Тренировки в домашни условия - 112

  • 43 671
  • 749
# 480
Ако гривната ми не се в бъгнала отчитам 17 км днес, като няколко от тях бяха около една хижа (в Пирин) с едно бебе (моето) около 8.5 кила (сладък и кльощав). Беше яко Wink

Дух, ето ти разходка с жилетка с тежести- Бебо Simple Smile Едни време синът ми растеше с дни и беше много тежък, та кляках с него вместо тежест.
Днес ми беше топло и не ходих на групова, та започнах PiYo. Направих 2 тренировки заедно от календара (горна и долна част), защото са по около 20 мин. Не е кой знае какво- пилатес с йога, както личи от името, ама се чувствах добре. Почнах и ето този челъндж за добавка, а на края и разтягах 15 мин., което си е разкош!
https://www.youtube.com/playlist?list=PL-ztThd_7pA1mbTeWGBq0ezq8qtWfAWTL

Преди време си бях купила тази постелка (зелената) и я пуснах в употреба- ами струва си не се хлъзга изобщо:

https://primazon.net/product-category/%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d … yzshoCa1AQAvD_BwE
Виж целия пост
# 481

Изобщо в тези горещини не изтраях и след 3-тата тренировка превключих на Клоуи - Пийч Чалънж. 3 х седмично дупе с Клоуи (тази програма и е в съавторство с Брет; мерси огромно, Звезди, че няколко пъти го натърти за блейки като мен)

Агент, може ли линк към програмата на Клоуи? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 482
Агент, може ли линк към програмата на Клоуи? Благодаря предварително

Разбира се, заповядай. Първият линк е към колекцията от нейни безплатни програми, поразгледай и другите.
https://www.chloeting.com/program/
https://www.chloeting.com/program/2020/get-peachy-challenge.html
Виж целия пост
# 483
Вчера направих Ript'Up и  Core Cardio от Т25 с Шон. Добре беше. Днес ще видя нещо маалко по-сериозно за долна част.
Не ме е страх, кръста е добре.
Виж целия пост
# 484
Една седмица бяхме на море, почивка, едвам изчаках да се върнем в събота, и в неделя се качихме малко по Рила

Още Имам мускулна треска, вчера започнахме МБфА, но от тренировката за Горна част, много ми хареса, днес сутринта със синчето 10 рунда 1 бокс, следобед би трябвало с мъжо. От морето не сме качили нито грам, едно положително нещо за не особено добрия Ол 😀😀😀
Виж целия пост
# 485
Момичета, аз се похвалих в темата за целулита, но понеже виждам, че и тук се прокрадва тази тема, ще кача и тук.

Скрит текст:
Това беше положението Април месец с 2 пъти седмично спининг и един пилатес.

Скрит текст:
Това е юни със същото натоварване, само че с 2 седмици прочистване само на череши и зеленчуков сок

Скрит текст:
Това е от вчера, средата на 3та седмица Insanity workout

Виж целия пост
# 486
Привет, да се включа и аз този месец в хубавата ви и яка Hands Muscle тема Simple Smile. В БГ съм и тренирам основно вкъщи - почивам малко от тренировките във фитнес зала.
Агентче, точно Get Peachy Challenge започнах - днес съм на ден 4.
През м. април - май комбинирах тренировки във фитнес зала и
https://www.chloeting.com/program/2019/booty-challenge.html
Много съм доволна - такива резултати и с батко Брет не можах да направя, да не говорим колко клекове, тяги, хип тръст и т.н. правя във фитнеса. Ситуацията от "плоска тава" стана доста "peachy" - имам да я черпя Chloe - а и No Frame, защото четох неин пост, в който споменаваше за тези програми.
Виж целия пост
# 487
Ооо браво за целулита ,изглеждаш страхотно !💪
Да ,аз за тази мацка Клои разбрах от дъщеря ми и тя имаше страхотни резултати,сега се замислям след Съмърс дали да не продължа с нея по жегите ...
Днес дупе и ръце .
Виж целия пост
# 488
Привет!

Днес Ащанга йога, съкратена първа серия с вариации за таз и стойка на ръце + Get Peachy с Клои, хареса ми, кратичко. И утре ще направя с нея, но след това 5 дни ще съм на Калистеника с Каролин Гирван.
Днес я забелязах, и си я запазих: Мисля, че ще е супер.
https://www.youtube.com/watch?v=X95VrEp4VRw

Заминаваме на планина, и го дават проливно-дъждовно, ще се гръмна! Ни на басейн ми се ще с този Ковид, в маймунския парк не става, защото е навън....Не знам. Ще видим.
Това остана, да платя хотел, за да изкарам на Netflix n' chill. Scream И котката ще водим с нас. Joy
Виж целия пост
# 489
Аз съм правила няколко програми на Клоу.Има не лиши неща.Специално от тази за дупето с Брет съм правила няколко пъти горна част.На мене лично в нейните програми не ми харесва това ,че са на отделни клипове и всеки ден правиш по няколко.
Виж целия пост
# 490
Привет!

Днес Ащанга йога, съкратена първа серия с вариации за таз и стойка на ръце + Get Peachy с Клои, хареса ми, кратичко. И утре ще направя с нея, но след това 5 дни ще съм на Калистеника с Каролин Гирван.
Днес я забелязах, и си я запазих: Мисля, че ще е супер.
https://www.youtube.com/watch?v=X95VrEp4VRw

Заминаваме на планина, и го дават проливно-дъждовно, ще се гръмна! Ни на басейн ми се ще с този Ковид, в маймунския парк не става, защото е навън....Не знам. Ще видим.
Това остана, да платя хотел, за да изкарам на Netflix n' chill. Scream И котката ще водим с нас. Joy
Ние сме с кучето. На Божидар пробива зъб. Нямаме нетфликс и по пътя удари 40 градуса температура на въздуха Heart
Виж целия пост
# 491
Дух, много сте смели! Поне в планината няма да е 40, ще си починете от жегите.

Имах амбиция за преходи, но ако са проливни дъждове по цял ден, ще трябва да измисля алтернативни забавления. Буут Камп в дъжда! Sweat Smile Тренировки със собствено тегло, и йога. Никакви таблети, телефони и глупости. Игри с карти....? Exploding kittens, Bang!, Uno, шах....Лесно се пренасят.
Но ще нося лаптопа за movie night. Гледаме Atypical и обсъждаме. Един епизод се спира 300 пъти, и се водят разговори във всички посоки. Което е супер, всъщност, иначе са тихи доста.
Виж целия пост
# 492
Диди, браво за успехите в борбата с целулита!

Дез, приятна почивка!

Дух, успех със зъбите!

Ние се върнахме от морето - голяма жега е, но продължаваме с бягането сутрин + Трансформ. Все забравям да благодаря на Тили, че ми препоръча тази програма. Живот и здраве (и отрицателни Ковид тестове), след няколко дни пак потегляме на път - в по-хладна дестинация, даже ще вали!
Виж целия пост
# 493

Разбира се, заповядай. Първият линк е към колекцията от нейни безплатни програми, поразгледай и другите.
https://www.chloeting.com/program/
https://www.chloeting.com/program/2020/get-peachy-challenge.html

Сърдечно благодаря  Flowers Hibiscus ще ги разгледам и ще ви следя за още мнения.
Виж целия пост
# 494
Момичета, суроватъчен протеин или изолат е по-добре? Щях да поръчвам телешки, но четох мнения, че вкусът е гаден.

Още един въпрос ми изникна. Myprotein пращат от Англия нали? Как се поръчва от там сега. На митница ли отиват пратките?

Последните дни голям мързел ме е налегнал. Вчера едвам се наритах за корем със Сидни. Трябваше да е табата и абс, но изобщо не ми хареса. За пръв път правя табата и я смених с друга тренировка за корем.
Май ще пробвам Клоуи и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия