Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 47 316
  • 734
# 690
Добър вечер!
Преди да посетя лекар искам да попитам и Вас. Нормално ли е да имам овулация (проследено е всичко) 30 дни след като ми е свършила последната менструация?!
Възможно ли е да забременя при такава ситуация?
Виж целия пост
# 691
Да, възможно е. Може да е малко по-трудно да се забременее при нередовен цикъл, но ако следите овулацията и я хванете, със сигурност има шанс.
Иначе дали е нормално, по-скоро не. Лекарят ви какво казва, някакви изследвания направили ли сте? Потърсете причината, за да може да опитате да регулирате цикъла.
Виж целия пост
# 692
Да, възможно е. Може да е малко по-трудно да се забременее при нередовен цикъл, но ако следите овулацията и я хванете, със сигурност има шанс.
Иначе дали е нормално, по-скоро не. Лекарят ви какво казва, някакви изследвания направили ли сте? Потърсете причината, за да може да опитате да регулирате цикъла.

Обиколила съм толкова лекари, всичко изглежда наред, няма хормонален дисбаланс няма инфекции няма нищо… от както чи е дошъл цикъл на 13 години а сега съм на 27 цикъла ми е нередовен и проблемен, но медицински всичко е наред … няколко месеца е добре после се обърква после пак е наред … странна работа
Виж целия пост
# 693
Аз също съм с нередовен цикъл, два пъти забременях от раз. Стига да има овулация, има и шанс. Просто ще имате по-малко шансове в годината, отколкото жена с цикъл на 28 дни.
Виж целия пост
# 694


Здравейте, съжалявам,че писах в няколко групи, но нещо не съм спокойна …

Това са ми тестовете за ову  от днес уж “положителни” последния ми цикъл беше на 26.01 … възможно ли след бебе правене да забременея сега ?! 🥺🥺🥺
Виж целия пост
# 695
Я кажете в последната една година каква е дължината на цикъла ви. Ние нямаме тази информация.
Иначе според този тест, правете секс днес и утре, явно овулацията ви тепърва предстои.
Виж целия пост
# 696
Вчера чертичките бяха почти еднакви на 21 ден. Днес ми е 22 ден от МЦ,мога ли да забременея толкова късно?
Виж целия пост
# 697
При дълъг цикъл е възможно.
Виж целия пост
# 698
Вчера чертичките бяха почти еднакви на 21 ден. Днес ми е 22 ден от МЦ,мога ли да забременея толкова късно?

Какво значи толкова късно?
Можете да забременеете, когато има овулация.
Тестът е категорично положителен, така че овулацията ще настъпи в следващите 12-24ч най-вероятно.
Виж целия пост
# 699
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]
Виж целия пост
# 700
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]
Не се вижда.
Виж целия пост
# 701
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]
Не се вижда.
Виж целия пост
# 702
Според мен е положителен! Успех!
Виж целия пост
# 703
Направих още един. Май май ще действаме. 😂
Виж целия пост
# 704
Здравейте,
Каква трябва да бъде базалната температура при овулация?
Моята е 37.2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия