Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са детските лекари в Норвегия?
Къде бихте предпочели да си пишем?
Какви са изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са детските лекари в Норвегия?
-
Къде бихте предпочели да си пишем?
-
Какви са изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец?
Изискванията за пътуване със самолет по време на бременност след осмия месец варират в зависимост от авиокомпанията. Поради индивидуалните различия, препоръчително е да се консултирате с конкретната авиокомпания или туристическа агенция, за да получите точна информация относно изискванията и ограниченията.
-
Какво обикновено се носи при раждане в Норвегия?
-
Какви са традициите за Коледа в Норвегия?
. Дано диабета да е само от бремеността, 4е ина4е е много неприятно.Стискаме палци 





Боледувам си, пардон оздравявам си в къ6ти:) И чета, чета.......В понеделник започвам нова работа, та да се поподготвя малко:) При нас не е толкова студено, само минус 3С е и пак си прехвърчат снежинки. Оздравяха ли всички други болни?
Днес няма да е красива за събитието
. Ина4е при мен ни6то ново, освен 4е има малко развитие с моите документи. Викаха мен и мьжа ми на интервЮ в полицията да видят дали брака не е финктивен. Разпитваха ни поотделно по 4ас и половина всеки. Голям майтап бе6е питаха ни какви ли не вьпроси, пове4ето от които сме6ни, от рода на: Кой спи по близо до прозореца, Кой пере у нас, Кога пия след или по време на хранене, Какьв цвят е по6тенската ни кутия и тн. Накрая полицая изцепи: "Хм, дааа, изглежда Вие и сьпругьт Ви наистина живеете заедно." Е, добьр ден Бай Ставре...

Най хубавото е 4е найстина ни6то ти няма. Бебинщайн, какви са тия бебета? Да няма някаква хубава новина? Я казвай бързо 4е да ни зарадва6 и нас? Хайде мили мами да отивам да лягам 4е утре е голямият ден