

Може би като видим "на живо" ще намерим нашето. 







Обожавам шпаньоли по тази причина, мога да им връзвам ушите на фльонга и да ги мачкам до безкрай
Лигльовци са и нищо не става от тях, ама за мачкане са идеални

Обаче може да тегли и танк 



) - обожавам я тази порода!
За мен ще е удоволствие да направя нещо за дома ти! А по въпроса как се боядисва неравната шпакловка - ами както се такова таралеж: много, много внимателно
Шегата настрана - пистолета, боята и газ. Не беше ли ти, дето боядисвахте кухненските шкафове при автобояджия преди... Известно време?
) - ами няма боя, която да му се опре. От утре започвам ремонт в къщата на баба и съм помъкнала половината работилница - компресор, пистолети, винтроверти, мултитул, ръчен циркуляр... Ето затова карам ван 

Препоръчани теми