Каква марка хладилник да избера тема N⁰2

  • 47 010
  • 735
# 165
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.
Виж целия пост
# 166
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.
Внимавайте с тези хладилници за вграждане първо, защото са с намален обем и второ, ако се повреди, е твърде вероятно следващият да не пасне на вратите на шкафа или пък изобщо. Подобен случай имаше съвсем скоро в темата.
Аз не мога да препоръчам, защото за мен това не са хладилници, особено тези, които са сега на пазара. С бюджета, който сте определили съвсем нищо качествено няма да купите.
Свестните марки на българския пазар са хладилните с пълен НоФрост- ЛГ, Самсунг, Бош и някои модели на Либхер.
Например добър вграден:
https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … IN86AFF0/p/662878
Не вграден и много добър хладилник, ще излезе с около 500-700 лв. по-евтино от вградения от горния линк.
Прочетете темата поне десетина страници назад.
Виж целия пост
# 167
И ти как констатира кои са добрите марки. Още една такава е Haier. Те правят едни от най-добрите хладилници в Америка, а и качеството в България е много добро. Моляте само не го приемай като заядня. Питам те нормално.
Виж целия пост
# 168
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.
Внимавайте с тези хладилници за вграждане първо, защото са с намален обем и второ, ако се повреди, е твърде вероятно следващият да не пасне на вратите на шкафа или пък изобщо. Подобен случай имаше съвсем скоро в темата.
Аз не мога да препоръчам, защото за мен това не са хладилници, особено тези, които са сега на пазара. С бюджета, който сте определили съвсем нищо качествено няма да купите.
Свестните марки на българския пазар са хладилните с пълен НоФрост- ЛГ, Самсунг, Бош и някои модели на Либхер.
Например добър вграден:
https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … IN86AFF0/p/662878
Не вграден и много добър хладилник, ще излезе с около 500-700 лв. по-евтино от вградения от горния линк.
Прочетете темата поне десетина страници назад.

Благодаря за съвета, с фирмата която изработва кухнята сме се разбрали да се остави по няколко см от всяка страна, за всеки случай. Относно марките, от дълго време не робувам на тях. Преди няколко години правихме кухня във вилата ни, с последен модел уреди(висок клас) и за мое съжаление съм разочарована от повечето, включително и от хладилника (либхер), и обратното в апартамента сме с доста по-нисък клас хладилник (на беко) от който сме страшно доволни. Явно си е до късмет с тези уреди..
Виж целия пост
# 169
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.
Внимавайте с тези хладилници за вграждане първо, защото са с намален обем и второ, ако се повреди, е твърде вероятно следващият да не пасне на вратите на шкафа или пък изобщо. Подобен случай имаше съвсем скоро в темата.
Аз не мога да препоръчам, защото за мен това не са хладилници, особено тези, които са сега на пазара. С бюджета, който сте определили съвсем нищо качествено няма да купите.
Свестните марки на българския пазар са хладилните с пълен НоФрост- ЛГ, Самсунг, Бош и някои модели на Либхер.
Например добър вграден:
https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … IN86AFF0/p/662878
Не вграден и много добър хладилник, ще излезе с около 500-700 лв. по-евтино от вградения от горния линк.
Прочетете темата поне десетина страници назад.
Аз съм този случай Confused

Само в внимавай да не е whirlpool оказа се с много тънка пластмаса вътре Sad целият е напукан и начупен.
Не е до марка, а и как и кога е произведен.
В старото жилище на бяхме със свободно стоящи whirlpool, още са ок (от 2001 са) за разлика от в сегашния, където пак заложихме на тази марка, но нищо общо - и двата вида са 6то чувство. Едно по едно сменихме ... остана само фурната, но като гледам скоро и тя ще е пътник.
Беко (хладилник) купихме преди няколко години за вилата - бюджетен вариант, тъй като няма да се ползва много. Вратите на хладилника са някакво дизайнерско недоразунение  и не се уплътняват добре, въпреки че я смениха едната цялата, ефект - нула.

Проблемът не е дали ще влезе в "дупката", а височината на вратичките. В нашият случай едни 1,5-2 см са проблемът.
Виж целия пост
# 170
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.
Внимавайте с тези хладилници за вграждане първо, защото са с намален обем и второ, ако се повреди, е твърде вероятно следващият да не пасне на вратите на шкафа или пък изобщо. Подобен случай имаше съвсем скоро в темата.
Аз не мога да препоръчам, защото за мен това не са хладилници, особено тези, които са сега на пазара. С бюджета, който сте определили съвсем нищо качествено няма да купите.
Свестните марки на българския пазар са хладилните с пълен НоФрост- ЛГ, Самсунг, Бош и някои модели на Либхер.
Например добър вграден:
https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-za-vgrazhdane/Hladilnik … IN86AFF0/p/662878
Не вграден и много добър хладилник, ще излезе с около 500-700 лв. по-евтино от вградения от горния линк.
Прочетете темата поне десетина страници назад.

Благодаря за съвета, с фирмата която изработва кухнята сме се разбрали да се остави по няколко см от всяка страна, за всеки случай. Относно марките, от дълго време не робувам на тях. Преди няколко години правихме кухня във вилата ни, с последен модел уреди(висок клас) и за мое съжаление съм разочарована от повечето, включително и от хладилника (либхер), и обратното в апартамента сме с доста по-нисък клас хладилник (на беко) от който сме страшно доволни. Явно си е до късмет с тези уреди..
Не, не е до късмет.
Луфтовете вътре няма да решат проблемите с вратата, ако се наложи смяна. Така, че дали ще има или няма е все тая.
Хладилникът е уред с дългосрочна инвестия и все пак храна ще съхранява, така че добре го помислете.
Виж целия пост
# 171
Desem, пластмасата не е тънка. Друг е проблема.
  Топлоизолиращата пяна, която е под пластмасата, трябва да изпълни навсякъде така, че да няма въздушни джобове, под пласмасата. С други думи, където има въздушен джоб, като се натисне пластмасата се пуква. Това беше една пробремна партида. На мен са ми носили такъв хладилник на части и като го изтърбуших, вътре беше така. Раздувната пяна не беше упълнила добре навсякъде и се беше напукало.
 
Lg пък преди години имаха една партида, във фризера чак издуто. Като бабуна.
Виж целия пост
# 172
Да, сигурно са имали такава партида! Ти цялата си я видял. Сигурно за вашата област е била предназначена.
Виж целия пост
# 173
Имаха, не правеше проблем но имаше издуто отзад.
Работеха така с години. Ако не и още. Все пак не ми отговори, как определи марките. Ако може кажи, може да изпускам нещо
Виж целия пост
# 174
Vasil Vasilev, не тънка, много е тънка, други проблеми може и да има, но това е в добавка.
Ще снимам, ще измеря (имам и шублер)
Виж целия пост
# 175
Добре би било. Измери ако може и пиши.  Това не съм правил.
Виж целия пост
# 176
Здравейте, моля препоръчайте ми хладилник за вграждане, бюджет около 1000лв.

За такъв бюджет за вграден хладилник, май само този вариант би се вписал в него - поне е No Frost и с функции за бързо охлаждане и фреш зона. Но нищо не мога да кажа за марката, при готварски плотове и микровелета я знам и съм доволна от тях, но как се представят при хладилниците, нямам идея.
Виж целия пост
# 177
Ако съдя по снимката, само фризера е No frost. Иначе трябваше да има винтилационни решетки на гърба. Но за този бюджет, толкова. Аз единствения най-добър хладилник за вграждане който съм виждал беше един Küppersbuschе, който беше с принундително охлаждане на кондензатора чрез доста голяма турбина, която духаше и на компресора.
Много беше изпипан. Скоро такъв не съм виждал.
Виж целия пост
# 178
Здравейте,
Моля за мнение за тези хладилници:

https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D … BHERR%20CN%203515

https://techmart.bg/%D0%A5%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D … 0LG%20GBB-61SWHMN

Благодаря!
Виж целия пост
# 179
LG заради зоната Moist Balance Crisper, ругилацията и разположението. Либхера на живо е много дървен. Моя Зил по модерен изглежда от него. А освен това, Либхера, на последък много им гори модулчето, което развърта компресора. Не е скъп дефект, но чест. Не успях да разбепа инверторен ли е. Ако не е написаното важи. Ако сте в район със нестабилно напрежение, включете какъвто и да е бил хладилник през това.
https://www.sono.bg/
 Някои нови хладилници, се зашеметяват ако им дойде напрежение над 270 волта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия