Тренировки в домашни условия - 112

  • 43 671
  • 749
# 525
Здравейте,
Искам да попитам тези които пия протеин какъв вид протеин пиете?
Харесала съм  тези и се колебая между тях.
https://b2b.silabg.com/bg/22137-sila-product.html

https://b2b.silabg.com/bg/1172-sila-product.html

Кой от двата е по добър?
Вторият е страхотен.
Виж целия пост
# 526
Искрица, аз пия втория. Вече четвърта кутия взимам, без лактоза е лесно разтворим и със страхотни вкусове. Досега съм взимала шоколад, бисквита, тофифи и сега кокос ( обожавам косос).
Виж целия пост
# 527
Изолатчета, гледам, пиете Simple Smile

Аз (рядко) пия този... и палачинки бъркам с него понякога!
Dymatize Elite XT Protein Powder, Multi-Source Protein, 21g Protein, 4.5g BCAAs & 2.2g L-Leucine, with Slower Absorbing Casein, Rich Chocolate







Щерката се съгласила да се грижи за кучето на съседите без да се сети, че семейството ни има други планове, та сега вместо да опъвам морен задник на пикник стол и да гледам състезание на lemon cars (коли, сглобени от стари части собственоръчно от отбора, който ги кара; има и лимит за цената на същите) аз 2/ден карам до вкъщи и обратно - тотал от 6+ часа каране в жегата за тоз дето духа! Пардон, в името на децата и животните!

Искате ли да ви покажа малко автентична Американа в тази четвъртоюлска тема Wink
https://24hoursoflemons.com/





























Виж целия пост
# 528
Аз не държа да е Изолат, даже напоследък изобщо. Гледам съдържанието и цената. Просто Искрица попита кой от двата е по-добър Simple Smile
Този, който е показала Агент е страхотен и в тази и в Изо формулата. Просто тук цената му е малко солена, а ние пием и двамата с ММ почти всеки ден и от него купувам като го хвана на добра промоция. И двамата сме на мнение от всичко, което сме пие, че няма по-вкусен от него. Поне на нас много ни харесва Simple Smile

Днес заложих на Каролин. Тренировка след плажа - първо глутеус и задно бедро, после 15мин корем. Накрая реки се лееха от мен, а през цялото време държах пулс под 110. Че и с тежести на краката по 2кг, тотално ми треперене всичко накрая.
Виж целия пост
# 529
Преди да забременея пиех тези на Джим Бийм на мен ми харесваха,но аз по скоро го приемах за вкус. Обръщах повече внимание на добавките които вземам за Целулит и водна задръжка. Протеина беше така по междудругото, аз пиех тези ДБ, бяга ми вкусни, гаджето съшо ги харесва
Виж целия пост
# 530
Ходихме на аквапарк с децата тази сутрин. След вчерашния сериозен километраж + денивелация си го заслужиха. Бяхме само ние, + още 2 семейства. Имах празен коридор само за себе си, и добре се натоварих.
Следобяд- 3 часова разходка в гората, край приказно красив поток.
Виж целия пост
# 531
Преди да забременея пиех тези на Джим Бийм на мен ми харесваха,но аз по скоро го приемах за вкус. Обръщах повече внимание на добавките които вземам за Целулит и водна задръжка. Протеина беше така по междудругото, аз пиех тези ДБ, бяга ми вкусни, гаджето съшо ги харесва
Може ли да споделиш какви добавки си приемала за целулита и водната за дръжка??
След тренировката, направих и дълга разходка - 1.30ч, гривната показа 5км Simple Smile Че и на токчета бях, от сега усещам напрежение в задното бедро. Ще видим утре как ще съм Simple Smile
Виж целия пост
# 532
След като пробвах всичко,което се предлага тук,сега съм с myprotein. Но моята преценка е само базирана на вкус. Смисъл ако не ми е приятно на вкус или ако се разбива трудно, мъжо го доизпива.
Виж целия пост
# 533
За днес - тренировка с пудовка за цяло тяло от Хедър. Реално беше основно за долна част и направихме три!!! пъти едни и същи упражнения (което за разглезената ми от фитнес разнообразието душа граничи със светотатство). Не знам дали ще я повторя.
https://youtu.be/-FornTHpOZA
Виж целия пост
# 534
Момичета, пропуснах май две теми и се връщам да чета какви новини има - кой къде летува и как спортува.
Аз от посещението ми в БГ май месец и последващите почивки занемарих форОма, но не съм спирала да тренирам. Доста еднообразно и все с Мегън и МБФ, но поне ми е приятно и не пропускам тренировка. Мисля, че правя трето завъртане вече. Сега ще се върна назад да видя дали има вече отзиви за 645, или пък някоя друга новост.
Виж целия пост
# 535
http://www.freelifeworld.eu/supplements/2/%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0% … D0%9C%D1%83%D0%B2
https://fitness1.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B8- … q_qBoCH08QAvD_BwE
Ани аз приемах тези и бях много доволна, разбира се без спорт и режим и 20 кутии да изпиеш няма да стане. Аз много пъти съм казвала, че за целулита трябват драстични мерки.Има и други добавки за Целулит и водна задръжка но тези двата само съм пробвала и останах доволна.
Виж целия пост
# 536
http://www.freelifeworld.eu/supplements/2/%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0% … D0%9C%D1%83%D0%B2
https://fitness1.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B8- … q_qBoCH08QAvD_BwE
Ани аз приемах тези и бях много доволна, разбира се без спорт и режим и 20 кутии да изпиеш няма да стане. Аз много пъти съм казвала, че за целулита трябват драстични мерки.Има и други добавки за Целулит и водна задръжка но тези двата само съм пробвала и останах доволна.
Много благодаря, за еньовчето бях чувала, че е добро, но тъй като пия глухарче и ми казаха, че не е добре да ги смесвам. Като ми свърши ще го пробвам и него. За съжаление при мен останаха малки остатъци в областта точно под д.....то, с които не мога да се преборя. Да не са видими с просто око, особено сега като съм с тен. Но като стана с ръка не е приятна гледката, а до миналата година нямах нищо. Начинът на хранене ми е доста добър, поне последните 2 години, но в тренировките имам промяна като замених интензивните силови тренировки в зала с високи тежести, с ежедневни тренировки в къщи, които не че са леки, но няма как да бъдат сравнявани с тези в залата Simple Smile
Има и нещо друго - за първо лято от няколко години не ходя до бягам. Та общо взето, изводът е, че формата, която имам успях да я запазя с домашните тренировки, но се боря с целулит. Няма да го оставя обаче...

Имам МТ от вчерашните тренировки с Карълайн. И на задното бедро, и на корема. Доволна съм, колкото и да са ми тегави нейните признавам, че са добри
Виж целия пост
# 537
Aни за мен борбата с целулита трябва да е безмилостна, разбира се това си е до човека де. Не твърдя че всички тряжва да смятат така. Аз съм ходила и на антицелулитни масажи ужасно боли, появяват се синки но резултатите са страхотни, естествено в зависимост дали ще идеш при точния човек. Също така наистина много ама много изчистен режим риба, пилешко, телешко и само зелени и поне месец това обаче е ужасно трудно да се спазва и е хубаво да се слагат и чиит дни. Смятам обаче, че ако човек в креативен може да си приготвя разнообразни ястия и с месо и зеленяси. Лошото е че в един момент омръзва, но за месец и по малко никой няма да умре, нито ще му се случи нещо лошо ако се храни достатъчно и умее да си направи яденето вкусно
Относно тренировките на мен точнотремировките в супер серии и трисети с бройки от 5 до 20 някъде ми помогнаха да изчустя целулита, не че не тренирах и тежко но беше сръвнително рядко, като направиш 5 супер серии от клек и тяга с тежест която, не ти е нито тежка, нито лека по едни 15 повторения, с гаранция краката ще се стегнат и целулита ще почне да си ходи.
И кардио, кардио и пак кардио не спринтове, а ниско интензивно ходене на пътека, степер минимум по 1 час на ден на гладно, може да не е всеки ден но поне 4 пъти седмично е хубави едба жеба да си има такъв ден. Или пък 45 минути кардио плюс интензивна тренировка за глутеус с тежест ковъо не трае повече от 20 минути нещо такова-сумо клек, екстанзи за дупе, ритници настрани, абдуктор, Аддуктор, шутове, разделени на 3 пъти по 3 упражнения. Може другата ти тренировка да е кардио 45 - 50 минути, корем, и нещо 20 минутно и интензивно с ластици, швейцарска топка в ютуб има хубави тренировки с ластик и топка.
Виж целия пост
# 538
Краката са ми стегнати и мускулести мисля достатъчно. Почти нямам под кожни мазнини. Което изобщо не пречи да имам целулит де Simple Smile Странното е, че до 40 години нямах никакъв, ама.... Ето на
Виж целия пост
# 539
Като чета, че някой се бори с целулит, се питам защо. В много случаи положението не е чак толкова трагично. Борбата е неравна, предварително обречена и с нетраен резултат. Ако е само за плаж, не си струва. Ако мъжът ни цени достатъчно, ще го прави и с малко целулит. За какво тези страдания Радини...

Ани, прекрасно изглеждаш. Целулит не виждам. Може да е само във въображението. Свиркай си.
 
Върнах се в къщи след почти месец в Бг на 35-42 градуса. Нищо не правих, беше нечовешка жега. Но по принцип това ми е периодът на нищоправене, един път годишно. Иначе си тренирам всеки ден. От два дни имам мускулна треска, нищо че е само с трийсетина минути дневно. Пак с моите машинки и кратки тренировки от 4-5 упражнения, записани от Инстаграм. Това е моят начин, трябваха ми години, за да го установя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия