Лятото на балкан или море, НОЕМВРИйче в нас рита и расте - Ноемврийски мами - Тема 4

  • 46 551
  • 739
# 180
Здравейте момичета. Преди време някоя беше пуснала едни много сладки чаршавчета. Имаме ли отговор от къде са?
Виж целия пост
# 181
Здравейте момичета. Преди време някоя беше пуснала едни много сладки чаршавчета. Имаме ли отговор от къде са?
Това моите със зайчетата ли бяха? Поръчах ги от Niki’s dreams - фейсбук страничка. Няма вече този десен, но има други хубави Simple Smile тя шие основно одеалца, но аз я помолих да ми направи чаршафчета. Иначе мога да дам още идеи- харесала съм от Бухалче ето тези:
Виж целия пост
# 182
Да точно за твойте питах! А с ластик ли са? Ей сега ще вляза да видя какво предлага.
Благодаря!


Здравейте момичета. Преди време някоя беше пуснала едни много сладки чаршавчета. Имаме ли отговор от къде са?
Това моите със зайчетата ли бяха? Поръчах ги от Niki’s dreams - фейсбук страничка. Няма вече този десен, но има други хубави Simple Smile тя шие основно одеалца, но аз я помолих да ми направи чаршафчета. Иначе мога да дам още идеи- харесала съм от Бухалче ето тези:

Виж целия пост
# 183
Влизам само да споделя за тези които се интересуват от ЕБХ че с Ася демирева ще има семинар ! Не знам какво точно говорят защото видях че ще има и реклама на пелени 🤷♀Но все пак
Виж целия пост
# 184
Не са с ластик, на мен не ми харесва как памук ранфорс и памук сатен се намачкват покрай ластиците, само ако е памучно трико, тогава ми е удачен ластик (но то пък се завалва). Виж и Бухалче, има и други- Обиколници за кошари е една страничка, която предлагат. Има един Варненски магазин Сладък сън, аз и от там поръчах едни, имат огромно разнообразие от ранфорс, аз взех от там такива:
Виж целия пост
# 185
Бочинка, ние тази седмица с ММ бяхме на лекция с Ася, но на друга тема и само спомена за ЕБХ и че второто й дете е отгледано така.
По въпроса с пелените - тези са си доста иновативни и не са за постоянна употреба според мен. Показват, ако при бебето има уринарна инфекция.
Съветвам мамите от Пловдив да се възползват от лекцията,ако имат възможност.
Виж целия пост
# 186
Да и който желае да вникне в тази тема де Simple Smile Защото си е общо взето не за всеки. Аз за сега имам 10 пелени за многократна употреба и ще купувам Бамбу нечъръл за еднократна, защото са биоразградими и защото са без никакви никакви никакви химикалии в тях и са супер за дупарата Simple Smile Та така ще тренираме нашето ЕБХ постепенно и в взаимно внимание
Виж целия пост
# 187
Стана ми любопитно за тези пелени Bambo nature, видях, че не са изобщо супер скъпи както очаквах, остава и да не пропускат и са си направо екстра вариант. А дали са биоразградими в общия отпадък или трябва да се предават за рециклиране, знаеш ли? Че в Бг надали има вариант да се рециклират ако е изрично нужно да се делят
Виж целия пост
# 188
не пропускат Simple Smile Гледах 5-6 ревюта в които правят сравнение на пелените , спрямо цена , пропускливост и дрън дрън . Примерно има едни други Нати се казват те са потрес ама и превръзките им са потрес чесно казано .
Иначе за разградимоста , една бебешка пелена се разглажда 400 години ( говоря за най известните и не разградими там памперси , хагеси итн ) а тази се разгражда просто за 1-2 години Simple Smile което я прави реално нали биоразградима , и фактически да има голямо значение това Simple Smile В БГ то само в София рециклират там нещо си никой не знае кво . Но независимо дали просто щетго метнат на сметището при всички патардии ще се разгради за много малко време от другите Wink Отделно просто пелената не е направена от пласмаса като другите . Тоя гел например е супер вреден който го имат масово рекламираните пелени и всъщост тия подсичания от това и стават защото като пишне бебето активизира с урината всички тия химикали и те опарват неговото дупенце Simple Smile А в Бамбу нечъръл са само естественни работи и така Simple Smile разбирасе ако си оставиш детето насрано и опикано 3-4-5 чака може и да се подсече ама мисля че е логично Simple Smile Та така накратно
Виж целия пост
# 189
Рано рано изкуках днес и напазарувах от Айко 2 кошари - една мини и една 120/60, че малката е за спалнята, другата за детската стая. Наистина доста солидна доставка имат (за 380 лв покупки, тя в 28лв), но няма пълно щастие. До близкия ни Айко няма наличност, до далечния - ще ги дадем за гориво и загубено време в път.
Като пристигнат ще питам за спално бельо в двете страници, които сте дали Бухалче и Сладък сън, че за мини кошари няма много готови комплекти.
Виж целия пост
# 190
Рано рано изкуках днес и напазарувах от Айко 2 кошари - една мини и една 120/60, че малката е за спалнята, другата за детската стая. Наистина доста солидна доставка имат (за 380 лв покупки, тя в 28лв), но няма пълно щастие. До близкия ни Айко няма наличност, до далечния - ще ги дадем за гориво и загубено време в път.
Като пристигнат ще питам за спално бельо в двете страници, които сте дали Бухалче и Сладък сън, че за мини кошари няма много готови комплекти.

Аз ги поръчах до магазина,така няма доставка.Те си набавят стоката от другите магазини и пращат смс когато пристигнат при тях.
Виж целия пост
# 191
няма опция за доставка до магазина поне при мен нямаше такава. Отделно се получи така че едната поръчка уж на финала не мина после правих нова после се оказа че имам две после се оказа че са ме таксували с двойна доставка и цяла манджа с грозде. Ама както и да е Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Не съм поръпвала през Интернет.Отидохме в магазина,казахме какво искаме и те го събраха в магазина.Изпратиха ни смс като дойдоха и днес ще ходим да си ги вземем
Виж целия пост
# 193
а така може Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Рано рано изкуках днес и напазарувах от Айко 2 кошари - една мини и една 120/60, че малката е за спалнята, другата за детската стая. Наистина доста солидна доставка имат (за 380 лв покупки, тя в 28лв), но няма пълно щастие. До близкия ни Айко няма наличност, до далечния - ще ги дадем за гориво и загубено време в път.
Като пристигнат ще питам за спално бельо в двете страници, които сте дали Бухалче и Сладък сън, че за мини кошари няма много готови комплекти.
В Сладък сън са страхотни платовете. Онзи ден ходих да вземам един чаршаф за спалнята, направо очите ми останаха по детските десени....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия