Топло лято е, слънчице пече, малко февруарче скоро пола си ще издаде!- Тема № 2

  • 34 006
  • 737
# 465
Ариел, аз не смятам да спирам с маникюра Wink толкова по вредни неща има във въздуха а и чистим с препарати... само преди раждането ще го махна, нали тогава ноктите е хубаво да са чисти, заради упойката.
Виж целия пост
# 466
Днес бях на преглед 14+5 по ехограф, но ще остана в темата.Казаха 90% момче, надявам се всичко да върви леко при всички. Ходя на гел лак, предния път отново ходих до края, дори на операцията бях с гел, няма такова изискване. Техниката отдавна е на много по-високо ниво, че да се разбира от посиняване на нокътната плочка за нередност Simple Smile Желая спокойна вечер на всички!
Виж целия пост
# 467
И аз не спирам с маникюра. Любимото ми време за мен. Единствено преди раждането ще го махна, за да не пречи и след това пак си продължавам.
Виж целия пост
# 468
Бях на една лекция, на която казаха, че няма никакъв проблем да си имаме гел лак. Казвали са ми, че вече апаратурата е много модерна и не следят цветът на ноктите, но аз също ще си го махна преди раждането и после пак продължавам.

А имате ли придърпвания ниско в корема? Аз съм в 10+5 г.с. и от време на време ги усещам. Знам, че се разтяга матката и е нормално, но всеки път се шашкам дали всичко е наред.
Виж целия пост
# 469
Бях на една лекция, на която казаха, че няма никакъв проблем да си имаме гел лак. Казвали са ми, че вече апаратурата е много модерна и не следят цветът на ноктите, но аз също ще си го махна преди раждането и после пак продължавам.

А имате ли придърпвания ниско в корема? Аз съм в 10+5 г.с. и от време на време ги усещам. Знам, че се разтяга матката и е нормално, но всеки път се шашкам дали всичко е наред.

Аз имах, АГ ми изписа Дуфастон и Но Шпа, минаха ми спазмите от тогава.
Виж целия пост
# 470
За тези, които са минали БХС (в Надежда) с вагинален ехограф ли ви гледат или с коремен? Благодаря.
Виж целия пост
# 471
За тези, които са минали БХС (в Надежда) с вагинален ехограф ли ви гледат или с коремен? Благодаря.
С коремен
Виж целия пост
# 472
Ариел, аз не смятам да спирам с маникюра Wink толкова по вредни неща има във въздуха а и чистим с препарати... само преди раждането ще го махна, нали тогава ноктите е хубаво да са чисти, заради упойката.

Много як подпис Simple Smile Пробвах да си направя и аз - да видим автоматично ли ще се ъпдейтва?

ПС Май нещо не мога да се оправя как се слага Sad
Виж целия пост
# 473
Никъде в интернет не пише, даже и в книгите ми за бременни не пише, че маникюрът е проблем. Все пак тези продукти проникват само в ноктите ти, те няма как да стигнат до бебето Simple Smile
Виж целия пост
# 474
За гел лака и аз съм чувала че няма проблем, но аз имам друго питане. Понеже съм с кератиново изправяне и септември ми е следващото изправяне, някой има ли си представа то дали е вредно, понеже се зачетох в интернет и пише само за първите месеци че не е хубаво заради изпарението, което става като се минава с пресата и можело да ти прилошее. Та се чудя да ходя ли или не..
Виж целия пост
# 475
За гел лака и аз съм чувала че няма проблем, но аз имам друго питане. Понеже съм с кератиново изправяне и септември ми е следващото изправяне, някой има ли си представа то дали е вредно, понеже се зачетох в интернет и пише само за първите месеци че не е хубаво заради изпарението, което става като се минава с пресата и можело да ти прилошее. Та се чудя да ходя ли или не..

Къде ходиш, ако си от София и доволна ли си ?
Защото вече с големи мъки се изсправям и ми е много уморително…
Виж целия пост
# 476
От Варна съм, и съм доста доволна. За София не знам какви са цените, но тука си плащам 100лв и ме държи 3-4 месеца Blush
Виж целия пост
# 477
Момичета, пиша ви с едно оплакване и моля за помощ, ако има запознати.
Носа ми се запушва постоянно, сутрин и вечер става ужасно, дишам през устата, просто е ад.
Преди да забременея въобще не съм имала такъв проблем, сигурна съм, че на това се дължи... Знам, че капки от сорта на ксилометазолин и подобни са противопоказни и вредни по време на бременност. Ако някоя е имала същия проблем и знае някаква алтернатива ще бъде мнооого благодарна да сподели. Sob
Виж целия пост
# 478
Момичета, пиша ви с едно оплакване и моля за помощ, ако има запознати.
Носа ми се запушва постоянно, сутрин и вечер става ужасно, дишам през устата, просто е ад.
Преди да забременея въобще не съм имала такъв проблем, сигурна съм, че на това се дължи... Знам, че капки от сорта на ксилометазолин и подобни са противопоказни и вредни по време на бременност. Ако някоя е имала същия проблем и знае някаква алтернатива ще бъде мнооого благодарна да сподели. Sob Heart

Не мога да помогна, но аз съм с абсолютно същия проблем. Чудех се дали е от постоянното стоене на климатик или нещо от бременността. Взех си морска вода да си пръскам и от време на време си капя физиологичен разтвор, защото лигавицата ми е ужасно суха. Съчувствам ти, наистина е много неприятно, на моменти все едно не можеш да дишаш
Виж целия пост
# 479
При мен не е чак толкова зле, но наистина има промяна, суха е лигавицата и е неприятно наистина...не мисля, че е от климатик, по скоро си е от бременността и силно се надявам да отмине по-бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия