Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са детските лекари в Норвегия?
Къде бихте предпочели да си пишем?
Какви са изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са детските лекари в Норвегия?
-
Къде бихте предпочели да си пишем?
-
Какви са изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец?
Изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец варират в зависимост от авиокомпанията. Поради индивидуалните различия, препоръчително е да се консултирате с конкретната авиокомпания или туристическа агенция, за да получите точна информация относно изискванията и ограниченията.
-
Какво обикновено се носи при раждане в Норвегия?
-
Какви са традициите за Коледа в Норвегия?


. Ре6их да не ходя никъде , макар 4е курса никак не бе6е евтин и да се гледаме в къ6ти. Дадох и един Панадол. Температурата до ве4ерта спадна и пове4е не се появи, няма6е нито хрема , нито ка6лица.Ако разбрах какво бе6е това 4удо...о6те ни е рано за зъби. Направо ми изглежда6е като "мамо, ти никъде няма да ходи6 и да ме дава6 на 4ужди хора да ме гледат".Радвам се разбира се 4е не е наистина болна, но ме яд за курса. Не е ли наистина странно...

Незнам какъв е този вирус, но много висока температура която няма сваляне 2, 3 дни. Малката бе6е с 39.2 по4ти 3 дни. Като премине температурата запо4ва една много силна ка6лица. Ох, с една дума много неприятна работа. Дани като гледам и ти си от отбора на 9 годи6ните мом4е6ки мами
, сайтове. 

