Тренировки в домашни условия - 112

  • 43 677
  • 749
# 285
G&B, страхотна разходка е била!!

Аз имах възможността да изкарам един спокоен уикенд сама вкъщи.
Отдавна не съм оставала насаме със себе си и се чувствам като преродена. От вторник насам не съм спирала да тренирам. След като в петък правих дупе и рамо по Сидни + 20 мин стреч, , за събота избрах две тренировки - гръб с бицепс и гърди с трицепс и пак стреч. В неделя реших, че е крайно време да си почина малко и го направих с Adriene и 50 минути йога за self love Blush Освен това и двата дни ходих на плаж, четох прекрасна книга и ядох само салати с печено пилешко бонфиле, риба и сладки картофи. Нито капка вино три дни и съм 1 кило надолу.
Много отпочинала започвам новата седмица.
Тази сутрин реших да се върна към по-стари тренировки на Сидни от настоящата програма и се спрях на ден 37 - дупе и корем Bootcamp. Супер беше. Нещо не ми е до кардио тези дни....
Виж целия пост
# 286
Здравейте, машинки. Натрисам се с два въпроса:
- Къде гледате/сваляте Lift 4?
- Дух, помня може би от други теми, че тренираше спининг, но не помня дали беше вкъщи. Ако да, попадала ли си на интересни YouTube тренировки?
Уви, в ю туб до сега съм намерила едва 1-2 свясни тренировки. Покрай пандемията Бийч боди мисля че бяха пуснали безплатни няколко много готини. Ама честно казано не помня ББ ли бяха или някой друг. Тук в темата се доскутираше
Виж целия пост
# 287
Vetrena - звучи прекрасно, направо неблагородно ти завидях 😆.
Аз два дена не съм тренирала, не съм излизала навън и само ядох Sad. И двата дена имахме гости и беше пълна лудница вкъщи и имам нужда от тишина и почивка от уикенда.

Хубава седмица на всички, а аз се надявам да вляза в ритъм Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Агент, може и да съм те подвела. Не съм май много сигурна. Сидни много говори през самите тренировки и малко ми се смесват нещата, къде какво съм чула и прочела. Отдолу под всяко клипче има описание и там някъде посочва кой месец е. В началото пише Мау, който обаче стартира не на 1.05, а на 4.05. Нейните програми винаги почват в понеделник и завършват в неделя. След 28мия ден, който се пада точно на 31 май, вече юнския календар почва на 1во число. И на 28ми вече доколкото разбирам казва, че ще се подготвя за трета фаза. Но понеже се падат повече от 28 дни, според мен пуска тренировките, който са от 57ден до 63ден. За мен лично те са силово кардио и доста натоварващи. Та след тях остават още 28 дни и в тях е последната фаза. Не съм сигурна дали всичко правилно съм разбрала обаче. Ако имаш повече от 28дни почни от 57ми ден, ако си ограничена във времето и трябва да се вмести в тези дни, почвай директно от 64 ден. Наистина се надявам да не съм те подвела
Виж целия пост
# 289
Вчера отчитам плаж, веднага след него 30 мин вело и три упражнения за корем.
Беше ми много топло, бях цялата потна и не можах да направя повече, нямах търпения да вляза в банята Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Четири дена липса на тренировки.В четвъртък събурах багаж.В петък пътуване и разни кратички разходки.В събота успяхме да се качим на Мусала с дребното.На качване по зимната пътека , на слизане по лятната традиционна.Дребчо вървя през цялото време не се е запъвал.Много съм доволна.Чак не ми се вярва ,че успяхме заедно д асе качим.А толкова много хора - навалица напрво.Ако бяхме само аз и мъжо щяхме да се качим по някое от страничните ребра по които ходят по-малко хора ( заради трудността).Ама и на това съм супер доволна.Първи връх с дребен.Казва,че повече не иска да качва върхове, но се надявам като си почине да му поразмине.
Виж целия пост
# 291
Днес някаква ужасна 30 минутна Табата със собствено тегло....
Виж целия пост
# 292
Прекрасни снимки, G&B! Завидях ти!! А с кой апп направи колажите?

Агент, може и да съм те подвела. Не съм май много сигурна. Сидни много говори през самите тренировки и малко ми се смесват нещата, къде какво съм чула и прочела. Отдолу под всяко клипче има описание и там някъде посочва кой месец е. В началото пише Мау, който обаче стартира не на 1.05, а на 4.05. Нейните програми винаги почват в понеделник и завършват в неделя. След 28мия ден, който се пада точно на 31 май, вече юнския календар почва на 1во число. И на 28ми вече доколкото разбирам казва, че ще се подготвя за трета фаза. Но понеже се падат повече от 28 дни, според мен пуска тренировките, който са от 57ден до 63ден. За мен лично те са силово кардио и доста натоварващи. Та след тях остават още 28 дни и в тях е последната фаза. Не съм сигурна дали всичко правилно съм разбрала обаче. Ако имаш повече от 28дни почни от 57ми ден, ако си ограничена във времето и трябва да се вмести в тези дни, почвай директно от 64 ден. Наистина се надявам да не съм те подвела
Прекрасна, изобщо не се притеснявай! А и в крайна сметка си е моя работа да си направя домашното, а не да чакам вие да ми го поднесете наготово! Просто оптимизирам процеса, че да си спестя търсене!

След 4 седмици по пътищата и финалното пътуване от 2 денонощия първите 2 дни вкъщи се влачех като прани черва, вчера живнах малко и излязох с хлапето да караме колела, но ни заваля поредния порой, та пак в мазето се скрих. При тези температури и по-зле - ужасно висока влажност спортът си е предизвикателство!

1/33 Колоездене 25 мин + гребане 55 мин
Виж целия пост
# 293
Момичета, споделете някоя програма с акцент корем.
Много ми е проблемен, от време на време ще вкарвам и тренировка за дупе, крака и горна част (демек няма да акцентирам само на корема.

Ани, споделеното масло за тен има ли фактор?
Виж целия пост
# 294
Понеже съм нова в темата, какви са упражненията на Сидни?
Виж целия пост
# 295
Понеже съм нова в темата, какви са упражненията на Сидни?
https://www.youtube.com/channel/UCVQJZE_on7It_pEv6tn-jdA
Виж целия пост
# 296
Отчитам се с the fix challenge днес, вчера нищо, онзи ден 10км по баири.

В някоя от двете теми прочетох, че сте доволни от колаген, който Ани е препоръчала. Може ли да споделите кой е?
Виж целия пост
# 297
payla Програмата на Сами 40 days abs е специализирана за корем, но е тежичко. Аз бях стигнала до 15 и някой ден и я спрях защото не обичам да тренирам корем, но всичките ми познати които са я карали инат много добри резултати, моите съшо бяха добри просто ми е досадно да тренирам толкова често и много корем
Живот и здраве като родя и се възстановя мисля да я пробвам пак.
Хриси Парова пък имаше 20 дневен челиндж за талия. НЯКЪДЕ ранната пролет изкарах го целия и имах резултати, упражненията ги има в инстаграм запазени. Горе долу по 2 упр с по високи бройки 2 серии.
И към двете програми има режими, рецепти, забранени храни.
Друга програма която е хубав е програмата на bb team Програма за силен корем пояс нещо такова 2 приятелки я правиха и бяха доволни, на 3 нива е и всяко ниво има опредалена трудност и продължителност.
Сиси Петрова беше пуснала мини предизвикателства за корем след всяка тренировка 3 или 4 упр в няколко кръга и бройки без почивка нещо като финишър не съм ги пробвала но има доста доволни момичета от нейните програми та може и да има ефект.
Виж целия пост
# 298
Пейла, клоуи тинг има доста програми, много от които са основно за корем. Не съм ги правила обаче.
https://www.chloeting.com/program/
За днес - кръгова тренировка за цяло тяло с Хедър.
https://youtu.be/UjfILGcBxFI
Виж целия пост
# 299
Днес съм със МТ на предно бедро, а ми се падаше глутеус/гръб.
Измързеливих се със Пирамидата от Т25, имаше малко лицеви, броя го гръб кардио. Innocent Досрамя ме от мен си, и направих вътрешно бедро 10мин с Клои Тинг:
https://www.youtube.com/watch?v=EUruBzhv7Kk&t=5s
 и още 10мин корем, пак с нея
https://www.youtube.com/watch?v=Stxhth7HT_E

По-добре от нищо. Днес ще започна 2 седмично предизвикателство за вътрешно бедро. Правихме го миналото лято няколко момичета, и на мен добре ми се отрази.
Бедрата ми са гигантски, хора, гигантски! Какво да ги правя! Глад и кардио. Да клякам ли, да не клякам ли, не знам вече какво да правя.....Само Пилатес ли...Но за горна част моето си, харесвам си я.

Този Сами за корем в ютюб ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия