🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16

  • 36 388
  • 779
Заповядайте в новата тема за кулинарното предаване Simple Smile



Тази седмица - 28.06-2.07.2021 - https://www.vesti.bg/bulgaria/sedmica-na-alaminutite-v-chereshka … a-tortata-6127451




Черешката в Нова плей...https://play.nova.bg/tvshow/cherry/131



Стари теми...https://www.bg-mamma.com/?topic=1336823
https://www.bg-mamma.com/?topic=1344386
Виж целия пост
# 1
Хубавото е, че са нови или много отдавна участвали хора, но Татяна Буруджиева ми е дъно и не знам дали ще я издържа.
Тази, заради чийто баща правят Луков марш
Не знам кой е баща ѝ, а и смятам, че децата не избират родителите си.
Самата тя е продажна подл@г*. Интересно къде ще я подпъхват сега, за да я пускат за участие в Черешката.
Виж целия пост
# 2
Това да не е предизборна кампания Thinking
Виж целия пост
# 3
Благодаря за темата!

Татяна Буруджиева ми преподаваше в СУ, когато бях там, макар че я виждахме по-често по телевизията, отколкото на лекции. Веднъж се появи точно три пъти за семестъра - на първа лекция, изненадващо някъде в средата на семестъра да ни раздаде материали да четем и накрая на изпита. Joy

Александър Пелев беше страшно парче, когато се появи за пръв път като водещ на новини, да речем един от тиви секс-символите тогава. Сега малко....тц Joy
Виж целия пост
# 4
Таня я харесвам., но съм пристрастна.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Да се налапаме с охлюви довечера, че следващата седмица пак звезди на поправителен при Манчо.Smiley
Виж целия пост
# 6
Благодаря и аз за новата тема.
Интересни участници.
Задачата на Манчев аламинути ли ще е?
Виж целия пост
# 7
Благодаря За темата ☺ От всички които ще готвят другата седмица,само Камелия Тодорова ми е познато лице 🤔 Дано се получи добра седмица!
Виж целия пост
# 8
Благодаря за новата тема.

Другата седмица бих гледала заради Василена Гръбчева и Пелев /какъв левент беше, еееееех!/. Нито Камелия, нито Буруджиева, да не говорим за Пипин Илиян, са ми симпатични.
Виж целия пост
# 9
Благодаря за новата тема, записвам се с надеждата,че няма да спечели Гери.
Виж целия пост
# 10
Довечера няма да имам "удоволствието" да гледам и да коментирам в реално време, но разчитам на вашата любов към Герито... 😆

Благодаря за темата! 🌺
Виж целия пост
# 11
Благодаря за новата тема, записвам се с надеждата,че няма да спечели Гери.

Ще спечели… с тия ниски оценки които даваше на другите цяла седмица…а те сиг ще и дадът 10ки.
Виж целия пост
# 12
Мащерка и розмарин АМА ПРЕСНИИИИИ 😂
Да видим натегачката довечера ще се докопа ли до Нобела! 😎
Виж целия пост
# 13
Виж целия пост
# 14
Другата седмица ми се струва, че ще е скучна. Ще си дават десетки и ще се мазнят един на друг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия