Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 59 634
  • 814
# 645
Има pepe15 но по време на промоциа не хващат
Виж целия пост
# 646
Един час си рових и слагах в кошницата, после като я отворих празна... 🤐😂
Виж целия пост
# 647
KALINA5 - 5% допълнително за вече намалените продукти, но важи и на редовна цена.
Виж целия пост
# 648


И да вметна - цената в сайта е една, а в приложението друга т.е. по-евтино ще ви излезе да поръчате през приложението.
Виж целия пост
# 649
Моят мъж вече седмица не успява да влезне в това приложение...
В края на сметка си поръчах якето през сайта.
Виж целия пост
# 650
Имате ли отзиви за обувки Caprice?
Харесах боти от велур.
Имах чанта на марката, но беше толкова отдавна, че нищо не си спомням какво съм мислила за качеството й.
Виж целия пост
# 651
Имате ли отзиви за обувки Caprice?
Харесах боти от велур.
Имах чанта на марката, но беше толкова отдавна, че нищо не си спомням какво съм мислила за качеството й.
На мен са ми много удобни. Имала съм обаче сандали и балеринки. Супер мека ест. Кожа. И гъвкави подметки.
Виж целия пост
# 652
Мацки, аз малко чета по диагонал, та може да съм изпуснала, но някой да се е сдобил с това яке? Чудя се дали да го чакам, че няма нито  s, нито m, или да си поръчам дънките, пък якето по-натам.
Виж целия пост
# 653
Имам късият му вариант.Доста е тънко,като за сега е.Иначе е хубава материя .
Виж целия пост
# 654
Минавам да изразя разочарованието си от ботите Рикер, на които толкова се радвах. Днес походих малко с тях в дъжда, който даже не беше и силен, и след 5 минути краката ми бяха мокри, все едно съм джапала в локви. Язък, че изглеждат толкова здрави и стабилни:
Виж целия пост
# 655
Импрегнирай ги. Аз така дадох в Дайхамн едни боти, даже велурени, импрегнираха ги и изкарах цяла зима по локвите, нямаше една капка.
Виж целия пост
# 656
В Deichmann  ли ги импрегнират?
Виж целия пост
# 657
Дам, мисля че може и не купувани от там. Може и спрей да си купите, не знам дали има разлика, аз само там съм ги правила.
Виж целия пост
# 658
Благодаря за информацията. Не знаех, че се извършват такива услуги там.
Виж целия пост
# 659
Ако не пише, че са waterproof или имат някаква мембрана тип goretex, не са водоустойчиви по подразбиране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия