Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 31

  • 45 550
  • 753
# 465
И аз гласувах за Хаус и Касата.
Мнението ми за тях се припокрива в голяма степен с това на Дона. Въпреки, че при Касата ясно си личи (в недобра посока) кога са го поели Нетфликс.
Виж целия пост
# 466
Ретроспекциите са за зрителите, така гледаме Берлин и Найроби пак Simple Smile Аз съм убедена, че обирът със сина на Берлин накрая ще се окаже свързан с развръзката на големия обир. За оня шушляк съм съгласна, няма такъв малоумен образ като него!
Виж целия пост
# 467
Артурито трябваше да го очистят още при първия хайст. Ама ей на, запазиха го да ни трови нервите пак.
Аз съм със смесени чувства относно сезон 5, част 1. Тъжен финал, безспорно, но ретроспекциите и на мен не ми харесаха много, губят ценно време и са ми леко безсмислени (изключвам тази с Берлин и сина му).
За Сиера - там думи нямам, пак ще направи някоя глупост, за съжаление. А тъкмо мислех, че се е “очовечила”. Жалко.
Виж целия пост
# 468
Ретроспекциите са за зрителите, така гледаме Берлин и Найроби пак Simple Smile Аз съм убедена, че обирът със сина на Берлин накрая ще се окаже свързан с развръзката на големия обир. За оня шушляк съм съгласна, няма такъв малоумен образ като него!
През този уикенд след сериала изгледах и спешъла после (пак има, йей!), както и разни интервюта, които пуснаха в ютюб канала на Касата. Та на едно от всичките места бяха Педро Алонсо (Берлин) и Мартин Бероте (Палермо), които говориха за това. Първоначално сериалът е бил само в двата сезона и убийството на Берлин е било ок, историята свършва така или иначе. После обаче Нетфликс го продължават, а героят, който е масов любимец, го няма и това е проблем. Абе тегаво е, когато трябва да натъкмяваш неща.
И аз мисля, че синът му ще има ключова роля, може би Марсилия ще го извика, иначе няма никаква логика представянето му в сериала.
Апропо, яд ме е, че Берлин и Алисия не могат да се срещнат (по обективни причини), това би било взривоопасно Joy
Шушляка в моите очи го показват баш като Рамбо от Алиекспрес. Иска му се да е Рамбо, ама само глупости прави Joy
Айде една критика да ми се откъсне от сърцето - ретроспекцията с бившия на Токио ми беше ненужна, може би и защото не ми е любимка.
Виж целия пост
# 469
Ох, не мога да си представя какъв ще е новият sex and the city..


Сега, може да кажете, че дискриминирам по възраст, но точно този сериал.. не си го представям така.. Grin
И аз!
Виж целия пост
# 470
Започвам с надежда Chapelwaite заради Ейдриън Броуди. След безмилостния тим от The North Water ми се гледа нещо ако не на същото, то поне на сходно ниво.
Виж целия пост
# 471

Айде една критика да ми се откъсне от сърцето - ретроспекцията с бившия на Токио ми беше ненужна, може би и защото не ми е любимка.

Абсолютно безсмислена! Само и само, за да набутат Мигел Анхел Силвестре в сериала. Много го харесвам пича, но се надявах да са му измислили друга роля, дори и един от лудите военни да беше, не очаквах да е нещо такова. И на мен Токио не ми е любимка, но пуснах няколко сълзи.
Виж целия пост
# 472
Chapelwaite или Чапълуейт, ако така е по-правилно… започва доста, доста oбещаващо. Интригуващ и добре направен. Общо са 10 епизода, като ще ги пускат с капкомер.
Правен е по разказа Джирусълъмс Лот на Стивън Кинг, който пък се е вдъхновил от Лъвкрафт. Не съм чела въпросната творба, но адаптацията ми се струва умела.

* Ще се хареса на феновете на The Haunting of Hill House, но е доста по-логичен според мен.
Виж целия пост
# 473
Ох, не мога да си представя какъв ще е новият sex and the city..


Сега, може да кажете, че дискриминирам по възраст, но точно този сериал.. не си го представям така.. Grin
И аз!


Скрит текст:
Шеговитото му заглавие е " Горещи вълни и градът"!
Виж целия пост
# 474
HBO MAX идва в България 2022-ра.
Виж целия пост
# 475
На каква цена? Grinning
Виж целия пост
# 476
Не казват Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Може ли да ми кажете къде да гледам Big little lies 2 сезон.В Замунда не е качен.И също така съм хвърлила око на Animal Kingdom.Как е? Някой да изкаже мнение
Виж целия пост
# 478
HBO MAX идва в България 2022-ра.

Супееееееееееерррр 😎
Виж целия пост
# 479
HBO MAX идва в България 2022-ра.

Супееееееееееерррр 😎

Може ли разяснение каква е разликата с обикновеното?  Явно има неща в повече или?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия