Лято в Албена 2021 г.!

  • 40 550
  • 746
# 150
Скрит текст:
Прибрахме се  от Албена.В първите дни всичко беше затворено.Вчера закипя живот и дейност- почистват, подготвят за отваряне магазинчета,докараха спасителните постове.Бяхме в Гергана.Имаше доста румънски семейства и голяма група ,за спортно мероприятие-българи.Но не се усещаше напрежение.В ресторанта всичко си беше о.к.Храната определено беше много добра и вкусно приготвена.Зареждаха бързо, нямаше опашки.За първи път сутрин не се чакаше за палачинки.Имаше непрекъснато готови/Въпреки заетостта на хотела./Свежи ягоди и диня, на обяд.Доволни сме от ресторанта!Аниматорите пристигнаха в деня, в който си тръгвахме.Стаята ни я поддържаха винаги чиста.На Гергана и предстои един силен и успешен сезон, щом стартира така.За съжеление валеше и не случихме на време, но пък по Северното Черноморие има приказни места, за разходки!Това ни е 15 година, в този комплекс и хотел!Любимо място... Приятно изкарване на тези, на които почивката там предстои!

Roo Roo, много благодаря за детайлната информация!
Прави впечатление, че пишеш за храната - добра и и разнообразна, възможно ли е наистина? Само веднъж съм бил май месец, беше доста скромна (2012 г.). Имахте ли скара? На закуска какво, освен палачинки, имаше?
Анимацията обикновено почва май месец, но при вас явно хотелът е бил съвсем празен, така ли е? Имаше ли два пълни паркови етажа заети или повече?
Басейнът работеше ли?
Благодаря ти още веднъж!
Виж целия пост
# 151
Знаете ли от кога стартират автобусите от Варна за Албена? На сайта на автогара Варна не фигурират такива.
Виж целия пост
# 152
Обмислям и аз Албена като вариант тази година за началото на юли. И сравнявам цена от тук и с чужд туроператор и разликата е значителна.Един и същ хотел и период в чужбина ми идва 253 лева на вечер за 3ма човека,а тук е 333 лева на вечер.
Виж целия пост
# 153
Здравейте,
колебая се между хотелите Ралица Супериор или Калиакра Маре. Кой ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 154
Здравейте,
колебая се между хотелите Ралица Супериор или Калиакра Маре. Кой ще ми препоръчате?
Зависи какво искате: плаж или аквапарк?
Аз съм била и в двата и двата мога да препоръчам. Но ако искате повече плаж, определено Калиакра Маре, ако пък ви се ходи на Аквапарк тогава Ралица. Когато сме били в Ралица ходим максимум един следобед на плаж. Пътя е дълъг, автобусите пълни и ресторанта на плажа не струва.
Виж целия пост
# 155
Здравейте,
колебая се между хотелите Ралица Супериор или Калиакра Маре. Кой ще ми препоръчате?
Зависи какво искате: плаж или аквапарк?
Аз съм била и в двата и двата мога да препоръчам. Но ако искате повече плаж, определено Калиакра Маре, ако пък ви се ходи на Аквапарк тогава Ралица. Когато сме били в Ралица ходим максимум един следобед на плаж. Пътя е дълъг, автобусите пълни и ресторанта на плажа не струва.
+1
Виж целия пост
# 156
А от към храна?
Виж целия пост
# 157
Чак пък да е дълъг пътят до плажа от Ралиците... 7 мин. е. Освен ако не си с много малко дете. Ако Калиакра маре е бившата Добротица, то храната в Ралиците би трябвало да е по-добра. Вече старата Калиакра си е по-висок клас и храната би трябвало да е топ. Ралиците имат чудесен управител и в ресторанта се държи ниво.
Виж целия пост
# 158
Храната в Ралица Аква клуб / препоръчвам пред другата Ралица, защото е по-скоро реновиран/ е в пъти по-добра от Калиакра Маре. Ако предпочитате басейни и аквапарк е по-добрият избор.

Калиакра Маре пък е още по-нов откъм реновация и е буквално на плажа.
Виж целия пост
# 159
Аз пък препоръчвам Ралица Супериор пред Ралица Акваклуб. Стаите в Ралица Супериор са по-големи в основната сграда, а има и ново крило, където са "модерни", като в Акваклуба. Иначе, храната в двата ресторанта е еднаква, снек барът е общ, анимация и басейните също. Ресторантът и лобито на Супериора са доста по-приятни, а и локацията е една идея по-добра. В Акваклуба има доста шумни стаи - тези в близост до аквапарка.
Виж целия пост
# 160
Аз препоръчвам Ралица Супериор Делукс. Това е най-новия сектор до ресторанта. Храната там е в пъти по-хубава от тази в Ралица Аквапарк.
Виж целия пост
# 161
Храната в ресторантите на двете Ралици е абсолютно еднаква. Както и във Вита Парк. Делукс крилото е част от Ралица Супериор и ресторантът е един - без значение дали си в икономичното крило К, основната сграда или делукс крилото.
Виж целия пост
# 162
Храната в ресторантите на двете Ралици е абсолютно еднаква. Както и във Вита Парк. Делукс крилото е част от Ралица Супериор и ресторантът е един - без значение дали си в икономичното крило К, основната сграда или делукс крилото.

Бяхме за 10 нощувки, 1-10 август 2020г., в Ралица Супериор Делукс. Сравнихме храната в двата ресторанта, в различните хранения, определено този на Ралица Супериор превъзхождаше във всяко отношение другия - обстановка, обслужване, разнообразие, наличност, количество на предлаганата храна и напитки.
Това лято ще сме във Вили Ралица и се надявам да можем да ползваме и двата ресторанта.
Виж целия пост
# 163
Здравейте.
Днес уточних последни детайли по почивката с управителя на Парадайс Блу. Исках да ползвам всички възможности на приорити картата. Кацаме рано във Варна, ранното настаняване и закуска ще ми дойдат отлично, за да не мисля детето къде ще яде и всичко останало по настаняването.
Заминаваме в началото на август за 7 дни. Нямам търпение. Дано всичко е наред.

Миналата година бяхме по същото време и нямахме никакви неудобства. Нито на плажа, нито в обстановката в хотел, ресторант. Останахме много доволни, както и предишните години. Вярвам, че и тази ще е така.
Виж целия пост
# 164
И аз тази година направих резервация с приорити карта. От колцентъра ли се свързахте с управителя? И аз трябва да заявя желания за настаняване и т.н и се чудих как става
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия