Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 30 018
  • 1 696
# 195
Утре, Норе, е денят. Не бързай...
Виж целия пост
# 196
Ма, аз сега съм мръсна.. или да чакам полунощ? Grinning
А на това твоето, Тета, хич не му викам надъхване.
Виж целия пост
# 197
Айди скок подскок към банята Simple Smile
Виж целия пост
# 198
С боя съм. След 30 мин.ще скачкам аз.

Нещо заладня ве..що така, притеснително ми е..
Виж целия пост
# 199
плеймейтката с богат опит след краткия курс по английски знаеше вече че трябва доста са съкнеш за да съксеснеш
Виж целия пост
# 200
Ма, аз сега съм мръсна.. или да чакам полунощ? Grinning
А на това твоето, Тета, хич не му викам надъхване.

Няма ли река или фонтан там, където е баба ти?
Виж целия пост
# 201
Добро утро със златни пържени филийки:

Пп Снощи наистина захладня, по едно време чак студено ми стана. Ама сега пак взе да се спуска жега. Имам да довършвам домакинска работа, вчера в жегата хич не ми спореше, ама няма как, ако не искаме да живеем в кочинка, налага се да си размърдам д-то. Искам домашна помощница, искам личен готвач, искам да съм мъж или кифла. За другия живот сериозно ще помисля какво да избера, щото тоз явно не съм го дообмислила добре. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 202
Скрит текст:
Mr. Green
Виж целия пост
# 203
евала Ис. да избия крачунделите на Kiki.mora от подсъзнанието си че ме преследват

а Джаста Праста ако трябва да съм телец ще кажа сериозно че да си истински мъж е много много тегаво не си го пожелавай
Виж целия пост
# 204
Кика прави седмица велика Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Айде, и мазната баничка с боза - отметнато. Wink
Сега иде ред на уговорките с приятелите. И другите неизбежни задачи, събирани през годината.
След няколко дни ще посрещнем и бебето, къщата ни пак ще е пълна. Simple Smile
Вече съм окончателно чипирана, мога да ловя 5G и без телефонЯ Stuck Out Tongue Winking Eye. Даже хората и документ одеве ми дадоха, да се знае.
Виж целия пост
# 206
Кайнд ъф джиниъс Simple Smile

Виж целия пост
# 207
Исе, опущих те. Аз праа последен плаж и газ към сф
Виж целия пост
# 208
Много ще страдам тази нощ, но! това е положението. Чич-чин гайс.

Виж целия пост
# 209
Само пиете или лежите..таквиз са фотосите Joy
Някой да кОпа...заснел се, да се пУкажИ Rolling Eyes

Ногу мързел в тоя спам. И мноо пиячка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия