Каква марка хладилник да избера тема N⁰2

  • 47 013
  • 735
# 225
Ами то не е новост и при японските хладилници. Виждал съм хладилник на Sanyo, със No frost система, допълнителни вентилационни канали на вратата, устройство за поддържане на определена влага и система за размразяване само при нужда. Не на време както повечето тук. Беше произведен 1984, а ние тук си караме на 50 годишни технологии. Като в числото не включвам инверторните компресори. Но и те не са новост.
Виж целия пост
# 226
Vasil Vasilev 676271 и petiaivanov, благодаря ви за бързите отговори и изчерпателна информация!
А това подуване/изкривяване
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

на задния панел, трябва ли да ме притеснява?
Извинявам се, ако на някой се сторя много дребнава, но след почти двумесечно ходене по мъките с едно AEG, сега очите и ушите ми са People Eyes и People Ear
Виж целия пост
# 227
Снимките не са ясни, но доколкото виждам това не е подуване и изкривяване, а си е по проект така, вероятно за да смести нещо отзад.
Виж целия пост
# 228
Ами не мога да видя, натисни го леко с пръст. Ако не поддаде значи си е така.
Виж целия пост
# 229
Уж съм пред голям монитор в момента, но не мога да видя нещо нередно.
Погледни и на сходен модел в магазина или на същия модел, но в друг магазин или пък се опитай да снимаш под друг ъгъл.
Виж целия пост
# 230
Мястото около единия отвор е изпъкнало, така да го кажа и се получава дъга към другия. При натиск поддава. Надолу отворите са си равни.
След работа отивам на проверка.
Виж целия пост
# 231
Е не трябва да поддава. Може панела да не е влязъл добре на чопчетата и да се е изкривил. Иначе, като сложих очилата го видях. Може ли една снимка от далеч.
Виж целия пост
# 232
slanchice, кой модел е това? И без това след малко ще ходя до магазин за техника и ако го има, мога да погледна.
Виж целия пост
# 233
Е не трябва да поддава. Може панела да не е влязъл добре на чопчетата и да се е изкривил. Иначе, като сложих очилата го видях. Може ли една снимка от далеч.
Нямам други снимки в момента, след работа ще направя.

slanchice, кой модел е това? И без това след малко ще ходя до магазин за техника и ако го има, мога да погледна.
https://www.technopolis.bg/bg/Hladilnici-s-frizer/Hladilnik-s-fr … B71PZDFN/p/660215
Този е. Докараха го в неделя вечерта, а вчера следобяд го включихме. Беше си прилежно опакован, а при разопаковането бяхме съсредоточени в оглеждането за евентуални външни изкривявания и снощи, когато реших вече да подреждам продуктите, го видях.
Виж целия пост
# 234
Благодаря. Ще го видя, ако го има изложен.
Виж целия пост
# 235
Аз не мога да преценя. Гледах клипчета. Там е изпъкнало но само в средата.
Виж целия пост
# 236


В магазина съм. Като понатиснах там целият панел леко пружинира само около тези овори, но си е нормален.
Това е модрл 61,а твоят е 71
Виж целия пост
# 237
Много странно. На снимката от магазина ръбчето/сгъвката минава над двата отвора, докато на снимката на съфорумката същото ръбче хем е по-рязко, хем веднъж минава над отвора, веднъж под него. Освен това ръбът, където се съединяват панелите, е абсолютно равен и неизкривен. Тоест двата хладилника определено изглеждат различно. Единственото обяснение е не подуване, а грешка при самото щамповане на панела, където сгъвката е направена неправилно и затова минава веднъж отгоре, веднъж отдолу. И заради това се е получило подуване, понеже излишният материал няма къде да отиде.
Другата опция е да е нарочно (моделът да е различен).
Виж целия пост
# 238
Скрит текст:
В магазина съм. Като понатиснах там целият панел леко пружинира само около тези овори, но си е нормален.
Това е модрл 61,а твоят е 71
petiaivanov Благодаря ти!
И аз след малко отивам да ги гледам, но явно съм изтеглила късата клечка Angry
Виж целия пост
# 239
Скрит текст:

В магазина съм. Като понатиснах там целият панел леко пружинира само около тези овори, но си е нормален.
Това е модрл 61,а твоят е 71
petiaivanov Благодаря ти!
И аз след малко отивам да ги гледам, но явно съм изтеглила късата клечка Angry
Лошото е, че при теб не мога да видя подутината. Пиша сега от телефон, но като се върна ще маркирам едни неща на снимките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия