Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 90 124
  • 3 025
# 1 260
Голяма мъка това кърмене... зор да го почнеш, зор да го спреш...

Изпуснах снимките. Жалко.
Уинд, браво на детето. И наздраве.
Виж целия пост
# 1 261
Оо Сиросче,😍 тенкю! Много красиви.
13,да се оправя и твоята племенница,че много време е болничка. 🥺
Уинд,честито! 😊
За снимкатаа,нищо не сте пропуснали. 😁 Ето пак за малко. Тука ли стеее? Да видя ръцете горе! 🤣🤪 Хванала ме е лигата нещо.

Ся да се оплача-цял следобяд ме боли корема,но не яйчници,а стомаха. 😳🙄 Едно време имах колежка,дето като й дойде МЦ и се оплакваше от стомах,аз си мислех,че няма как. Е явно има. 🥺 Вечерях таратор само,че да не дразня повече.
Виж целия пост
# 1 262
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Чудни сте!
Виж целия пост
# 1 263
Сладурки 🤩!Според мен пък много прилича на теб Синеочка!
Виж целия пост
# 1 264
Ено,Емануела прилича на теб! Малката е бонбона!
Виж целия пост
# 1 265
Ооо, хванах ви и двете! Бонбони!
Виж целия пост
# 1 266
Две разкошотии, на малката ще изям бузките Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 267
Ении, ма вие сте раз-кошни кукли! За корица на списание минимум🤗
Виж целия пост
# 1 268
Ени, хубавици сте, ама прилика не! Joy
Ама и на мен въобще не ми прилича мойто, тъй че не се учудвам. Дъщерите приличат на бащите си.
Виж целия пост
# 1 269
Хаха,лелее Кро,с тая Емануела ме убиваш! 😂 Ако бях толкоз убава,ехеее... 🙈
Ама много сте мили! Благодаря ви. 😍🤗 Засрамих сЪ! 🤪 Всички ли видяха? Трия,да няма после пак някой опуснал. 🤣
Виж целия пост
# 1 270
Бях изпуснала снимката със Синеочка! Това дете трябва да стане модел🥰 . Невероятна е!
Виж целия пост
# 1 271
Ай,ся.




Виж целия пост
# 1 272
Ми.. не приличам,за мое съжаление,но щом ти така ме видиш,изкара една почерпка. 🤪😁
Сис,понякога се чудя да пратя снимки на разни конкурси,имаше за лице на Киндер,разни други..,но нещо все не ми се ще. То е ясно,че за мен си е най-хубавата. 🥰
Виж целия пост
# 1 273
Е, не, пак ли изпуснах? Човек да не седне да свърши малко работа Simple Smile
Пускай снимките из конкурсите, ще ги отвее детето. С такива очи и малко носле Heartbeat

Уинд, честит прием на детето, вече можеш да си отдъхнеш и ти!
Виж целия пост
# 1 274
Аййй Контеске,пишем отсъствие! 😃
За тебе,ще редактирам пак предишния пост,рефрешни да видиш,вече за последно,че другите ще ме бият! Оспамих темата. 🙈
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия