Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 110 516
  • 735
# 270
Милен Цветков от поне десет години до смърта си живееше в една пряка на Оборище.
Виж целия пост
# 271
След Симеон е отишъл в ''Стрелбище'' ли беше,или ''Лагера''.После се раздели с майката на сина си и се е изнесъл от апартамента там.После явно  е живял на около Оборище.Не знам,но жалко,че така рано и гадно си отиде.
Виж целия пост
# 272
Даже не знам дали в пряка или на самата улица живееше Милен Цветков, защото в един репортаж беше показал къде живее, та лично аз останах с впечатлението, че е на Оборище.

Дим Дуков имаше хостел/ хотел някъде около Халите и май беше точно на Екзарх Йосиф.
Виж целия пост
# 273
Моя позната отишла във фирмата на Жорж Ганчев "Опит",(интересно име за фирма!),да си търси работа и попаднала точно на него,но за нейно съжаление нямало свободни работни места. Това през 90-те беше.
Лудницата не е ли на "4-ти километър"? Или има и други "филиали". Май "Щурците" имат песен в чийто текст е вмъкнат "4-ти километър".
Виж целия пост
# 274
Аз често съм засичала Милен Цветков (лека му пръст) на Оборище сутрин като водех децата на детска градина, също там често виждам и Лили Иванова.
Да не е спам, преди няколко дни видях Галя от "Каризма". Мислех, че е в Англия. Отслабнала е.
Виж целия пост
# 275
На 4-ти километър е Многопрофилната болница за активно лечение по неврология и психиатрия „Свети Наум“, а на ул. Екзарх Йосиф е Столичен психодиспансер
Виж целия пост
# 276
Аз често съм засичала Милен Цветков (лека му пръст) на Оборище сутрин като водех децата на детска градина, също там често виждам и Лили Иванова.
Да не е спам, преди няколко дни видях Галя от "Каризма". Мислех, че е в Англия. Отслабнала е.

Той живееше на Оборище.Почти комшии бяхме.
Всички знаят и прословутата сграда в която е Лили Иванова.Даже като се разбираме с мъжа ми къде да се чакаме когато ме посреща от работа директо си казваме пред Лили Иванова 🙂.И Орлин Павлов е на Оборище.Често го засичам.
Виж целия пост
# 277
Владо Пенев по Ул. Иван Вазов.
Виж целия пост
# 278
Валери Божинов на Дондуков.
Виж целия пост
# 279
Владо Пенев по Ул. Иван Вазов.
И аз го видях днес, но на ул.Хр.Белчев. Много издул елечето си, щеше да го пръсне
Виж целия пост
# 280
Аз често съм засичала Милен Цветков (лека му пръст) на Оборище сутрин като водех децата на детска градина, също там често виждам и Лили Иванова.
Да не е спам, преди няколко дни видях Галя от "Каризма". Мислех, че е в Англия. Отслабнала е.

Не подозираха ли Каризмата, че се крие под някоя от маските в този сезон?
Виж целия пост
# 281
Деян Донков с бебе, дете и куче на пешеходна пътека на Раковска. Добре е да си хване детето за ръка, вместо да говори по телефона, докато пресича.

Дони и Нети пак в района. Дони ми се стори понапълнял.

Ани Пападопулу в супермаркет в центъра - красиви очи, не могат да се сбъркат.
Виж целия пост
# 282
Л. Дилов сега във Виваком на Витошка
Преди дни -Снежина Петрова около Народния
Виж целия пост
# 283
Вчера след работа на Съборна в оня ресторант до тузарските бутици видях Гери Дончева в компанията на някакъв господин.
По-добре изглежда на живо.
Виж целия пост
# 284
Вчера, късния следобед, Евгени Минчев излизаше от онзи тузарски частен клуб (хубавата къща с яките батки) до Ялта. Беше елегантно решен в синьо, с шапка на главата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия