ТУЕС - 9 тема

  • 73 803
  • 752
# 675
C1 взе от раз без допълнителни занимания. Само ниво от училище. То няма как да се занимават с IT и да не са в час с английски.

Един университет гледаме и в Германия. Ама не помня кой...Май в Мюнхен.

Enimna, абсолютно сте прав/а. Аз само пуснах мухата. Ясно е че давам финансова подкрепа. И маааалко контрол, щото мързелът е велико нещо... Иначе да си чете и избира. Той ще го учи, не аз.
Сам си прави регистрации, сам си търси изпити, сам се записва и подготвя.

Имам дете в 7-ми клас и определено вниманието ми е там.
Виж целия пост
# 676
Здравейте!
Гледам, че приемът не е с квоти за момичеа и момчета. Питам какви част са момичетата, или е почти само само момчешко училище?
Виж целия пост
# 677
Последните години момичетата се увеличават. Горе-долу има по 5 в клас. Grinning
Виж целия пост
# 678
В нашия клас /прием 2023/ момичетата бяха 3, останаха 2. Атмосферата е нормална.
Виж целия пост
# 679
Здравейте!
Гледам, че приемът не е с квоти за момичеа и момчета. Питам какви част са момичетата, или е почти само само момчешко училище?
В класа на дъщеря ми са 4( прием 2022г.)
Виж целия пост
# 680
При сина ми (прием 2024) има 5 момичета. Доколкото разбрах, и в другите 3 паралелки са по 4-5.
Виж целия пост
# 681
Здравейте!
Гледам, че приемът не е с квоти за момичеа и момчета. Питам какви част са момичетата, или е почти само само момчешко училище?
Училището си е момчешко. Има по 2-3 момиченца в клас.
Виж целия пост
# 682
6 са девойките в класа на сина ми.
Различно е, но това според мен не бива да притеснява никое момиче.
Виж целия пост
# 683
6 са девойките в класа на сина ми.
Различно е, но това според мен не бива да притеснява никое момиче.
Ехееее, това е голям напредък!
Виж целия пост
# 684
Дъщеря ми се чувства прекрасно в мъжки клас, така че това изобщо не трябва да ви притеснява.
Виж целия пост
# 685
6 са девойките в класа на сина ми.
Различно е, но това според мен не бива да притеснява никое момиче.
Ехееее, това е голям напредък!
6 е добре, в някой класове и в СМГ не са много повече
Виж целия пост
# 686
Защо в СМГ да има малко момичета? Нали там приемът е без квоти, а момичетата са с по-високи резултати на НВО - логично е СМГ, като най-титулована гимназия,  да пълна с момичета?
Виж целия пост
# 687
В СМГ има повече момчета, поне в периода 5-7 клас. Приблизително 1/2 е съотношението. След 7 предполагам се запазва, тъй като момичетата се ориентират повече към ЕГ.
Виж целия пост
# 688
Да, някак битува мнението, че математиката и IT специалностите не са за момичета. А това не е така.

По мое време (в СМГ) също нямаше квоти, но паритетът си идваше естествено.
Виж целия пост
# 689
В СМГ класа на дъщеря ми са 7.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия