Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 90 124
  • 3 025
# 1 275
Видях малката Синеоч.... без думи... Kissing Heart ма то, детето на майка си Heart Eyes

Кога МУ не ти отрови последния ден от почивката, няма кой друг. Close
Виж целия пост
# 1 276
Аййй Контеске,пишем отсъствие! 😃
За тебе,ще редактирам пак предишния пост,рефрешни да видиш,вече за последно,че другите ще ме бият! Оспамих темата. 🙈
Пиши, пиши..

Много си сладка, и безумно млада Two Hearts, Синеочка прилича на теб в овала на лицето и изражението. А тя е Ах, ах, ах Heartbeat Баща й дано да има пушки готови.

Трий, че налазиха пак всякакви темата Sad
Виж целия пост
# 1 277
Опулих се на снимките на Кротето Flushed Викам - Ени! 1:1!

Сиросче, щом не е от първия, супер сте! Много бързо свърши почивката, бе. Що тъй?
Виж целия пост
# 1 278
Хаха,лелее Кро,с тая Емануела ме убиваш! 😂 Ако бях толкоз убава,ехеее... 🙈
Ама много сте мили! Благодаря ви. 😍🤗 Засрамих сЪ! 🤪 Всички ли видяха? Трия,да няма после пак някой опуснал. 🤣
А не си ли хубавка? Имаш приятно излъчване, топли кафяви очи. Поне аз това видях.
Виж целия пост
# 1 279
Преброени дни, Елифко. Но съм доволна, непредвидени бяха. Ей така, ако се случат.
Виж целия пост
# 1 280
Ено! Виж и Елиф го видя! Има сходство.

Чироз,там вълни нещо?
Виж целия пост
# 1 281
Ойх, ма сте стра- хо- тни 😍
Кро е права за Емануела.. има някаква прилика 👌 А Синеочето ❤
Щерката пък все я оприличават на Нило- то 🧐 Чак ме дразнят..
Евакуираха Мола при нас. Щерката ми праща репортаШ от мястото на събитието, нъл и тя таме работи. Уж било пожар, ма после не билО. Заплаха бомбена.. Абе бургаска ни работа..
Виж целия пост
# 1 282
Еми да, Ени съща Емануела. Flushed
Виж целия пост
# 1 283
Вече няма да ми казвате Ени,a Еми. 🤣🤪
Виж целия пост
# 1 284
Ох, дося се смях с щерката. Прибра се от работа и разправя за евакуацията.
Като се разпищяха всички аларми, като се юрна вика охраната да ни предупреждава по магазините...И ние нали, не знаем какво става. Шашкаме се и хукваме да предупреждаваме клиентите да тръгват към изхода. Тя работи в “Зара”. И вече нали обикаляме всички, навсякъде и гледам вика една жена стои на касата и чака.
Госпожо, евакуираме се, изхода е натам.
Аааа, ама не може ли да си платя само това 👀😂😂😂
Мойта нали на майце си мяза- не, не може. Заповядайте утре, ако не е изгорял мола 😂😂😂
Друга пък затръгва вика, към съблекалнята да мерела нещо само 😂😂😂🤪
Дося цвилих тука, чак сълзи ми потекоха. Представям си нашите от Лидл, къв цирк е билО...
А всъщност
Скрит текст:



Лапешка работа 🤭🙄
Виж целия пост
# 1 285
Малкото Ени да се оправя.
Виж целия пост
# 1 286
Ей тва мъжете са...думи нямам. Ядохме, сдрънкахме се така и не разбрах защо и си тръгна. И аз така 😲😳😦 .  Аман! Никакво привързване повече, тъй да знаете от мене.
А утре съм първа смяна. Да се смееш ли да плачеш ли
...
Виж целия пост
# 1 287
Съседката има рожден ден и прави парти на балкона! Музика,танци,викове... Отиде ММ кротко да ги помоли да намалят. Щели да намалят,казали! Половин час след това музиката дрънчи на макс! Много ли ще съм гадна да се обадя в полицията?!
Виж целия пост
# 1 288
Сисси, обаждай се ако е след 11 часа. Някои хора само от разговор не разбират
Виж целия пост
# 1 289
Часът е почти 3! Обадих се и патрулката дойде веднага. Партито спря,но сега пък се скараха с мъжа й 🤦. Край нямат простотиите им!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия