Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 59 634
  • 814
# 660
Леми,може и сама със спрей да си ги импрегнираш.Продават ги и в Билла и в дрогериите.
Виж целия пост
# 661
Благодаря ви, ще попитам и в Дайхман. Не знаех, че по принцип се извършват такива услуги.
Бобчи, аз даже имам един импрегниращ спрей от lidl но оставя бели петна по кожата.
Виж целия пост
# 662
И в Humanic има същата услуга...само не знам дали го правят и за обувки,  които не са закупени от тях...но винаги предлагат при покупка от тях.
Виж целия пост
# 663
Поръчах тез двете с код Калина 5
В якето се влюбих,не питайте защо.Дънките да ми слабост и без друго и викам айде и тях .

Виж целия пост
# 664
И аз тъкмо поръчах дънки, но 5 чифта Joy надявам се поне 1-2 да стоят добре Joy Тия на Only много ми допаднаха и всех два размера, за по-сигурно. Пък якенцето ще си го дебна Blush
Скрит текст:

Виж целия пост
# 665
Тези на Манго на моите ми мязат.Ню мам ли е модела?И същата цена са виждам
Виж целия пост
# 666
https://www.aboutyou.bg/p/Dune-LONDON/Balerini-HARPAR-2--4566394 Аз поръчах тези, отдавна са ми в любими и сега ги намалиха приемливо.Надявам се да са с косъм и да ми станат.
Аз също съм си вземала импрегниращ спрей,железен е, за едни боти го ползвах , никаква вода,никакви мокри крака.
Виж целия пост
# 667
Daisy_D, на коя марка е спреят?
Виж целия пост
# 668
Daisy_D, на коя марка е спреят?
Ще го видя довечера и ще ти пиша.
Виж целия пост
# 669
Инфлуенсърски кодове ще има след 5-6 дни
Виж целия пост
# 670
Харесах си едно яке на Навахо, някакви идеи за кодове или очаквани намаления?
Виж целия пост
# 671
Намаления за тази марка или поне зимните им якета няма. Пробвай с код и ги дебни, защото много бързо свършват.
Виж целия пост
# 672
Благодаря
Виж целия пост
# 673
Момичета, има ли тема за Reserved?  Харесах едно яке, ама нищо незнам за марката
Виж целия пост
# 674
Аз имам няколко чифта дънки от тях и пуловери, доволна съм, особено от дънките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия