени размери.
Благодаря предварително за отговорите.
В Славуна и Мура са ОК. В Елица не препоръчвам повече от 2 човека в 1 стая. За Боряна нямам мнение, не съм била там.
Виж целия пост
# 144
Опитах се да анулирам резервация направена през сайта им, на която все още не е платена 20% от цената, но като кликна на анулация ми дава грешка в сървъра и резервацията си стои. На телефона им постоянно дава, че всички оператори са заети. Rolling Eyes Искам да направя нова резервация за други дати.
Случвало ми се е да ми излязат по-изгодни за мен дати. Имах по едно и също време две резервации (едната от 25-29.08 примерно, а другата - от 23-27.08). Платих капаро по по-изгодната за мен, отказах на телефона другата, когато упях да се свържа. Нямаше проблем, нямаше санкции.
Виж целия пост
# 145
Смъкват и то как резервирала съм седмица две преди почивката излиза по изгодно.
Ако е за кофти период, края на сезон или по-калпав хотел. А и смъкват на отстъпка, която е имало и на ранни, но понякога. Не може да се разчита на ласт минит.
Не смятам Sandy beach за калпав хотел и края на явгуст да е края на сезона.
Ами Сендито е реновиран през 2011г, вече 10 години са минали от тогава и края на август си е точно в края на сезона. Въобще не е пик сезон.Като гледам са пуснали ласт минит 10-15%, което е едно нищо, на фона на цените на хотелите.


Jana 08, двойните стаи в Боряна са малки. Разтегателен фотьойл е, неудобен, износен.
Виж целия пост
# 146
Смъкват и то как резервирала съм седмица две преди почивката излиза по изгодно.
Ако е за кофти период, края на сезон или по-калпав хотел. А и смъкват на отстъпка, която е имало и на ранни, но понякога. Не може да се разчита на ласт минит.
Не смятам Sandy beach за калпав хотел и края на явгуст да е края на сезона.
Здравейте, Sandy beach е добър хотел. Миналата година бяхме точно края на август и имаше отстъпка- Last minute. Преместихме се там от друг хотел, от който бяхме много разочаровани.
Виж целия пост
# 147
Ласт минит го разбирам да е с минимум 20% отстъпка.
Виж целия пост
# 148
Здравейте!
Все още не съм направила резервация за Албена. Двама възрастни сме с едно дете на 10 години. Искам да ви питам за двойните стаи на  хотелите Славуна, Мура, Нона, Боряна, Елица. Много ли е малък диванът, който се вижда на снимките? Детето може да не иска да спи на диван. Може ли възрастен човек да се побере там? Пише, че е разтегателен, но в описанието на стаите не са дадени размери.
Благодаря предварително за отговорите.
В някои от хотелите където стаите са по-големи има стаи със спалня и единично стандартно легло. Звъннете на Кол центъра и попитайте в кой от избраните от вас хотели има такива стаи.
Виж целия пост
# 149
Прибрахме се  от Албена.В първите дни всичко беше затворено.Вчера закипя живот и дейност- почистват, подготвят за отваряне магазинчета,докараха спасителните постове.Бяхме в Гергана.Имаше доста румънски семейства и голяма група ,за спортно мероприятие-българи.Но не се усещаше напрежение.В ресторанта всичко си беше о.к.Храната определено беше много добра и вкусно приготвена.Зареждаха бързо, нямаше опашки.За първи път сутрин не се чакаше за палачинки.Имаше непрекъснато готови/Въпреки заетостта на хотела./Свежи ягоди и диня, на обяд.Доволни сме от ресторанта!Аниматорите пристигнаха в деня, в който си тръгвахме.Стаята ни я поддържаха винаги чиста.На Гергана и предстои един силен и успешен сезон, щом стартира така.За съжеление валеше и не случихме на време, но пък по Северното Черноморие има приказни места, за разходки!Това ни е 15 година, в този комплекс и хотел!Любимо място... Приятно изкарване на тези, на които почивката там предстои!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия