
Слушайте ми думата - кака ви ще заживее в морски град, та ако ще и след пенсия да се случи.
Виж от другата страна - ММ е на заман години мъж и ризите му само пълнят гардероба. Вратовръзките - съвсем. Направо бесове ме хващат с неговите тениски... 

Знаем си прекрасно и кътните зъби, там проблеми няма. Обаче с мъжовите... Пробваха да ми се правят на тънкообидни, ама видяха, че няма да мине номера и се придобриха сами. Баща му... Абе не е лош човек. Когато е трезвен, обаче. А имам причини да не прекъсна категорично отношенията с тях - най-малкото защото няма да е честно спрямо децата по ред причини. Първо и основно - няма как да ги гледам под кристален похлупак цял живот. Трябва да знаят, че и такива хора има. И да приемат, че роднините не се избират. Да, в (почти) всички отношения са черни неблагодарници, но в други отношения помагат. И ако е само за мен - през левия крачол ми е за всичко тяхно. Но децата ИМАТ ПРАВО на това и аз не мога заради честолюбието и гордостта си да ги лиша от всичко, което биха могли да имат ако ползвам дипломация. Явно остарявам.
Днес ще ми се измъкнат ръцете да ги коригирам на ръка, защото вече няма как на машината.
Може да са дребни вредни и особено дразнещи, ама пък са си моите

Направо ме срути елементарен вирус. Ден и половина изобщо не съм ставала, вчера следобяд се размърдах. Днес ми е по-добре. Имам да сготвя и с тапетите да се захващам.
точно съм за iced coffee.

и пак става.
Ама аз държа да си покажа кафето със стърготини от работния процес







Да ти пратя малко катерици-мискинки 


Препоръчани теми